Obcy transmitują na żywo przesłanie w TV?

Napisane przez Amon w Styczeń - 21 - 2018

26 listopada 1977 roku miało miejsce zdarzenie, które na zawsze wpisało się w dzieje historii lokalnej telewizji w Anglii. Stacja Southern Television została zaatakowana przez przedstawiciela Ashtar Galactic Command.

W chłodny jesienny wieczór, mieszkańcy południowo-wschodniej Anglii siadali przed telewizorami w oczekiwaniu na wiadomości. Kiedy Andrew Gardner odczytywał po kolei nagłówki z najważniejszymi informacjami, jego głos zagłuszył syczący, szurający dźwięk. Nagle odezwał się gromki głos do zaskoczonych widzów, ponieważ ekran wciąż pokazywał  czytającego dziennikarza.

“To jest głos Vrillona, ​​przedstawiciela Ashtar Galactic Command, przemawiającego do ciebie.”

Na ekranie pokazywane były nadal wiadomości, ponieważ żaden z pracowników stacji nie był świadomy zakłócania sygnału. Mieszkańcy z przerażeniem słuchali szumów i głosu.

” Przez wiele lat widzieliście nas jako światło na niebie”.

Przesłanie z “Vrillon” trwało prawie sześć minut, niektórzy wpadli w panikę, wierząc, że kosmici naprawdę komunikują się przez telewizję. Użytkownik o nazwie Podshell opublikował swoje wspomnienia z tamtej nocy na forach duchowych:

“Pamiętam, jak weszliśmy do naszego salonu po coś dla mojej siostry, która gotowała w kuchni, a telewizor był włączony, a potem zaczęła się transmisja. Obserwowałem, a raczej słuchałem, zahipnotyzowałem. ”

Pełna wiadomość od “Vrillona” sugerowała, że każda broń musi zostać zniszczona, jeśli ludzie chcą przejść do następnego etapu ewolucji.

Więc w jaki sposób “Vrillon” zdołał przekazać swoje obce przesłanie regionalnej telewizji?

Lokalny nadajnik telewizyjny był prawdopodobnie źródłem tej transmisji. Nietypowo dla nadajnika obsługującego tak duży obszar, nadajnik Hanningtona jedynie odebrał i powtórzył sygnał wysłany z Rowbridge na Isle of Wight.

Gdy dźwięk był transmitowany jako transmisja FM, łatwo było przejąć transmisję. Wystarczyło, że “Vrillon” podjechał do nadajnika w Hannington i nadawał na tej samej częstotliwości co transmisja z wyspy Wight.

Nadawanie i przechwytywanie przekazów transmisji telewizyjnej dotychczas kończyło się “przyznaniem się do winy” poszczególnych organizacji czy osób. Historia wokół tego zdarzenia jest bardziej tajemnicza, ponieważ nigdy nie znaleziono odpowiedzialnego za transmisję Vrillon”.

W 1967 roku powstała w Wielkiej Brytanii ustawa Wireless Telegraphy Act, zakazująca tego rodzaju fałszywego sygnału używanego w telewizji Southern. Phreaks i hakerzy zostali ostrzeżeni, że ich psoty mogą wylądować z setkami funtów grzywny, a nawet więzienia.

Źródło: www.orwellsky.blogspot.de

15 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat