“Wirtualni archeolodzy” uważają, że na Marsie znajduje się “masywna świątynia”, która wygląda jak starożytny japoński grobowiec. Według nich, potwierdzają to zdjęcia satelitarne z Czerwonej Planety. Naukowcy są pewni, że istnieje definitywny związek między tajemniczą strukturą na powierzchni Marsa a japońską świątynią na Ziemi. Struktura widoczna na zdjęciach satelitarnych Czerwonej Planety wykazuje uderzające podobieństwo do starożytnego japońskiego grobowca Kofun.

W listopadzie 2016 roku, po trzyletnich badaniach tajemniczej formacji znalezionej na powierzchni Marsa i oznaczonej kryptonimem “Keyhole”, niezależna grupa badawcza kierowana przez Cydonia Institute, dyrektora George’a Haasa opublikowała swoje ciekawe, ale bardzo dziwne wyniki. Zespół ustalił, że formacja ma tak doskonałą symetrię, że jest bardzo mało prawdopodobne, aby była ona wynikiem naturalnej erozji.

Masywna struktura na powierzchni czerwonej planety jest widoczna w Google Earth (Mars) po wpisaniu następujących współrzędnych: 6° 3’57.07″N 92° 4’13.22″E.

Aby przekonać się o podobieństwie domniemanej struktury na Marsie, należy odwiedzić Google Earth i wpisać następujące współrzędne: 36° 7’45.64″N 139°28’52.95″E, które zaprowadzą was do japońskiego grobowca.


Duża liczba zdjęć satelitarnych tajemniczej struktury sugeruje, że nie jest to wcale złudzenie pareidoliczne. Struktura ta wykazuje uderzające podobieństwo do kompleksu grobowego Kofun w Japonii. Natura nie mogła sama stworzyć takich regularnych geometrycznych kształtów na “czerwonej planecie”, do tego musi istnieć technologia i inteligencja. Ta marsjańska struktura jest udokumentowana na czterech oddzielnych zdjęciach dostarczonych przez NASA i Europejską Agencję Kosmiczną, które potwierdzają symetrię Keyhole i unikalny zestaw pomiarów geometrycznych. Według badaczy, dostępny zestaw zdjęć NASA potwierdza obecność wielu punktów geometrycznej spójności w strukturze i sugeruje wysokie prawdopodobieństwo sztuczności.

Wygląda na to, że to co widzimy na Marsie jest dowodem na istnienie jakiejś nieznanej pozaziemskiej kultury, która moim zdaniem mogłaby opowiedzieć nam historię o tym skąd przybyliśmy i ewentualnie dokąd zmierzamy – powiedział Haas.

To prowadzi naukowców do spekulacji, że być może miliony lat temu starożytna cywilizacja rzeczywiście zamieszkiwała Marsa. Istnieją różne intrygujące teorie sugerujące, że w odległej przeszłości nieznane nam katastrofalne wydarzenie (wojna nuklearna?) zniszczyło marsjańską cywilizację, zmuszając jej ocalałych przedstawicieli do przybycia na Ziemię i przywrócenia cywilizacji.

W odniesieniu do oświadczenia wirtualnych archeologów, NASA wyjaśniła, że proste krawędzie struktury są wynikiem pęknięć lub naturalnego wzgórza tworzącego twardą glebę, która uległa erozji w ciągu miliardów lat. Wielu badaczy nie zgadza się z naukowcami NASA i uważa, że struktura ujawniona na Marsie, co prawda przetrwała miliony lat erozji, ale jej wyraźne kontury wskazują, że starożytna rasa najprawdopodobniej zamieszkiwała Marsa. Chociaż na Marsie znajduje się wiele struktur, które łatwo można pomylić z naturalnymi formacjami, te dwie struktury wykazują niemal idealną symetrię.

Kiedy patrzymy na przykłady kształtu dziurki od klucza, które znajdują się w różnych mitach i tradycjach, mówi nam to, że jest to zasadniczy rodzaj formy, której znaczenie musimy zrozumieć. A to sugeruje, że kiedy znajdujemy coś w kształcie dziurki od klucza, bez względu na to, gdzie to jest, wskazuje to na przynależność do wielkiej tajemnicy. Być może zrozumienie i badanie tych obiektów pomoże nam ujawnić wiele tajemnic wszechświata i sił kosmicznych.  powiedział William Henry, mitolog śledczy.

Według dr Brandenburga, starożytni Marsjanie znani jako Cydonianie i Utopianie zostali zmasakrowani w gigantycznym ataku nuklearnym – a dowody tego ludobójstwa można zobaczyć do dziś. Według naukowców, na Marsie znajdują się bardzo duże ślady Xenonu-129, a jedynym znanym nam procesem, który wytwarza Xenon-129 jest eksplozja nuklearna.

Egipski grobowiec na Marsie

Już w 2019 roku tajwański ufolog Scott Waring odkrył na Czerwonej Planecie obiekt, który jest bardzo podobny do grobowców egipskich faraonów.

Z tego odkrycia zrodziło się więc przypuszczenie, że Marsjanie w postaci bóstw zstąpili na ziemię w imię oświecenia ludzkości. Teoria ta istnieje od wielu lat i powstała na podstawie badań, które sugerują, że Egipt w tamtych czasach był być może najbardziej odpowiedni dla życia Marsjan. Założono więc, że obce istoty wybrały ten kraj jako miejsce swojego zamieszkania.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl

 

0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat