Ministerstwo obrony narodowej Hiszpanii ujawniło swoje akta o UFO

Napisane przez Amon w Październik - 28 - 2016

serveimage

Jakiś czas temu amerykańskie FBI ujawniło cały zestaw akt dotyczących prowadzonych przez nich śledztw na temat niezidentyfikowanych obiektów latających. Kolejny krok w kierunku globalnego ujawnienia prawdy o UFO podjęła Hiszpania. Tamtejsze Ministerstwo Obrony odtajniło 80 doniesień o rzekomych obserwacjach UFO, które miały miejsce w latach 1962 i 1995.

Poufne raporty zawierają około 1900 stron rzekomych obserwacji UFO, które zostały zarejestrowane w okolicy hiszpańskiej przestrzeni powietrznej między 1962 a 1995 rokiem. Materiał dostępny jest do publicznej wiadomości w bibliotece internetowej hiszpańskiego Ministerstwa Obrony. Sprawozdania obejmują lokalizację obserwacji, datę, podsumowanie faktów, okoliczności, wnioski i proponowana klasyfikacja lub odtajnienie każdego dokumentu. Proces odtajnienia dokumentów rozpoczał się w 1991 roku, kiedy Ministerstwo Obrony postanowiło przeanalizować raporty i zmniejszyć ich poziom klasyfikacji w celu udostępnienia ich ogółowi społeczeństwa.

10704723_s_6

Jednak przejdźmy do czegoś bardziej interesującego czyli zawartości akt. Jedną z najbardziej interesujących obserwacji UFO była ta zgłoszona przez pilotów i załogę samolotu w czasie kiedy prezydent Adolfo Suarez leciał z Niemiec do Hiszpanii. Obiekt został zauważony w nieznanym obecnie miejscu. Co gorsza ogólny opis całego tego zdarzenia nie informuje nas o zbyt wielu szczegółach całej tej sprawy. Stąd zrodziło się też wiele spekulacji. A oto i fragment:

“W godzinach nocnych w dniu 25 lutego 1980 roku, na pokładzie samolotu 401 szwadronu w czasie lotu z Niemiec do Hiszpanii, uczestnikiem którego był prezydentem Suarez, dziwne światła zostały zaobserwowane przez pilotów i pasażerów”.

 

Ponadto, odtajnione dokumenty ujawniają szereg innych obserwacji, które nastąpiły w Hiszpanii, gdy to pojazdy UFO zostały wykryte przez radar, ale były niewidoczne dla pilotów, którzy zostali wysłani, aby je przechwycić. Bardzo ciekawa z perspektywy czasu jest też obserwacja która miała miejsce 27 listopada 1979 roku, kiedy “światła na niebie, zostały zaobserwowane przez wielu ludzi” a nawet nagrano wtedy dziwne dzwięki które zostały okrzyknięte mianem “tajemniczego echa”. Czyżby miało to jakiś związek z plagą dziwnych dźwięków które jeszcze przed kilkoma laty były słyszalne na całym świecie ?

10470582_s_5

Jest tego oczywiście dużo więcej, niemniej jednak najistotniejsza wydaje się sama inicjatywa ujawnienia swoich źródeł o UFO. Oczywiście, zdeterminowani ufolodzy mogą poprostu stwierdzić że nie ujawniono wszystkiego i najprawdopodobniej mieliby rację. Żaden rząd  nie ujawniłby wszystkich materiałów na dany temat jeśli gwarantowałoby to wybuch paniki. Nie wykluczone że na prawdziwe ujawnienie prawdy odnośnie niezidentfikowanych obiektów latających będzie trzeba poczekać, co najmniej tak długo, aż ludzie pojmą, że prawdy nie trzeba się wcale obawiać.

Źródło: www.innemedium.pl

 

46 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat