Co NASA ukrywa na srebrnym globie?

Napisane przez Amon w Kwiecień - 15 - 2017

Wygląda na to, że plotki, głoszące o tajemniczych budowlach zbudowanych przez „obcych” na Księżycu stają się faktem. W ostatnich latach, pojawia się coraz więcej niepodważalnych dowodów, ujawnianych przez naukowców, na temat złowrogiej prawdy skrywanej na srebrnym globie.

 

Od wprowadzenia w życie ustawy o wolności informacji (ang. Freedom of Information Act), w ludziach zaczęło budzić się przekonanie o tym, że część zakulisowych działań rządów na świecie jest skrzętnie ukrywana przed społeczeństwem. Mowa tu o wielu odkryciach osiągniętych na przestrzeni lat, które po dziś dzień nie zostały ludziom ujawnione.

 

W ostatnich kilku latach, pewna liczba naukowców pracujących dla NASA przerwała zmowę milczenia dotyczącą Księżyca i sekretów z nim związanych. Jednym z nich był George Leonard, naukowiec z NASA, odpowiedzialny za analizę zdjęć. Pewnego razu otrzymał on niezwykle „kontrowersyjne” fotografie Księżyca, które następnie opublikował w swojej książce „Ktoś inny jest na Księżycu” (ang. Somebody Else is on the Moon).

 

Pomimo tego, że zdjęcia Księżyca zamieszczone w książce są niewielkich rozmiarów i słabej jakości, ukazują one niezwykłe szczegóły oryginałów opublikowanych przez NASA. Aby uwiarygodnić swoje znalezisko, Leonard ujawnił kody identyfikacyjne, widniejące na oryginalnych zdjęciach. Nie było to jednak wystarczającym dowodem na prawdziwość tych zdjęć, a ich wątpliwa jakość zdawała się tylko potwierdzać przypuszczenia ludzi, że są fałszywkami. Jednakże od zdjęć i zbieżności ich kodów identyfikacyjnych, w całej sprawie ciekawsze są wypowiedzi samego Leonarda oraz dane dostępowe NASA jakimi się posługiwał.

 

Leonard był kolejnym już pracownikiem NASA, który głośno mówił o tym, co faktycznie zostało odkryte na srebrnym globie i co jest widoczne na niektórych zdjęciach zrobionych podczas misji Apollo. W swojej książce, Leonard dowodzi, że NASA wiedziała o istnieniu obcych na Księżycu i od tamtej pory pilnie strzegła przed światem informacji o tym odkryciu. Leonard jednak nie był jedyny w swoich przekonaniach.

 

„Czytajcie książki, czytajcie wiedzę, zacznijcie rozumieć co faktycznie się działo, gdyż nie ma wątpliwości ku temu, by stwierdzić, że byliśmy już przez nich odwiedzani… Wszechświat, w którym żyjemy, jest znacznie bardziej niesamowitym, ekscytującym, złożonym i głębszym tworem, niż kiedykolwiek byliśmy i jesteśmy w stanie zrozumieć… Ludzie od dawna zastanawiają się, czy jesteśmy sami we wszechświecie . Ale w czasach, w jakich dane jest nam żyć, mamy na to oczywistą odpowiedź. Nie, nie jesteśmy sami.” – dr Edgar Mitchell, były astronauta NASA i szósty człowiek na Księżycu.

 

W 1979, Maurice Chatelain, były szef systemów komunikacji NASA, potwierdził, że Armstrong faktycznie widział dwa niezidentyfikowane obiekty na dnie krateru. „Zdarzenie to było czymś dobrze znanym pośród członków NASA” – Maurice utrzymywał, „ale nikt do tej pory o nim głośno nie mówił.” Według nieoficjalnej wypowiedzi Armstronga, „ostrzegano nas, żeby nie iść dalej„. „Nie mogę mówić o szczegółach, z wyjątkiem tego, że ich statki znacznie przewyższały nasz pod względem wielkości i technologii, rany, ależ one były ogromne… I przerażające.”

 

Wielu ludzi wierzy, że nie wszystkie zdjęcia opublikowane przez NASA są oryginalnymi fotografiami zrobionymi na powierzchni Księżyca. Co więcej, mają być na nich widoczne nieziemskie budowle i relikty, których ujawnienie wywołałoby istny szok na świecie. Wielu ludzi utrzymuje, że setki tych zdjęć zostało sfabrykowanych przez NASA, w celu zlikwidowania dowodów świadczących o istnieniu budowli, baz księżycowych i reliktów, świadczących o obecności obcych na Księżycu. Naukowiec NASA, dr Farouk El-Baz opisał te przypuszczenia słowami: „faktem jest, że nie każde odkrycie zostało podane do wiadomości publicznej.”

 

Poza Leonardem i kilkoma byłymi astronautami potwierdzającymi te sensacyjne doniesienia, dr John Brandenburg, były zastępca kierownika misji Clementine na Księżycu (której skutkiem było odkrycie pewnej ilości wody na biegunach), porusza inną, równie intrygującą kwestię dotyczącą obecności obcych na srebrnym globie. W wywiadzie, dr Brandenburg, który wcześniej twierdził, że życie na Masie istniało już w zamierzchłej przeszłości, wypowiedział następujące zdanie:

 

„Faktycznie była to misja zwiadowcza, której celem było sprawdzenie, czy ktoś przypadkiem nie buduje baz na księżycu, o których nie wiemy.”

 

„Ze wszystkich fotografii wykonanych na powierzchni Księżyca, na których widnieją budowle, najbardziej imponujące jest zdjęcie przedstawiające szeroką na wiele kilometrów, prostokątną, niemalże odrysowaną od linijki strukturę. Nie przypomina ona naturalnego elementu krajobrazu i po prostu nie powinno jej tam być. Będąc osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo w przestrzeni kosmicznej, potraktowałem te doniesienia z wielką obawą, bo nie są to nasze bazy. Nie dysponujemy dzisiaj technologią pozwalającą na budowę czegoś podobnego. Ktoś inny musiał je zatem tam zbudować.

 

Ponadto, dr Brandenburg wydał niesamowicie intrygujące oświadczenie, w którym przekonywał, że „istnieją wystarczające dowody na to, że co najmniej dwie duże eksplozje nuklearne miały miejsce w zamierzchłej przeszłości na powierzchni czerwonej planety.” Teoria zaproponowana przez Dr Brandenburga bazuje na znalezionych na powierzchni Marsa śladów uranu i toru. Pierwotna, marsjańska cywilizacja musiała zostać zniszczona przez inną, wrogą cywilizację z odległego zakątka wszechświata. Dr Brandenburg ostrzega, że Ziemia może podzielić podobny los.

 

Wszystkie powyższe wypowiedzi i oświadczenia wskazują na jedno: kontakt z pozaziemską cywilizacją na skalę globalną wydaje się nieunikniony. Oficjalnie, NASA i naukowcy na całym świecie wypowiedzieli się o odkryciu w przeciągu mniej więcej następnych 20 lat śladów, potwierdzających istnienie cywilizacji pozaziemskiej. Jednak wielu ludzi wierzy, że oświadczenia te są raptem przygotowaniem na egzystencjalny szok, jaki doświadczymy i w wyniku którego wszystko w co wierzymy i wiemy o człowieku, naszych początkach i życiu we wszechświecie, zostanie na zawsze zmienione.

 

Źródło:
Code, Ancient. „NASA Scientist speaks out: There’s someone else on the moon. „Ancient Code. Ancient Code, 21 June 2016. Web. 19 Feb. 2017.
Artykuł pochodzi ze strony: www.tajemnice-swiata.pl
228 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat