Marynarka Wojenna USA: Nowe nagranie UFO znikającego w oceanie

Napisane przez Amon w Czerwiec - 9 - 2021


Materiał filmowy nakręcony (wideo poniżej) w CIC (Combat Information Center) USS Omaha 15 lipca 2019 roku u wybrzeży San Diego przedstawiający niezidentyfikowany obiekt latający (UFO) przedostał się do sfery publicznej. Jest to jeden z kilku incydentów, kiedy amerykańskie okręty wojenne były, jak się wydaje, nieustannie obserwowane przez wiele obiektów nieznanego pochodzenia.

Ujawniono jedno wideo i wiele zdjęć z tego konkretnego incydentu, a Pentagon potwierdził te przecieki, które najwyraźniej są badane przez Departament Obrony Unidentified Aerial Phenomena Task Force (UAPTF).

Pentagon również potwierdził autentyczność tego konkretnego nagrania.

The Debrief dotarł do Pentagonu w sprawie nowo ujawnionego wideo, pytając, czy można potwierdzić jego autentyczność i czy zostało ono wykonane przez personel Marynarki Wojennej na pokładzie USS Omaha.
Mogę potwierdzić, że wideo zostało wykonane przez personel Marynarki Wojennej, i że UAPTF włączył je do swoich trwających badań – powiedziała rzeczniczka Pentagonu Susan Gough w odpowiedzi na e-mail.

To konkretne wideo jest drugim nagraniem, które wyciekło, na pierwszym wspomnianym powyżej widać trójkątne lub “piramidalne” UFO latające w pobliżu okrętów wojskowych, ponownie potwierdzono, że materiał filmowy pochodzi od personelu Marynarki Wojennej. Nie ujawnili oni więcej informacji na temat tego incydentu. Na nowym filmie poniżej, widzimy mały kulisty obiekt, który unosi się, zmienia kierunek, leci nad oceanem i wydaje się, że może również “pływać” pod wodą, stąd określenie “transmedium”. Łodzie podwodne Marynarki Wojennej poszukiwały obiektu, ale niczego nie odnalazły. Obiekt ten został sfilmowany przy użyciu technologii Night Vision i FLIR, a także był śledzony przez radar wojskowy. Film został wydany i opublikowany przez filmowca śledczego Jeremy’ego Corbella.

Jedną z rzeczy, którą należy podkreślić jest fakt, że wojskowe spotkania z UFO nie są nowym zjawiskiem, w rzeczywistości sięgają dziesięcioleci wstecz.

Zgłoszone zjawisko jest czymś rzeczywistym, a nie wizją czy fikcją… Zgłoszone charakterystyki operacyjne, takie jak ekstremalne prędkości wznoszenia, manewrowość, (szczególnie w przechyle), przy działaniach, które muszą być uznane za unikanie, gdy są widziane lub kontaktowane przez przyjazne samoloty i radary, dają wiarę możliwości, że niektóre z tych obiektów są sterowane ręcznie, automatycznie lub zdalnie. – Generał Nathan Twining, Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych, 1947 r. (źródło)

Wspólną cechą tych obiektów, w oparciu o nasze badania, wydają się być manewry wymijające, jak również zdolność do podróżowania z prędkością i wykonywania manewrów, których nie może wykonać żadna znana maszyna stworzona przez człowieka.

Nie jest niczym niezwykłym, że te “pojazdy” wlatują i wylatują z naszych oceanów, a co za tym idzie materializują się i dematerializują, startują i zatrzymują się w mgnieniu oka, rozdzielają się na wiele obiektów. W jednym z incydentów ujawnionych przez Marynarkę Wojenną USA w 2016 roku, pilot opisał jeden z obiektów opadających z wysokości 60 000 stóp i zatrzymującego się tuż nad powierzchnią oceanu, wręcz natychmiastowo. Krytyczne awarie sprzętu, takie jak wyłączenie radaru i systemów uzbrojenia, również wydają się być powszechne w różnych przypadkach udokumentowanych spotkań z samolotami wojskowymi.

Oto jeden przykład z Iranu z 1976 roku, kiedy to odrzutowce wojskowe próbowały ostrzelać jeden z takich obiektów. Dokładnie w tym momencie ich broń i systemy elektroniczne zostały “sparaliżowane”. Jak pasażerowie lub “kontrolerzy” tych obiektów mogli znać dokładny moment, w którym zostaną ostrzelani?

Jeśli chodzi o to czym są te obiekty, skąd pochodzą, dlaczego nagle mainstream legitymizuje ten temat po latach utajniania i wyśmiewania, jaki jest ich wpływ na ludzką świadomość?

Poleganie na mediach głównego nurtu, jak również na rządzie, aby stale mówić nam, czym coś jest, nie wydaje się być, naszym zdaniem. Lata kłamstw, propagandy (manipulacji percepcją) w różnych kwestiach globalnych dają jasno do zrozumienia, że niezależne dochodzenie w tej sprawie jest dość ważne. Musimy zadać sobie pytanie, dlaczego informacje i dowody muszą pochodzić od rządu, aby zostały potwierdzone jako prawdziwe? Co to nam mówi o nas samych i o wpływie, jaki te “instytucje” mogą mieć na ludzką świadomość?


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat