Naukowcy pod przywództwem Josepha White’a odkryli tajemnicze ruiny na Antarktydzie. Relacja o szczegółach odkrycia została zaprezentowana szerszej publiczności w programie pn. Ancient aliens, wyemitowanym na kanale History Channel.

 

Eksperci przeanalizowali zdjęcia z obszaru Shackletona, wykonane z powietrza i zwrócili uwagę na kwadratowy przedmiot, ukryty w lodzie. Natura nie mogła stworzyć takiej anomalii, dlatego zasugerowano możliwość kosmicznej interwencji lub po prostu wizyty obcych.

 

Autorzy programu Ancient aliens nadal przekonują widzów, że piramidy antarktyczne, chińskie, egipskie i indyjskie są ze sobą powiązane. Według ufologów, wykorzystywane są one przez obce cywilizacje poprzez emitowanie sygnałów. Obcy otrzymują w ten sposób informacje o wydarzeniach naziemnych.

 

Warto przypomnieć, że naukowcy wcześniej odkryli tajemniczą anomalię, która istnieje na dnie Bałtyku. Obiekt o okrągłym kształcie znaleziono w 2011 roku na głębokości 100 m. Jego długość wynosi 70 m, a wysokość ok. 8 m. Kształt konstrukcji przypomina Sokół Millennium (ang. Millennium Falcon) z popularnej Sagi pt. Gwiezdne wojny.

Źródło: www.innemedium.pl

28 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat