Kiedy większość ludzi słyszy termin masowa psychoza myśli, że odnosi się on do wszystkich innych oprócz nich samych. Jednak w rzeczywistości, którą dzielimy, wszyscy jesteśmy pod silnym wpływem tych samych negatywnych sił, które atakują psychikę społeczeństwa już od dziesięcioleci, i tylko stają się coraz bardziej naukowe i skuteczne w ich zdolności do potajemnego wpływania na podświadomy umysł.

Wszyscy jesteśmy celami w wojnie, która ma na celu zabicie umysłu i odcięcie go od zdolności do angażowania się w racjonalne myślenie i logiczną, rozsądną dyskusję.

„Masowa psychoza to epidemia szaleństwa i występuje wtedy, gdy duża część społeczeństwa traci kontakt z rzeczywistością i pogrąża się w iluzjach”.
„Logika może spotkać się z logiką, podczas gdy nielogiczność nie może. Dezorientuje ona tych, którzy myślą prosto”.

W moim dążeniu do zrozumienia, co dzieje się z ludźmi w wyniku masowego warunkowania, kontroli umysłu i indoktrynacji sączącej się z każdej szwy naszego społeczeństwa, odkryłem, że aby wykorzenić te siły z własnego umysłu, możesz wyposażyć się w te same narzędzia używane przeciwko tobie, a mianowicie przeprogramowanie podświadomego umysłu. W sytuacji, w jakiej się obecnie znajdujemy, nie możemy oczekiwać, że obecne trendy w mediach, propagandzie i cenzurze zmienią się na naszą korzyść w najbliższym czasie. Jeśli nie skierujemy światła prawdy na nasze własne życie, ryzykujemy, że zostaniemy porwani przez stado, podążając za nim tylko po to, by być częścią plemienia, które tylko utrzymuje nas w niezdrowym stanie, dysfunkcjonalności i strachu.

Chcą, abyśmy stracili kontakt z rzeczywistością, dlatego musimy się bronić poprzez przejęcie całkowitej kontroli nad własnymi umysłami, ciałami i zachowaniami.

Totalitaryzm jest na naszym progu. Jest to wymazanie jednostki. Waszą bronią w tej wojnie jest wasza unikalna indywidualność, a kiedy w pełni wejdziecie w tę możliwość, staniecie się po prostu niesterowalni i nieobciążeni przez siły rozrywające to społeczeństwo na strzępy.

T jak Tyrania: Jak umiera wolność od A do Z

„Zabawy, farsy, spektakle, gladiatorzy, dziwne bestie, medale, obrazy i inne tego typu opiaty, były dla starożytnych ludów przynętą w kierunku niewolnictwa, ceną ich wolności, narzędziami tyranii. Za pomocą tych praktyk i kuszenia starożytni dyktatorzy tak skutecznie zwodzili swoich poddanych pod jarzmo, że otępiałe ludy, zafascynowane rozrywkami i próżnymi przyjemnościami, które migały im przed oczami, uczyły się posłuszeństwa tak naiwnie, ale nie tak wiarygodnie, jak małe dzieci uczą się czytać, oglądając jasne książeczki z obrazkami.”- francuski filozof Etienne de La Boétie

Pandemia COVID-19 nadal jest wygodnym, traumatycznym, niszczącym odwróceniem uwagi. Nasze straty rosną z każdym dniem, stanowiąc część wyrachowanego oblężenia, które ma zapewnić nam klęskę z rąk totalitarnego reżimu.

Wolność słowa, prawo do protestu, prawo do kwestionowania rządowych wykroczeń, sprawiedliwy proces, domniemanie niewinności, prawo do samoobrony, odpowiedzialność i przejrzystość w rządzie, prywatność, media, suwerenność, zgromadzenia, nietykalność cielesna, reprezentatywny rząd: wszystko to i wiele więcej jest przyczyną ofiar w rządowej wojnie z całym światem.

Przekroczyliśmy erę rządu reprezentatywnego i wkroczyliśmy w nową erę. Możecie ją nazwać erą autorytaryzmu albo faszyzmu bądź oligarchii, niezależnie od tego, jaką etykietę zechcecie jej nadać, efekt końcowy jest taki sam: tyrania.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat