Ostatnio odtajnione dokumenty ujawniają, że rząd Stanów Zjednoczonych wydał miliony dolarów na badania tuneli czasoprzestrzennych, płaszczami niewidzialnymi i broni laserowej w ramach nieznanego wcześniej ściśle tajnego programu. To tylko niektóre z wielu projektów, które rząd badał w przeszłości. W rzeczywistości ostatnio opublikowane dokumenty ujawniają aż 38 ściśle tajnych projektów rządowych, które do tej pory były tajne.

Wśród najciekawszych projektów, rząd badał możliwość podróżowania tunelami czasoprzestrzennymi oraz wysokoenergetyczną broń laserową, a także UFO.

Dokumenty zostały ujawnione opinii publicznej po tym, jak Agencja Wywiadu Obronnego (DIA) opublikowała listę projektów w odpowiedzi na wniosek o wolność informacji.

Wniosek o wolność informacji złożył Steven Aftergood, dyrektor Federacji Amerykańskich Naukowców ds. Tajemnic Rządowych. Ale pomimo dostania tego, czego chciał Aftergood, nie był pod wrażeniem.

„Myślę, że każdy, kto spojrzy na te tytuły, podrapie się po głowie i zastanowi, co, do diabła, myślała Agencja Wywiadu Obrony”


Źródło: www.curiosmos.com
Tłumaczenie: Amon

 

0 Udostępnień
Kategorie: Tajne projekty

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat