Misterium Goga i Magoga

Napisane przez Amon w Październik - 29 - 2016

Wiemy z Biblii (Ez 38 i 39), że Gog rozpocznie z niewielką grupą ludzi. Od tego małego jądra, zacznie budować i wzmacniać Magoga, aż wreszcie on i Magog będą w stanie podbić świat.

gogmagog-1-royal-arcade-melb-11-08-2008

„Pan przemówił do mnie w te słowa:  Synu człowieczy, zwróć się w stronę Goga i całej krainy Magog, przeciwko owemu władcy wielkiemu krainy Meszek i Tubal. Wygłoś przeciwko nim proroctwo, oznajmiając im, że takie jest słowo Pana Boga: Jestem przeciwko tobie, Gogu, wielki władco krainy Meszek i Tubal.” – Ez 38:1-3

Gog najpierw przyspieszy do inwazji na „ziemię wsi nieotoczonych murem”. Następnie, onieśmielony, wg proroctw Daniela, będzie używał „rzemiosła” (czarnoksięstwa) i „ciemnych zdań” (kłamstw), by oszukać coraz więcej państw i ziem. Jego imperium obejmie w końcu cały świat.

Gog będzie posiadał istotę ludzką – antychrysta – który będzie wymagał, by każdy przyjął znamię, jego imię, lub liczbę jego imienia (666) na czoło lub rękę.

Gog (Magoga) zmusi całą ziemię (z wyjątkiem chrześcijan) do wielbienia bestii i jej obrazu. „Wymierzy wojnę przeciwko świętym” (Obj 13) i pokona ich. Ale na końcu wybuchnie gniew Boży. Otworzą się bramy niebios i Gog z jego rzekomo niezwyciężoną armią zostanie zniszczony przez eksplozję ognia i światła.

Eksperci od proroctw i teologowie od dawna zastanawiają się, kim są Gog i Magog. Niektórzy wierzyli, że Magogiem jest Rosja. Potworni komuniści Lenin i Stalin dali tej spekulacji ogromny autorytet. Oczywiście, komunizm upadł w latach osiemdziesiątych, ale dziś obserwujemy odnowienie siły Rosji. Czy ten kraj to Magog? Czy Putin to Gog?

Odpowiedź brzmi: nie! Putin nie jest Gogiem, a Rosja nie jest Magogiem.

Gog jest demonem. Zamieszka on w ciele przywódcy supermocarstwa, które będzie rządzić światem w ciągu ostatnich dni. Tym mocarstwem mogłyby być Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. USA są nieporównywalne w swojej mocy i autorytecie. Tylko garstka krajów jest w stanie je powstrzymać. Ich wojska stacjonują za granicą w ponad 150 państwach, a marynarka i siły powietrzne okrążają całą ziemię. NSA, CIA i ich urządzenia szpiegowskie trzymają swe wszechwidzące oko na każdym narodzie i śledzą praktycznie każdego człowieka.

Stany Zjednoczone Goga są również opiekunem i obrońcą Izraela, chazarskiego, żydowskiego państwa na Bliskim Wschodzie. Gog z kolei w pełni współpracuje z chazarskimi miliarderami żydowskimi – Rothschildami, Bronfmanami, etc. – którzy rządzą Izraelem. Ci źli władcy kontrolują Stany Zjednoczone. Oni rządzą ich rządem, gospodarką, mediami i sferą rozrywki.

Gog, osoba pociągająca za sznurki Stany Zjednoczone zapewnia, że jego marionetkowy naród zrobi wszystko, co chcą Chazarowie w Ameryce i Izraelu. Stąd, USA jako pierwsi uznali Izrael jako państwo w 1948 r. Umożliwiły podbój Palestyny, „ziemię wsi nieotoczonych murem”, i kontynuując tworzenie „wielkiego Izraela” poprzez napad na kraje Bliskiego Wschodu.

USA i Izrael są połączone w biodrze. Jak zauważył były premier Malezji, Mayatir, „Stany Zjednoczone są pełnomocnikiem Izraela”.

Więc Gog jest głową zarówno USA, jak i Izraela. Jego ludzie to chazarscy Żydzi, znani jako „Żydzi aszkenazyjscy”. Są ludem pochodzącym z Chazarii, kraju na Kaukazie, na południe od Rosji. Nawrócili się oni z pogaństwa na judaizm w VIII wieku.

map_of_khazaria

W 1948 r. chazarscy Żydzi ruszyli na ziemię palestyńską ze wsparciem USA w celu jej podbicia. Ziemi tej nadano jej starożytną nazwę – Izrael. Ludzie ci wzięli za nową flagę sześcioramienną gwiazdę, pogański symbol, który był wystawiony w Chazarii ponad 1200 lat temu.

loss_of_land_map

„Tak mówi Wszechmocny Pan: W owym dniu przyjdą ci do serca myśli i poweźmiesz złowrogi zamysł, i powiesz: Wyruszę przeciwko ziemi otwartej, napadnę ludzi spokojnych, którzy mieszkają bezpiecznie; mieszkają w miejscowościach, które nie mają ani murów, ani zawór, ani bram, aby brać łupy i grabić, aby zwrócić swoją rękę przeciwko ruinom, które znowu są zamieszkane, i przeciw ludowi zebranemu spośród narodów, który zdobywa bydło i mienie, a mieszka w środku świata.” – Ez 38:1-12

Do zrozumienia: archeolodzy i historycy potwierdzają, że starożytne królestwo Chazarii na Kaukazie nazywane było Magogiem, a jego król lub władca był znany jako Gog.

Chazarowie są, w rzeczywistości, z Magoga, a ich „królem” jest Gog. Z badań DNA wiemy, że Chazarowie nie mają żadnego pokrewieństwa z Abrahamem i jego potomkami.

Chazarowie, którzy kłamią i nazywają się Żydami, są tak naprawdę Synagogą Szatana (Obj 2:9), a z diablim nadzorem i wsparciem Goga, kontrolują teraz Stany Zjednoczone i Izrael oraz walczą o przejęcie całego świata. To jest ich ostateczny cel – Nowy Porządek Świata (New World Order) – i są na progu do zdobycia go.

Źródło: www.uderzwfalsz.wordpress.com

7 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat