Zrzut ekranu z filmu z 2015 roku, który pokazuje “niezidentyfikowane zjawisko lotnicze”.

Od lat entuzjaści UFO dzielą się trzema filmami zarejestrowanymi przez pilotów Marynarki Wojennej USA, które pokazują niezidentyfikowane zjawiska lotnicze. Filmy te, zarejestrowane w listopadzie 2004 roku i dwukrotnie w styczniu 2015 roku, zostały publicznie ujawnione kilka lat po ich nagraniu. Zostały one opublikowane na History Channel i w innych miejscach. W poniedziałek Departament Obrony USA podjął decyzję o oficjalnym udostępnieniu tych trzech filmów, które można pobrać tutaj. Przed udostępnieniem “Historycznych filmów Marynarki Wojennej” wojsko ustaliło, że każdy z nich nie ujawni żadnych “wrażliwych zdolności ani systemów”, ani też nie ujawni ich “wpływu na późniejsze śledztwa dotyczące wtargnięcia wojskowej przestrzeni powietrznej” przez niezidentyfikowane obiekty. “DOD wypuszcza filmy wideo w celu wyjaśnienia wszelkich błędnych przekonań opinii publicznej na temat tego, czy materiał filmowy, który był w obiegu, jest prawdziwy, czy też nie, lub czy jest coś więcej do powiedzenia”, czytamy w oświadczeniu. “Zjawiska lotnicze zaobserwowane w filmach wideo są nadal określane jako “niezidentyfikowane”.

Nimitz video, 2004


Same filmy są intrygujące. Dwa z nich zawierają dźwięki od pilotów, które wyrażają ich zaskoczenie, takie jak “Spójrz na to, stary.” “Mój Boże,” mówi jeden z pilotów. “Lecą pod wiatr. Wiatr ma 120 węzłów”

Pierwszy film, napotkany przez pilotów z USS Nimitz u wybrzeży Kalifornii w 2004, nie zawiera audio.

Wideo z 2015.


Te publikacje pojawiają się w związku z odrodzeniem się publicznego zainteresowania UFO po ujawnieniu w 2017 r., Że rząd USA wydał 22 miliony dolarów w latach 2007-2012 na badania niewyjaśnionych zjawisk lotniczych w ramach programu Advanced Threat Identification Program. Popularny artykuł Mechanics z lutego oferuje dobry przegląd tajnego programu Pentagonu dotyczącego UFO.

Wideo Gimbal z 2015


Nie jest jasne, czy publiczne wydanie tych filmów pobudzi więcej federalnych funduszy na badania UFO. Oczywiście, filmy te są interesujące oraz są pewnego rodzaju potwierdzeniem istnienia obiektów nam nieznanym.


Źródło: www.arstechnica.com
7 Udostępnień

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. pejot pisze:

    Przecież to oczywiste potwierdzenie, czego trzeba jeszcze żeby przekonać ludzi? Oficjalnego felietony + bezpośredni wywiad z EBE na kanale TVP.
    Macie oczy a nie widzicie 🙂

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat