Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych pracowała podobno nad futurystycznym, niezwykle szybkim samolotem, który dziwnie przypomina to, co wielu ludzi dzisiaj nazwałoby UFO. Ten tajemniczy wehikuł może być używany w wodzie, w ziemskiej atmosferze, a nawet w przestrzeni kosmicznej. Faktycznie, Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych uzyskała już patent na ich zaawansowany “samolot”. Jak zauważono w ostatnich raportach, tajemniczy statek powietrzny jest niezwykłym wehikułem, który wykorzystuje “inercyjne urządzenie do redukcji masy” do podróżowania z “dużą prędkością”. Innymi słowy, niedawno opatentowany samolot posiada technologię jak żaden inny samolot na Ziemi. Wykorzystuje ona złożone technologie, które pozwolą na zmniejszenie masy lecącego pojazdu, zmniejszając jego bezwładność, co sprawi, że samolot będzie poruszał się z bardzo dużymi prędkościami.

Patent, o którym po raz pierwszy wspomniano około 2016 r., opisuje niezwykle zaawansowane technologie, które pozwoliłyby na zmniejszenie masy przy użyciu technik obejmujących m.in. generowanie fal grawitacyjnych.

Tu jest więcej o patencie:

Jednostka wykorzystująca inercyjne urządzenie do redukcji masy składa się z wewnętrznej ściany rezonansowej, zewnętrznej jamy rezonansowej i emiterów mikrofalowych. Naładowana elektrycznie zewnętrzna ścianka rezonansowa i izolowana elektrycznie wewnętrzna ścianka rezonansowa tworzą jamę rezonansową. Emitery mikrofalowe wytwarzają fale elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości w całej jamie rezonansowej, powodując, że jama rezonansowa wibruje w trybie przyspieszonym i tworzy lokalną spolaryzowaną próżnię poza zewnętrzną jamą rezonansową.

Patent opisuje również, jak “możliwe jest zmniejszenie masy inercyjnej, a tym samym masy grawitacyjnej układu/przedmiotu w ruchu, poprzez nagłe zaburzenie nieliniowego tła lokalnej czasoprzestrzeni”.

To poważne, futurystyczne rzeczy

W opisanym w patencie pojeździe znajduje się przedział wypełniony gazem. Jest on wykonany tak, aby wibrował za pomocą silnych, elektromagnetycznych fal. Wytwarza to próżnię wokół statku, pozwalając mu podróżować z większą prędkością, w przeciwieństwie do konwencjonalnych samolotów. Jeszcze ciekawsze jest to, że tajemniczy pojazd może być używany w wodzie, w ziemskiej atmosferze, a nawet w przestrzeni kosmicznej. Można wyobrazić sobie hybrydowy statek powietrzno-kosmiczny/podwodny (HAUC), który dzięki mechanizmom fizycznym umożliwionym przez inercyjne urządzenie do redukcji masy, może funkcjonować jako statek podwodny zdolny do osiągania ekstremalnych prędkości pod wodą… i zwiększonych możliwości ukrycia się” – ujawnia patent. “Ta hybrydowa jednostka poruszałaby się z wielką łatwością w powietrzu/przestrzeni/w wodzie, będąc zamkniętą w próżniowej bańce plazmowej/osłonie”. Tajemnicą pozostaje, czy opisany w patencie statek powietrzny typu UFO został zbudowany, czy też nie. Ale sam pomysł, że wojsko pracuje nad taką technologią jest dowodem na to, że od lat rozwijają oni niezwykle futurystyczną i egzotyczną technologię.

Warto wspomnieć, że podobne patenty były opisywane w przeszłości. Na przykład w 2004 r. został zarejestrowany inny patent – US20060145019A1-. Patent ten opisuje “statek kosmiczny posiadający trójkątny kadłub z pionowymi ładunkami linii elektrostatycznych na każdym rogu. Ładunki liniowe wytwarzają poziome pole elektryczne, które wraz z falą płaską emitowaną przez anteny z boku kadłuba generuje siłę na objętość, zapewniając unikalną kombinację zarówno siły nośnej, jak i napędu. ”

Nie tak dawno rząd USA był niezwykle zainteresowany tunelami czasoprzestrzennymi, antygrawitacją, maskowaniem niewidzialności, napędami warp i wysokoenergetyczną bronią laserową. Zostało to ujawnione opinii publicznej po tym, jak Agencja Wywiadu Obronnego (DIA) opublikowała listę projektów w odpowiedzi na prośbę o wolność informacji.


Autor: Amon
www.strefa44.pl
2 Udostępnień
Kategorie: Tajne projekty

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat