Światowej sławy naukowiec i były inżynier Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych i Boeing Company, używając hiperspektralnego teleskopu obrazującego, sfotografował UFO o średnicy 250 metrów lecące z prędkością 48 000 km/godz. Ale to tylko jedno z ogromnych UFO, których było o wiele więcej. Według Fredericka, jest to absolutny dowód na to, że obcy już tu są. Dane te zostały potwierdzone jako autentyczne przez amerykańską Narodową Agencję Wywiadu Powietrznego i Kosmicznego (NASIC).


Teledetekcja hiperspektralna, znana również jako spektroskopia obrazowa, jest techniką badaną przez naukowców w celu wykrywania i identyfikacji minerałów, roślin lądowych oraz materiałów i krajobrazów stworzonych przez człowieka. Technika ta zostanie wykorzystana w Kosmicznym Teleskopie Jamesa Webba, który ma wystartować w tym miesiącu i pozwoli zajrzeć w głąb wszechświata.

Frederic Portigal jest czołowym światowym naukowcem z dużym doświadczeniem w tej technice.


Frederick był odpowiedzialny za projekt przepływu procesów dla Fourier Transform Hyperspectral Imager (FTHSI), pierwszego czujnika hiperspektralnego wystrzelonego na orbitę przez US Air Force Research Laboratory / RVBYI. Stworzył model matematyczny do symulacji obserwacji kosmicznych, które będą prowadzone przy użyciu danych z satelity Landsat 7.

Portigal kierował sponsorowanym przez USDA badaniem oceniającym obrazowanie hiperspektralne pod kątem wykrywania choroby Pierce’a (PD) w kalifornijskich winogronach.


Frederic Portigal pracował wcześniej dla takich organizacji jak Air Force Research Laboratory, Boeing, Northrop Grumman i National Science Foundation. Ma on wiadomość dla naszego świata – gigantyczne statki obcych wkraczają na Ziemię przez portal.

„Nie byłoby pola plazmowego, gdyby znajdowały się na orbicie synchronicznej poza atmosferą”. Im niżej znajdują się w atmosferze, tym więcej energii muszą zużyć. Dlatego uważam, że znajdują się w jonosferze, co pozwala mi oszacować szerokość pola plazmowego statku matki na około 800 metrów. „Frederic Portigal

Według byłego głównego inżyniera Boeinga, obcy używają technologii penetracji tuneli czasoprzestrzennych, aby przemieszczać te plazmopodobne UFO w pobliże powierzchni Ziemi z prędkością 48 000 kilometrów na godzinę.

Jego teleskopowy materiał filmowy uchwycił zdumiewające pojawienie się plazmopodobnych obiektów lecących z niewyobrażalną prędkością w pobliżu Petroglyph National Monument w pobliżu Albuquerque w Nowym Meksyku. Jego teleskop znajdował się na Sandia Heights, a pole widzenia wynosiło około 15 mil. Krótko po tym, jak DNI przedstawił Kongresowi raport na temat niezidentyfikowanych zjawisk powietrznych, Portigal napisał na LinkedIn swoje rozczarowanie z powodu braku jasności w działaniach rządu.

„Zdecydowałem, że ostatni raport kongresowy na temat UAP’s (UFO) był pozbawiony szczegółów w odniesieniu do kategorii 'inne’, biorąc pod uwagę to, co dostarczyłem NASIC i DIA. Posiadają oni wszystkie te dane, które dowodzą, że gigantyczne statki-matki przenikają do naszego świata, z mniejszymi statkami na pokładzie, które opuszczają go i pozostają tutaj, a wielkie statki odlatują i wracają z nowym ładunkiem. Dzieje się to co najmniej od 2008 roku, kiedy to po raz pierwszy odnotowaliśmy ich obecność. Wojsko i rząd posiadają wszystkie informacje i sami obserwują obecnie trwającą ekspansję obcych na Ziemi. Dlaczego transportują oni do nas swoje statki w takich ilościach? Dlaczego rząd milczy na ten temat?”

Według Portigala, Departament Obrony stworzył specjalny hiperspektralny teleskop, który nazywają ” lornetką do polowania na kosmitów”. Technologia ta oparta jest na osobistym teleskopie Fredericka i została dopracowana dzięki 750.000 dolarów z Laboratorium Badawczego Sił Powietrznych. Materiał filmowy z jego własnego teleskopu został umieszczony na platformie, która wykorzystuje technologię blockchain, aby zapobiec manipulowaniu dowodami, powiedział Frederick.


Nagranie wideo rozpoczyna się od koncentracji na białej kuli – takie świecące kule są bardzo często obserwowane przez wielu naocznych świadków pojawiania się UFO na naszym niebie, jednak nie widzą oni tego, co kryje się za tym ekranem plazmowym.

Mówiąc prościej, intensywna energia zgromadzona w jednym widocznym miejscu wygląda gołym okiem jak silnie oświetlona kula. Kiedy czujnik Fredericka jest w stanie przeanalizować plazmę i oszacować objętość gazów, może zbudować obraz obiektu ukrytego za plazmową otoczką, pokazując prawdziwe zarysy piramid i różnych innych kształtów UFO, które zostały zrzucone przez wielki statek matkę.


Teleskop to 8-calowy reflektor Newtona firmy Calestron, wyposażony w urządzenie do obrazowania Układu Słonecznego Celestron. Kamera – Celestron NexImage z obiektywem philips toucan, który nie jest przeznaczony do okularu teleskopu.

Według Fredericka, jego raport techniczny towarzyszący filmowi jest absolutnym dowodem na to, że obcy już tu są.

„Musicie zrozumieć o co tu chodzi – opracowałem technologię, dzięki której można zobaczyć statki obcych. Opracowałem tę technologię oficjalnie, a wojsko, przy wsparciu rządu, zainwestowało w nią i ulepszyło ją, aby stworzyć dla siebie „lornetkę do wykrywania statków obcych”.

Po raz pierwszy odkryłem te statki-matki wchodzące do naszego świata przez tunele czasoprzestrzenne (portale) i zrzucające swój ładunek – mniejsze statki, już w 2008 roku. Jaki jest ich cel? Co robią? Do czego się przygotowują?

Być może jest to dowód na pozaziemskie górnictwo na naszej planecie, ale kto wie, co jest w ładunku, który materializuje się i podróżuje przez tunele czasoprzestrzenne po odlocie statku matki. Stany Zjednoczone oficjalnie uznały istnienie UFO na naszym niebie. To dobrze, ale powiedziano „A” i nie powiedziano „B” – pozostawili cień wątpliwości mówiąc, że nie wiedzą, czyj to obiekt, a Pentagon nie posłużył się definicją „pozaziemskiego”.

Portigal dodał jeszcze jedną uwagę na temat statków pozaziemskich:

„Podróżują one przez tunele czasoprzestrzenne, a inną możliwością jest portal pomiędzy równoległymi wszechświatami”.

Rewelacje Portigala zbiegają się z ostatnimi uwagami Luisa Elizondo na temat genezy ludzkości. Być może nadszedł czas, aby ponownie rozważyć to, co demaskatorzy od dziesięcioleci starają się przekazać szerszej opinii publicznej.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat