Mroczne sekrety Watykanu, które pozostawały przed nami ukryte przez tysiące lat. W samym sercu Rzymu, w cieniu majestatycznej Bazyliki Świętego Piotra, kryje się sieć tajemnic, które przetrwały tysiące lat. Czczony jako epicentrum wiary katolickiej, Watykan mieści w swoich świętych murach coś więcej niż tylko modlitwy i spotkania papieży. Pogłoski o ukrytych stowarzyszeniach, starożytnych manuskryptach i tajemniczych artefaktach owianych tajemnicą przetrwały wieki. Jakich tajemnic Watykan strzeże z niezachwianą determinacją? Jakie niewytłumaczalne prawdy kryją się w jego archiwach, ukryte przed wścibskimi oczami świata?

Watykan jest sercem Kościoła katolickiego, a papież (Pontifex Maximus) jest głową Kościoła i najwyższym „duchowym” przywódcą wszystkich katolików na świecie. Ale Watykan skrywa jedne z najmroczniejszych tajemnic, jakie można sobie wyobrazić.

Sedes Sacrorum – Etymologia

Sedes Sacrorum (łac. „Święta Siedziba”), zwana po Polsku „Stolicą Apostolską”, jest pieczęcią Państwa Watykańskiego.

Kult rzymski, który kontroluje Kościół katolicki, twierdzi, że pierwszą osobą, która użyła pojęcia Stolicy Apostolskiej, był święty Piotr. Jest to oczywiście niemożliwe, ponieważ etymologia słowa „sedes” (widzieć) i związane z nim znaczenie istniały dopiero setki lat po egzekucji św. Piotra w 70 r. n.e. podczas oblężenia Jerozolimy. Kult rzymski to mroczna grupa krwiożerczych satanistów zaangażowanych w „składanie ofiar z dzieci, palenie żywych ludzi (od XI wieku n.e.), kult demonów i absolutny celibat najniższych kapłanów”.

Od I wieku p.n.e. arcykapłani znani jako »papieże« – dziedziczna pozycja kontrolowana przez garstkę starożytnych rodzin – domagali się starożytnego przedrepublikańskiego tytułu Pontifex Maximus, po tym jak rzymscy cesarze przypisali sobie najwyższe kapłaństwo państwowego kultu Magna Mater (Cybele).

Rodziny kapłańskie zazdrośnie strzegły swojego pogańskiego dziedzictwa i prawa do składania ofiar z ludzi swoim demonicznym bogom i niejednokrotnie były wypędzane z Rzymu wraz z zamknięciem Świątyni Watykańskiej.

Jednak w burzliwych okresach historii Rzymu po upadku Rzymu jako centrum imperium, pogańscy arcykapłani przyjęli rolę przywódców społeczności w Rzymie i niejednokrotnie otwarcie powracali do swoich pogańskich praktyk składania ofiar z dzieci” takich jak kanibalizm i kult demonów dopiero w latach 590-752, 847-872, a nawet w latach 896-1057. Za papieża Innocentego VIII rola inkwizycji i inkwizytora zmieniła się, aby wzmocnić ich prawny i duchowy autorytet w postępowaniu z heretykami. Około 1483 roku Tomás de Torquemada został mianowany inkwizytorem generalnym Aragonii, Walencji i Katalonii. Jego oprawcy i specjalne bojówki zostały następnie zaprzysiężone do najwyższego świętego zakonu rzymskiego kultu – SS lub Rycerzy Sedes Sacrorum.

Jako zakon wojskowy Kościoła rzymskokatolickiego, Rycerze Sedes Sacrorum (SS) zostali powołani na mocy nakazu prawnego papieża rzymskiego w imieniu Matki Kościoła do prowadzenia stałej Świętej Inkwizycji przeciwko wszystkim „heretykom”, w tym zabójstw i tortur oraz kontrwywiadu, w celu ochrony imienia Świętego Kościoła Rzymskokatolickiego i bezpośredniego reprezentowania interesów Stolicy Apostolskiej jako jej głównego zakonu Świętych Rycerzy – SS (Sedes Sacrorum lub Stolicy Apostolskiej).

Jako duchowy zakon Kościoła rzymskokatolickiego, SS otrzymał nadzwyczajną rzymskokatolicką łaskę odpuszczenia wszystkich grzechów śmiertelnych (a tym samym możliwość pójścia do nieba), co „niestety” musi zostać uczynione w celu wypełnienia jego świeckich rozkazów. Innymi słowy, oddziały Wielkiego Inkwizytora Tomása de Torquemady były pierwszym religijnym zakonem wojskowym, któremu papież przyznał „immunitet” od piekła za ich akty tortur, terroru i zła. Ostatnie otwarte satanistyczne ofiary rytualne pod rządami Świętej Inkwizycji miały miejsce na początku XIX wieku. Na początku XX wieku do Świętej Inkwizycji wciąż przydzielonych było mniej niż kilkuset żołnierzy SS. Jednak po powołaniu ojca Heinricha Himmlera SJ do NSDAP w Niemczech w 1929 roku, nowa nazistowska armia SS (Rycerze Sedes Sacrorum) licząca kilkaset tysięcy ludzi została zebrana w 1939 roku w celu przeprowadzenia największej inkwizycji, jaką kiedykolwiek przeprowadził kult rzymski – ponad 18 milionów niewinnych ludzi zostało spalonych żywcem w piecach w Polsce.

Niemieckie SS zostało rozwiązane pod koniec II wojny światowej, a rzymski zwój SS został przekazany amerykańskiemu SS (Secret Service/Sedes Sacrorum) w 1945 roku. SS Stanów Zjednoczonych zostało oficjalnie przekształcone w siły wojskowo-duchowe po zabójstwie prezydenta Williama McKinleya w 1901 roku.

Po zainscenizowanej strzelaninie przed Blair House w 1950 roku, amerykańskie SS miało absolutną ochronę prezydenta Stanów Zjednoczonych i skutecznie przetrzymywało go jako więźnia państwowego pod pozorem oficjalnej ochrony.

Ukryty kod SS

Babilońskie przedstawienie kapłanów w rybich kombinezonach pracujących z drzewem życia, trzymających szyszki (szyszynkę) i wiadra – oznaki zaawansowanej wiedzy genetycznej – i strzeżonych przez „boga” w latającym statku.

Zarówno herb SS, jak i papieża Franciszka mają w centrum papieską mitrę, nakrycie głowy noszone przez kardynałów i papieża, które pochodzi od kapłanów Dagona sprzed ponad 4500 lat. Patrząc z boku, mitra wygląda jak głowa ryby z otwartymi ustami i dokładnie to reprezentuje. Reprezentuje kult boga-ryby, który rzekomo wyszedł z wody i przekazał ludzkości wielką wiedzę. „Chrześcijańskie” logo ryby przedstawia tego samego „boga” Dagona. Dagon lub Oannes był „rybim bogiem, który przekazał ludziom wielką wiedzę”. Nauczył ich, jak budować miasta.

Uczył ich również matematyki i praw geometrycznych i przypisywano mu przekazanie całej wiedzy, jaką kiedykolwiek otrzymają.

„W nocy wracał do morza, aby spędzić noc, ponieważ był amfibią. Miał głowę człowieka, przykrytą głową ryby, nogi i stopy człowieka oraz tułów człowieka, ale przykryty łuskami i ogonem ryby”. – Berossus; ze starożytnych fragmentów (Isaac Preston Cory)

Według „Zaginionej Księgi Enki” rybim „bogiem” był nikt inny jak Ea (przywódca Anunnaki na planecie Ziemia, który później stał się znany jako Enki), który wylądował swoim gigantycznym statkiem kosmicznym na wodzie.

Następnie wynurzył się z wody w swoim „rybim skafandrze” (najprawdopodobniej jakimś kombinezonie astronauty) i zbudował pierwszą osadę dla Anunnaki na Ziemi. Nazwał ją Edin (biblijny Eden), co oznacza „dom sprawiedliwych” (tj. dom bogów Anunnaki). W Edin założono miasto Eridu, co oznacza „dom z daleka”. Nazwa ta później „migrowała” do wszystkich wielkich kultur świata. Była znana jako Erde, w kurdyjskim Ertz i Eretz w języku hebrajskim oraz Erthe w języku średnioangielskim. Oznacza to, że do dziś nazywamy naszą planetę „domem z daleka”. Założycielem tej religii był Nimrod (król Szinaru), późniejsze imię Dumuzi. Nimrod/Dumuzi był jednym z synów Enki i dlatego pochodził z „królewskiej” krwi Anunnaki. Wiele dzisiejszych „królewskich” rodów jest potomkami Nimroda.

Klucze na obu logach Watykanu i ich układ odnoszą się do pilnie strzeżonej tajemnicy. W symbolice klucz reprezentuje zamkniętą wiedzę i/lub strzeżone tajemnice. Ale jakie tajemnice przechowuje Watykan? Sposób, w jaki klucze są ułożone, jest tylko małą wskazówką, która jest nie do rozszyfrowania dla przeciętnego obywatela.

Na szczęście ukryty kod Watykanu został złamany przez pisarza i badacza Wayne’a Herschela, który oparł swoje badania na zagadce piktogramów znalezionych w manuskryptach „Klucza Salomona”.

Hebrajski pergamin z tajemnicą klucza Salomona


Klucz Salomona odkrywa tajemnicę kryjącą się za macierzystymi konstelacjami „bogów” i nie będzie zaskoczeniem dla moich czytelników, że są to Pas Oriona i Plejady – te same dwie konstelacje, które wszystkie zaawansowane cywilizacje wskazywały jako dom bogów i od tego czasu są obsesyjnie czczone przez „elity”.

Pas Oriona, Plejady i Gwiazda Ra (znana również jako Marduk)

Aby jeszcze bardziej rozwikłać tajemnice SS, zwrócę teraz twoją uwagę na krzyż, który dla ciebie prawdopodobnie reprezentuje krzyż złożony z gwiazd konstelacji Oriona. Inna teoria głosi, że krzyż reprezentuje inny z ich domniemanych domów: Nibiru (co według Sitchina tłumaczy się jako „planeta skrzyżowania”). „Chrześcijański” symbol Chi-Rho reprezentuje konstelacje Oriona i Plejad:

„Chrześcijański” symbol Chi-Rho

Konstelacja Oriona i skrzyżowanie dróg

Dla zwykłych i przyzwoitych ludzi krzyż jest hołdem dla Jezusa Chrystusa i jego wielkiej ofiary, ale jak już udowodniłem, krzyż jest tysiące lat starszy niż ukrzyżowanie Chrystusa. Dla nich ma on inną symbolikę. Herb papieża Franciszka zawiera również słońce, ośmioramienną gwiazdę i szyszkę. Słońce prawdopodobnie reprezentuje gwiazdę bogów (przedstawianą przez Ra/Marduka jako jego gwiazda macierzysta).

Ośmioramienna gwiazda reprezentuje Melchizedeka, króla Salemu i kapłana „najwyższego ze wszystkich bogów”. Niektórzy teolodzy sugerują, że był on Szemem, synem Noego/Ziusudry i dziadkiem Nimroda (który później został królem Sinear i kapłanem boga ryb, jak wyjaśniłem wcześniej). W masonerii Melchizedek jest związany ze stopniem Najwyższego Kapłaństwa (wysoka ranga masońska). Szyszka jest symbolicznym przedstawieniem szyszynki, znanej również jako trzecie oko i egipskie oko Horusa:

Po lewej: Egipskie oko Horusa. Po prawej: szyszynka

Nazwa szyszynka pochodzi od podobieństwa gruczołu do szyszki. Szyszkę jako symbol najwyższej wiedzy można znaleźć w wielu starożytnych kulturach (np. Babilończycy, Egipcjanie) i jest bardzo czczona przez kult rzymski (tajne stowarzyszenie, które kontroluje Watykan). Ogromny posąg szyszki stoi na dziedzińcu Watykanu i jest nawet wygrawerowany na papieskiej lasce.

Podsumowując, Watykan nie jest miejscem miłości i pokoju, jak można by sobie wyobrazić. To miejsce mrocznych rytuałów i wielkiej tajemnicy. Jego celem jest odebranie wolności naszemu gatunkowi poprzez indoktrynację, strach i kontrolę. A ponieważ ludzie boją się tego, czego nie rozumieją, wpływ Watykanu i Kościoła katolickiego jest ogromny – większy niż jakiejkolwiek armii, tyrana czy rządu.

Są oni również największą potęgą finansową na ziemi i będą nadal wywierać swój wpływ tak długo, jak długo gatunek ludzki będzie oddawał swoją władzę w zamian za iluzoryczne zbawienie.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl
Kategorie: Tajemnice Świata

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. Kamil Kizmajas pisze:

    Watykan powstał około piątego wieku naszej ery – więc te „tysiące lat” to chyba trochę na wyrost jest.

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat