Ujawnienie konkretnych składników szczepionek jest prawem człowieka i prawem międzynarodowym regulowanym przez Kodeks Norymberski. Jest to krytyczna i niezbędna informacja, aby każdy, gdziekolwiek na świecie, mógł podjąć świadomą decyzję, czy zgodzić się na interwencję medyczną. Ponieważ kompletna lista składników „szczepionek” Covid nie była dostępna, dr Robert Young i jego zespół przeprowadzili badania w celu zidentyfikowania konkretnych składników zastrzyków Covid firm Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson. Swoje odkrycia opublikowali 20 sierpnia, a artykuł został zamieszczony w dailyexpose.co.uk.

Dr Young jest biochemikiem, mikrobiologiem i dietetykiem klinicznym. On i jego zespół naukowców potwierdzili to, co badacze z La Quinta Columna odkryli wcześniej – toksyczne substancje nanometaliczne, które są magnetotoksyczne, cytotoksyczne i genotoksyczne dla roślin, owadów, ptaków, zwierząt i ludzi – całego życia na naszej planecie.

Jedna ze „szczepionek” zawierała nawet zagrażające życiu pasożyty. Składniki „szczepionki”, do których należy m.in. tlenek grafenu i które mogą być poddane wpływowi zewnętrznych źródeł promieniowania, tworzą razem toksyczną chemiczną i radiacyjną zupę wewnątrz naszych ciał. Każdy, kto otrzyma zastrzyk Covid, poważnie ryzykuje swoim życiem.

Co więc znaleziono w szczepionkach?

Kapsydy liposomalne to mikroskopijne kapsułki lipidowe. Mówi się nam, że ich celem jest otoczenie mRNA, aby chronić materiał genetyczny przed zniszczeniem, zanim dotrze on do celu, jakim są komórki naszego ciała. Jednak głównym składnikiem tych kropli nie było mRNA, lecz tlenek grafenu.

Wszystkie cztery „szczepionki” Covid zawierają stosunkowo wysoki poziom tlenku grafenu, ale liposomalne kapsydy firm Pfizer i Moderna składają się w 100% z tlenku grafenu (po wyekstrahowaniu z nich mRNA).

Tlenek grafenu jest cytotoksyczny, genotoksyczny i magnetotoksyczny. Poniższy obrazek przedstawia liposomowy kapsyd zawierający tlenek grafenu w „szczepionce” firmy Pfizer. Liposom dostarcza tlenek grafenu do określonych narządów, gruczołów i tkanek, a mianowicie do jajników i jąder. Układ nerwowy, serce i mózg również otrzymują grafen.


W zastrzyku Pfizera znaleziono również Trypanosoma cruzi, pasożyta, którego kilka wariantów jest śmiertelnych i który jest jedną z wielu przyczyn zespołu nabytego niedoboru odporności lub AIDS. Nie wiadomo, czy był to przypadkowy składnik, czy też został on celowo dodany i będzie obecny we wszystkich „szczepionkach” firmy Pfizer.


W „szczepionkach” AstraZeneca dr Young i jego zespół zidentyfikowali histydynę, sacharozę, glikol polietylenowy („PEG”) i alkohol etylenowy, które znajdowały się również w zastrzykach Pfizer, Moderna i Janssen . PEG był jedynym adiuwantem wymienionym w karcie danych zawierającej wykaz składników zastrzyku firmy AstraZeneca.

Zastrzyki z PEG i alkoholu etylenowego są znane jako rakotwórcze i genotoksyczne.

Szczepionka firmy Janssen zawiera również cząsteczki stali nierdzewnej, które są połączone zredukowanym tlenkiem grafenu „klejem węglowym”.


Agregat ten posiada silne pole magnetyczne i może powodować nieprawidłowe krzepnięcie krwi oraz „efekt korony” lub „efekt białka kolczastego”.


Szczepionka Moderny zawiera również różne kuliste ciała obce z wgłębieniami w kształcie pęcherzyków. Te wysoce toksyczne nanocząstki to kropki kwantowe selenku kadmu, które są cytotoksyczne i genotoksyczne. Kropki kwantowe to nanocząstki półprzewodnikowe, które po oświetleniu świecą na określony kolor. Ich kolor zależy od wielkości nanocząstek. Czarne plamki na poniższym zdjęciu to tlenek grafenu.


Artykuł Dr. Younga konkluduje, że te zastrzyki Covid to „NIE są szczepionki, ale nanotechnologiczne leki, które działają jak terapia genowa … Wszystkie te tak zwane” szczepionki „są opatentowane i dlatego ich rzeczywista zawartość jest utrzymywana w tajemnicy nawet przed kupującymi, którzy oczywiście korzystają z pieniędzy podatników. Tak więc, konsumenci (podatnicy) nie mają informacji o tym, co dostają do swojego organizmu poprzez szczepienia.”

Według dr Younga, około 500 milionów ludzi na całym świecie zostało już rannych, a potencjalnie 35 milionów zmarło z powodu zastrzyków Covid. Liczba ta prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących miesiącach, ponieważ osoby, które otrzymały dwa zastrzyki są 13 razy bardziej narażone na zranienie, hospitalizację lub śmierć z powodu wariantu Delta w porównaniu do osób naturalnie odpornych. Ale co tak naprawdę powoduje „warianty” Covid i przyszłe „fale”?

Kod genetyczny białka Spike w „szczepionkach” jest generowany przez komputer, jest „tworzony przez ludzkie ręce” i może być łatwo zmieniony. A tlenek grafenu w tkankach ciała – w mózgu, w tkance łącznej, potencjalnie w mięśniach – będzie wchodził w interakcje z pulsującymi częstotliwościami w zakresie 5G, powiedział dr Young, powodując kolejną „falę” przewidywaną w październiku.


Dr Young powiedział, że najlepiej jest przestać wstrzykiwać truciznę do swojego ciała, „Te [Covid] szczepionki są niebezpieczne, ponieważ nanocząsteczki mogą przejść przez barierę krew-mózg i dotrzeć do komórek nerwowych w mózgu.

Opublikowany artykuł naukowy Dr Young’a „Scanning and Transmission Electron Microscopy Reveals Graphene Oxide in CoV-19 Vaccines” można przeczytać pod tym LINKIEM lub w załączonym dokumencie pdf.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat