Na końcu tunelu pojawia się światło nowej ery

Napisane przez Amon w sierpień - 31 - 2021


Jeszcze tego nie widzisz, ale czujesz to głęboko w swojej duszy. Czy może rodzą się w was pytania, dlaczego właśnie TERAZ wcieliłem się tutaj na Matce Ziemi, jaka jest moja misja duszy, co się dzieje teraz w świecie zewnętrznym, dlaczego ludzie nagle tak szybko i masowo się zmieniają?

Cała ludzkość jest w środku fali transformacji, która teraz nabiera tempa. Czy Ty również masz w sobie głębokie poczucie, że zbliżają się wielkie zmiany? Reiner Elmar Feistle

Każdy człowiek jest wyjątkowy i każdy inaczej radzi sobie z chaotycznymi warunkami zewnętrznymi. Nawet nasza Matka, Matka Gaja, jest coraz bardziej w ruchu i używa swoich dzieci, czterech elementów: WODA, OGIEŃ, POWIETRZE i ZIEMIA, aby dać ludzkości do zrozumienia, że cierpi. Ona też jest czującą istotą, ona też czuje wyższą energię wibracyjną, która jest jej dostarczana z kosmicznego źródła, aby ją uzdrowić i przekształcić. Wielu ludzi popada obecnie w stan szoku, ponieważ nie są w stanie zaakceptować zmian i pozwolić się ponieść z prądem ciągle rosnącej fali transformacji.

Większość ludzi na ziemi ciągle wierzy, że odzyska swoje dawne życie. Tak łatwo jest zrzucić z siebie odpowiedzialność i wierzyć, że nasi politycy przeprowadzą nas bezpiecznie przez kryzys związany z Koroną.

Ale jest dokładnie odwrotnie, teraz zwiększają presję na nieszczepionych coraz bardziej i więcej, a podział naszego społeczeństwa TERAZ dociera już do najmniejszej komórki zarodkowej społeczeństwa, czyli rodziny.

Przyjdzie czas, że nieszczepieni będą mogli spotykać się tylko w cztery oczy. Ci, którzy odmówią szczepień, nie będą już mogli chodzić do kina, teatru czy na inne imprezy publiczne – przymus szczepień zostanie znacznie zwiększony. Bądźcie stanowczy i nie dajcie się ponieść wirowi państwowej propagandy. Czy naprawdę chcesz stać się królikiem doświadczalnym, któremu podaje się szczepionkę, która została zatwierdzona dopiero w trybie awaryjnym i której skutki uboczne nie są jeszcze możliwe do przewidzenia?

Osobiście mam przygnębiające uczucie, kiedy myślę o tych wszystkich, których zaszczepiono. Wielu osób donosi, że ludzie zmienili się po szczepieniach. W ich oczach nie ma blasku, wydają się puste i bezsilne.

Nie wiem jaka jest twoja percepcja, ale wydaje mi się, że ludzie stają się coraz bardziej robotyczni, nie patrzysz w lewo, nie patrzysz w prawo, po prostu chodzisz jak nieczułe zombie, nie zauważając swoich bliźnich. Dlaczego nie spróbujecie tego, kiedy będziecie spacerować w zatłoczonej strefie dla pieszych i otwarcie podejdziecie do swoich bliźnich, pozdrowicie ich w przyjazny sposób i życzycie swojemu rozmówcy dobrego dnia lub przyjacielskiego „Pozdrowienia”.

Jeśli będziesz miał szczęście, zobaczysz uśmiechniętą twarz, ale w większości przypadków będziesz po prostu bardzo podejrzliwy w oczach innych, jakby spoglądali się i zastanawiali, czego on ode mnie chce?

Czasami zauważam też coraz bardziej, że inni ludzie w ogóle cię nie zauważają, jakbyś był powietrzem. Można dosłownie poczuć pustkę w ludziach, apatię wobec otoczenia i bliźnich. Może trochę przesadzam, ale uważam, że to naprawdę rażące.

Jaki był problem z Szarymi, oni wyhodowali swoje emocje (uczucia) w swojej ewolucji, co było fatalnym błędem, z którego zdali sobie sprawę dopiero wtedy, gdy było już za późno. Stąd kontaktowanie się (uprowadzanie) z ludźmi i program hybrydyzacji w celu przywrócenia emocji i uczuć do ich rasy. Z tego co wiem, program hybrydyzacji został zakończony i prawie nic więcej nie słyszymy o uprowadzeniach przez Szarych. Z drugiej strony, otrzymałem kilka obrazów i ostrzeżeń od Szarych, w których wskazywali mi oni, że ludzkość przejdzie przez dokładnie taki sam rozwój, jeśli nie będziemy ostrożni TERAZ. To jest jak déjà vu w moim umyśle, kiedy myślę o pandemii Korony. Sprytne posunięcie ze strony elit. Poprzez stałe rozprzestrzenianie się strachu i sianie paniki, istnieje tylko jedno panaceum na ucieczkę od tego – „szczepienia”.

Ponieważ jednak coraz więcej wariantów wirusa sprawia, że jest on nieprzewidywalny, co jakiś czas odświeża się koktajl (szczepionkę), która na dłuższą metę sprawia, że ludzie stają się posłuszni i zależni.

To nic nowego, hollywoodzka fabryka snów przedstawiała nam takie scenariusze w niezliczonych filmach science fiction. Czasami rzeczy pojawiają się w naszym życiu szybciej niż niektórzy mogliby sobie wyobrazić.

Moim zdaniem czas wielkich masowych imprez dla nieszczepionych już minął, a zamiast tego powstaną małe oazy i sieci, w których „prawdziwi ludzie” odnajdą się nawzajem. Zawsze potrzeba więcej energii, by płynąć pod prąd, niż biec z masami. Teraz każdy sam musi podjąć decyzję. Istnieją tylko dwie opcje. Podążam za systemem i wybieram łatwą drogę wyjścia, pozostając w swojej strefie komfortu, albo decyduję się przeciw temu i wybieram ścieżkę tworzenia, która zawsze zawiera zasadę kochającego wznoszenia, i opuszczam swoją strefę komfortu.

Hopi opisali to w swojej przepowiedni o przyszłości Ziemi

„Czas ewoluuje i dociera do miejsca, w którym się odnawia. Najpierw jest czas na oczyszczenie, potem na odnowienie. Jesteśmy bardzo blisko tego czasu. Powiedzieli nam, że zobaczymy, jak Ameryka przychodzi i odchodzi, co oznacza, że Ameryka umiera od środka, ponieważ zapomnieli instrukcji, jak żyć na tej planecie. Nadchodzi czas, kiedy proroctwo i niezdolność człowieka do życia w sposób duchowy na ziemi staną na skrzyżowaniu wielkich problemów.”

To jest dokładnie ten punkt zwrotny, do którego doszliśmy, teraz jesteśmy na początku oczyszczania, widać to w reakcji Matki Gayi. Prawdopodobnie będzie o wiele trudniej, gdy nadejdzie jesień i zostanie ogłoszona kolejna blokada.

To jest dokładnie ten punkt zwrotny, do którego doszliśmy, teraz jesteśmy na początku oczyszczania, widać to w reakcji Matki Gayi. Prawdopodobnie będzie o wiele trudniej, gdy nadejdzie jesień i zostanie ogłoszona kolejna blokada. Ponadto to wszystko każe wielu ludziom kwestionować wydarzenia, które mają miejsce na zewnątrz, w trójwymiarowym świecie. Wielu z nich zostanie wyrwanych ze stanu szoku i zostanie wezwanych do pracy nad sobą. Wyzwolenie z tego sztucznie stworzonego matrixa nie nastąpi na zewnątrz, nie będzie nikogo, kto wykona pracę za nas, lecz tylko poprzez wewnętrzną ścieżkę duchową, w której pracujemy nad sobą, aby rozpalić naszą iskrę bożą, nasze wewnętrzne światło, coraz bardziej staje się ogniem, podnosząc w ten sposób nasze pole energetyczne, co powoduje, że podnosimy nasze przyciąganie magnetyczne i przyciągamy ludzi za pomocą pola rezonansowego.

Są to wówczas spotkania na głębokim poziomie duszy. Im bardziej wracamy do naszej wewnętrznej mocy, tym silniejsze mechanizmy zaczynają działać na poziomie subtelnym. Każdy jest odpowiedzialny TERAZ za tworzenie własnego świata poprzez wpływanie najpierw na swoje najbliższe otoczenie, które następnie stopniowo zakreśla większe kręgi. Kiedy patrzę w przyszłość, widzę wyraźnie w moim umyśle światło na końcu długiego tunelu, przez które musimy jeszcze przejść, aby wejść do światła i radośnie powitać nowy złoty wiek.

Jeśli obecnie masz zwiększone zapotrzebowanie na sen, to daj swojemu ciału odpocząć, ponieważ ma to związek z podwyższonymi częstotliwościami, które docierają do ziemi w falach o różnej sile. Nasze materialne ciało potrzebuje tych faz odpoczynku, aby przetworzyć te częstotliwości światła. Może się również zdarzyć, że pojawią się stare programy, być może również nieuświadomione lęki, które chcą zostać przekształcone.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz  • Facebook

Szukaj temat