Niewidzialna kosmiczna wojna oraz fizyczne dowody

Napisane przez Amon w Marzec - 2 - 2016

watchers 06

Politycy, wysoko postawieni duchowni, naukowcy oraz większość  normalnych ludzi ciągle jeszcze wstydzi się mówić o istotach określanych mianem UFO. Zainteresowani tym zjawiskiem wiedzą, że jest to temat ‘wstydliwy’. Badacze tego fenomenu nadal są wyśmiewani lub kpi się z nich jak z wariatów. Sprawa istot z tzw. spodków jest dzięki sieci web coraz bardziej nagłaśniana, jednak oficjalnie nadal panuje w tej kwestii „cisza”. Specjaliści oceniają, że brak publicznego i powszechnego przyznania się państw do kontaktu z nierozpoznanym gatunkiem bytów UFO jest głównie winą rządu USA.

watchers 09

Kilka państw potwierdziło posiadania akt w tej sprawie, co można uznać za pewien dowód na faktyczne  występowania tego zjawiska.  Inną kwestią pozostaje pytanie czym jest ten fenomen, lub kim są ‘załoganci’, jeśli takowi istnieją rzeczywiście w formie materialnej i humanoidalnej. Sprawa jest o tyle tajemnicza i sensacyjna, ponieważ z jakiegoś mało sprecyzowanego powodu nie można lub nie należy mówić o tych zjawiskach  (kosmiczna poprawność exo-polityczna ? albo tylko w odpowiednim tonie tzw. “dobrych kosmitów”).

watchers 07

Możliwe są różne scenariusze oraz powody dla których tak się dzieje. Wydawać się może, że ktoś spoza Ziemi, lub tego wymiaru nie pozwala na ujawnienie prawdy o samym sobie, stara się pozostać w ukryciu, dodatkowo istnieje teoria, iż rząd USA jest w jakimś stopniu zaangażowany w pozyskiwanie informacji od istot UFO, jest z nimi jakoś związany (cyrografem ?).  W związku z tymi zagadnieniami nadarza się okazja aby zapoznać się bliżej z twórczością chrześcijańskiego ufologia L.A Marzulliego.  Na znanym kanale  YouTube “UFO TV” można obejrzeć nieodpłatnie dwie ważne i chyba najlepsze części cyklu “Watchers”, odcinek 6 i 7.

watchers 08

W odcinku szóstym mamy dochodzenie na temat starożytnej UFO ingerencji  w ludzką informację DNA, z której powstały istoty wielko czaszkowe Paracas, potwierdzają to co najmniej trzy różne i niezależne od siebie badania genetyków (od 15min 07sek), natomiast w części siódmej jest mowa o UFO implantach, gdzie pokazane zostały te tajemnicze ‘mikro urządzenia’ w dużym powiększeniu mikroskopów elektronowych. Zapraszam do zapoznania się z tymi wyjątkowo ciekawymi produkcjami. W ocenie twórców zawarte w nich dane potwierdzają wiele z tego o czym opowiada Biblia. Nie bez podstaw twierdzą, że Pismo Święte jest wiarygodną kopalnią wiedzy o starożytności, jak i o tym co się dzieje z nami obecnie !

 

Źródło : www. popotopie.blogspot.de

Obcy są na ziemi, a świat musi się o tym dowiedzieć” – Premier Rosji, Medvedev

“Nadszedł czas by powiedzieć światu o obcych. Jeśli nie zrobi tego USA, Kreml uczyni te honory” Przez cały wywiad premier Medvedev był poważny i stanowczy. Pytanie czy zażartował z dziennikarzy ? czy mówił poważnie i dał jasno do zrozumienia, że czas ujawnić “prawdę” ?

64 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat