Nowa rewolucyjna koncepcja tego, co może się wydarzyć

Napisane przez Amon w grudzień - 7 - 2021


W nowożytnej historii ludzkości wynaleziono wiele technologii wystarczająco potężnych aby wyłączyć całe gałęzie przemysłu, jednak wszystkie one zostały albo zdyskredytowane lub przemilczane, a następnie zapomniane, wyprane ze źródeł, zaś ich wynalazcy nagle tragicznie zmarli, lub po prostu zamilkli. Przykładowo, perpetum mobile bazujące na magnesach, zimna fuzja termojądrowa i transmutacja substancji, rtęć jako źródło wielu przełomowych technologii, itp.

Nikt nigdy nie obalił wszystkich tych wynalazków ściśle naukowo, jednak z najróżniejszych powodów nie zostały one dopuszczone do użytku ludzkiego.

Uzasadnienie hipotezy

Co by było, gdyby wiodące mocarstwa światowe pracowały dziś w głębokiej tajemnicy nad nową generacją broni. Wchodzimy w obszar świadomej interakcji z noosferą, gdzie następuje oddziaływanie na świadomość innych ludzi nie tylko poprzez media, ale także poprzez przestrzeń informacyjną.

Można by tutaj „wtrącić” wstrząsające rozważania na temat wysokości lotów nad ziemią, w połączeniu z bronią klimatyczną i stratosferyczną. Jeśli weźmiemy za przykład kulę ziemską o średnicy około 1,4 metra, to patrząc według skali, samoloty przelatują nad tą kulą na wysokości zaledwie 1 centymetra. A co jeśli na Ziemi są bardzo rozległe terytoria, np. gdzieś na południowym Pacyfiku, nad którymi nikt nigdy nie przelatuje ? Przecież trasy samolotów są ściśle regulowane. Satelity latają cały czas po tej samej orbicie, na której zostały umieszczone w momencie startu. Z pewnością orbita ta jest koordynowana na poziomie międzynarodowym, czyli kontrolowana.

Elysium

Czy widzieliście film „Elysium”? Pokazuje on Ziemię w kompletnej ruinie, żyją na niej bezsilni, nieszczęśliwi ludzie-niewolnicy, którzy są trzymani w szczelnych osłonach. Ponura przyszłość – przeludnienie, głód, przestępczość i zła ekologia. W tym czasie inni ludzie, np. pewna „elita”, żyją na sztucznej planecie-satelicie.

Mają tam ziemski raj, są tam wszystkie osiągnięcia nauki i techniki, nigdy nie chorują i w ogóle jest im błogo i żyją bardzo, bardzo długo. Kontrolują zdalnie ludzkich niewolników na ziemi za pomocą szczególnie zaufanych osób spośród tychże niewolników. W filmie poruszane są ważne kwestie i zadawane są pytania, na które w większości widz sam musi sobie odpowiedzieć. Co jest ważniejsze – sytość, dobrobyt „elity” ludzkości, czy godne, choć nie bogate życie dla większości ludzi? Co człowiek jest gotów zrobić dla przetrwania? A co może zrobić dla dobra swoich przyjaciół i rodziny? Jak utrzymać porządek wśród dewastacji i anarchii? Jaką cenę trzeba zapłacić za porządek i stabilność? Co jest ważniejsze, dobro bliskich czy reforma społeczeństwa, która może dać kolejną szansę ludzkości? I kto ma prawo decydować o tym, co jest tu słuszne i pożyteczne, a co nie?

Dokąd więc zmierzamy?

Co jeśli wszystkie te rzekomo odrzucone i utracone technologie, a także wiele innych wynalazków, jest już w użytku i w zasadzie nikt o nich nie wie?

A co jeśli ci wszyscy ” obcy” i UFO nie są wymysłem wyobraźni, ale rzeczywistością? A może po prostu wielowiekowi złoczyńcy już dawno wybrali sobie kilka dużych wysp, albo nawet cały kontynent o wspaniałym klimacie i zbudowali tam raj w oparciu o te technologie, żyją tam szczęśliwie przez 400 lat i latają nad nami w swoich wehikułach?

Tutaj manipulują prezydentami i rządami przy pomocy swoich emisariuszy jak Bill Gates, Schwab, Królowa Elżbieta i inne podrobki. Od czasu do czasu kradną nam dorosłych i dzieci dla swoich eksperymentów i badań, a nawet dla wygody i rozrywki, bo od dawna wiadomo, że co roku wiele tysięcy ludzi znika na ziemi bez śladu i nikt ich potem nie znajduje. Okresowo naprawiają emisariuszy, leczą ich – widzimy jak długo wszyscy żyją, a żaden rak ani Alzheimer ich nie zabierze. Ostatnio, książę Filip zmarł na miesiąc przed swoim stuleciem, ale nikt go nie widział w grobie – być może już odpoczywa w Elysium od swojej ciężkiej pracy na Ziemi.

I tak to się dzieje

Realizowali swój plan długo, przez wiele wieków. Templariusze i Iluminaci, Watykan i wszelkiego rodzaju masoni i kabaliści (ich nazwa to Legion) byli używani jako narzędzia. Teraz uznali, że nadszedł ten moment. Świat musi zostać ostatecznie przebudowany zgodnie ze scenariuszem filmu Elysium, wszystko jest do tego przygotowane. Pionki są na swoim miejscu, struktury są na swoim miejscu, a prawa są wydane. Nie potrzebują już wielu ludzi-niewolników, więc ilość ludzi musi zostać znacznie zredukowana.

Po prostu teraz będą się bawić, z resztkami ludzkości na wszelkie możliwe sposoby. Różne szczepionki będą decydowały o różnym losie ludzi. Gdzieś urządzą sobie społeczeństwo gier głodowych i będą obstawiać, kto przeżyje.

Wszystko co zostało powyżej napisane to czysto teoretyczna wizja fantazyjna, lecz któż z nas wie jaka jest rzeczywista prawda, gdyż sama prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda – nie.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat