Źródło zdjęcia : www.oraclefilms.com

Zapewnimy ogólnoświatową platformę łączącą różne stowarzyszenia i organizacje oferujące dostęp do wymiaru sprawiedliwości, prawdziwy dialog w dziedzinie nauki i polityki zdrowotnej, przy jednoczesnym pociąganiu do odpowiedzialności prawnej urzędników z całego świata. Będziemy oferować przejrzyste rozwiązania oparte na dowodach i zachęcać do solidnej debaty z mediami, naukowcami i rządami, aby zapewnić przywrócenie i utrzymanie naszych podstawowych wolności ludzi na świecie.

Nasza misja

Naszą misją jest OCHRONA naszych wolności, współpracy i powiązań między grupami lekarzy, naukowców, prawników, profesjonalistów i działaczy na rzecz wolności na całym świecie. Będziemy PROWADZIĆ przejrzystą analizę danych dla biznesu i innowacyjnych rozwiązań, aby budować wspaniały świat dla nas, naszych dzieci i przyszłych pokoleń.

Źródło zdjęcia : www.worldfreedomalliance.org

Wspaniała inicjatywa oraz nadzieja dla nas wszystkich, członkami nowo utworzonego sojuszu są ludzie, którzy nie mają zamiaru przyglądać się Orwellowskiej dyktaturze kształtującej się na świecie w celu wprowadzenia „Wielkiego Resetu” (1,2,3,4,5) o który pisałem już niejednokrotnie. W składzie World Freedom Alliance znajdują się tacy ludzie jak znany nam wszystkim dr Heiko Schöning, Dolores Cahill, David Kurten, Mads Palsvig, Polka mieszkająca w Londynie Pani Justyna Walker oraz wielu innych wyjątkowych ludzi.

Jako iż film Światowego Sojuszu Wolności usuwany jest z takich platform jak YouTube, Facebook i Twitter umieszczam go bezpośrednio na hostingu Strefa44.pl


Opracował: Amon
Cześć tekstu przetłumaczona z www.worldfreedomalliance.org

 

0 Udostępnień

Zostaw komentarz  • Facebook

Szukaj temat