We wtorek, 13 września 2023, w meksykańskim Kongresie zostały wystawione na widok publiczny dwa ciała rzekomo „nie-ludzkich” gatunków pozaziemskich. Dwa stworzenia w pudełkach przypominających trumny zostały zaprezentowane przez ufologa Jaime Maussana: trójpalczaste, z długą szyją i wydłużoną głową bez uszu. Mówi się, że te zwłoki mają co najmniej 1000 lat.

Kongres w Meksyku był gospodarzem niezwykłego wydarzenia, które można by opisać jako przełomowy moment w historii ludzkiej cywilizacji i dalej promować zainteresowanie tak zwanymi „istotami pozaziemskimi” i UFO.

Niedaleko Kongresu Stanów Zjednoczonych, który zorganizował publiczne przesłuchanie w sprawie obserwacji UFO, obecnie nazywanych Niezidentyfikowanymi Zjawiskami Powietrznymi, meksykańska legislatura po raz pierwszy zorganizowała podobne wydarzenie. Kongres Meksyku nie jest oczywiście Kongresem Stanów Zjednoczonych, ale nadal jest oficjalną i bardzo poważną organizacją. Oznacza to, że pytania o „podróbki” znikają – do Kongresu przywieziono prawdziwe mumie, których DNA rzekomo również zbadano.

Wydarzenie poprowadził meksykański dziennikarz i ufolog Jaime Maussan, który od dziesięcioleci bada zjawisko pozaziemskie, wraz z meksykańskimi naukowcami jako współorganizatorami.

https://twitter.com/adapteddotsite/status/1701836739059605987?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1701836739059605987%7Ctwgr%5E2eb2067abd10a6360e44644f530bce2686ec9b28%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.soulask.com%2Fthe-new-planetary-deception-1000-year-old-alien-fossils-were-presented-to-mexican-parliament%2F

Wśród obecnych był Ryan Graves, były pilot Marynarki Wojennej USA i dyrektor wykonawczy Americans for Safe Aerospace, który twierdził, że spotkał się z takimi obserwacjami podczas swoich lotów. Te zmumifikowane okazy były przechowywane w pudełkach z oknami, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Mówi się, że zostały one odzyskane z Cusco w Peru w pobliżu legendarnego płaskowyżu Nazca. Pierwsza mumia dorosłej kobiety o normalnym ludzkim wzroście została nazwana Maria, druga, mała dziewczynka, Vavita. Następnie do Peru przybyli badacze z całego świata. Trójpalczasta, długa szyja, wydłużona głowa bez uszu – ci, którzy próbowali odtworzyć wygląd humanoi „Marii”, otrzymali coś, co pokrywa się z naszymi klasycznymi wyobrażeniami o obcych. Jednak niektórzy eksperci antropolodzy, po przestudiowaniu zdjęć rentgenowskich mumii, doszli do wniosku, że stworzenia te zostały złożone z fragmentów kości ludzi i małp.

Inni naukowcy, opierając się na tych samych zdjęciach, przyznają, że humanoidy są w końcu prawdziwe i że są to prawdziwe stworzenia, których anatomia różni się od anatomii znanych nam stworzeń, a nie tylko lalek z papier-mâché, ale prawdziwych istot biologicznych.

Doszło do tego, że na Międzynarodowym Kongresie Badań Mumii przyjęto memorandum, w którym stworzenia z Peru zostały oficjalnie uznane za fałszywe. A autor sensacji, dziennikarz Jaime Maussan, został wcześniej skazany za oszustwo, gdy próbował przedstawić mumię dwuletniego dziecka z muzeum jako obcego. Ale tym razem, przemawiając w meksykańskim Kongresie, złożył nawet przysięgę, że te stworzenia były zdecydowanie obcymi, zwracając się do członków meksykańskiego rządu i amerykańskich urzędników.

„Opinia publiczna ma prawo wiedzieć o nie-ludzkich technologiach i bytach. Mówimy o temacie, który jednoczy ludzkość, a nie ją dzieli. Nie jesteśmy sami w tym ogromnym wszechświecie i musimy zaakceptować tę rzeczywistość” – powiedział Jaime Maussan.

https://twitter.com/mindfuloflight/status/1701786382878884019?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1701786382878884019%7Ctwgr%5E2eb2067abd10a6360e44644f530bce2686ec9b28%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.soulask.com%2Fthe-new-planetary-deception-1000-year-old-alien-fossils-were-presented-to-mexican-parliament%2F

Powiedział, że próbki UFO zostały niedawno zbadane na Narodowym Uniwersytecie Autonomicznym w Meksyku (UNAM), gdzie naukowcy przeanalizowali dowody DNA przy użyciu datowania radiowęglowego.

„Te okazy nie są częścią naszej ziemskiej ewolucji. Nie są to istoty znalezione po szczątkach UFO. Zostały one znalezione w kopalniach okrzemek (glonów), a następnie skamieniały” – powiedział Maussan, według hiszpańskich wiadomości.

Podczas wydarzenia profesor Abraham Avi Loeb, dyrektor Wydziału Astronomii Harvardu i autor teorii Ouymuamua, wezwał rząd Meksyku za pośrednictwem połączenia wideo, aby pozwolił krajowym naukowcom zbadać możliwość istnienia istot pozaziemskich.

A teraz „drugie przyjście” i jest wiele pytań

Druga próba wywołania poruszenia w sprawie mumii obcych, ponieważ Maussan był zaangażowany w „humanoidy” od samego początku – był jednym z tych entuzjastów, którzy w pierwszej kolejności przyciągnęli ekspertów do badań. Jak długo ci ludzie tu są? W jakim celu? Czy mieli wpływ na historię i ewolucję naszych ziemskich pobratymców? Czy ci mali ludzie są teraz obecni na Ziemi? A jeśli są obecni, to czy kontynuują swoje eksperymenty na ludziach?

Wszyscy przeszli już etap pytań 20 lat temu, wszyscy wszystko rozumieją i wszyscy wszystko wiedzą. Lecz nadal nie jest jasne, co będzie dalej…

Wydaje nam się, że następni obcy pokazani Kongresowi nie będą zmumifikowani, ale żywi. I nie będzie to Kongres Meksyku, ale Kongres Stanów Zjednoczonych, gdzie goście z odległych gwiazd wygłoszą pewnego rodzaju przemówienie, zwracając się do wszystkich ludzi. Uważamy, że może się to wkrótce wydarzyć, ponieważ Meksyk jest jak probówka testowa dla tego tematu. Jeśli test się powiedzie, obcy są gotowi na trzeci rodzaj kontaktu, program, w który siły zaciemniania i systematycznego oszukiwania prawdziwego spisku uzasadnią dany moment globalnego zarządzania w imię obcego zagrożenia planetarnego.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. b82 pisze:

    Dodaj tu w tym temacie iż wcześniejsze zdjęcie które ci „experci” analizowali i uznali za falszywe szczatki obcych , i twierdzili ze sa pozkladane ze szczatek roznych zwierząt , TO BYŁY LALKI CEREMONIALNE i tak były one z różnych szczątków posklejane. Troche ten artykuł zakłamuje rzeczywistość – celowo ?

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat