Na początku maja 2020 r. portal informacyjny Reuters opublikował informację, że amerykańska marynarka wojenna potwierdziła, że amerykańskie filmy wideo z nieznanymi obiektami latającymi, które były śledzone przez pilotów myśliwców, a które były publikowane w Internecie od jakiegoś czasu, są autentyczne!

Prezydent USA Donald Trump podobno skomentował obiekt widziany w filmach i powiedział, że zastanawia się, czy ten obiekt jest naprawdę prawdziwy. W każdym razie był przekonany o autentyczności prezentowanego filmu wojskowego. Wcześniej, 27 kwietnia, w sumie trzy filmy UFO zostały oficjalnie wydane przez amerykański Departament Obrony i pokazują jak nieznane obiekty latające wykonują niesamowite manewry, których nowoczesne myśliwce nie są w stanie wykonać.

Pentagon skomentował również oficjalnie wydane wideo i rzecznik wyjaśnił, że pokazane obiekty latające nie mogą być zidentyfikowane i dlatego są one tzw. UAPs (Unidentified Aerial Phenomena) – wojskowym terminem dla UFO.

Portal The Drive zacytował oświadczenie Pentagonu w następujący sposób: “Departament Obrony zezwolił na ujawnienie trzech tajnych filmów Marynarki Wojennej, z których jeden został nagrany w listopadzie 2004 r., a pozostałe dwa w styczniu 2015 r., i które zostały już rozpowszechnione w domenie publicznej po nieautoryzowanych uwolnieniach w latach 2007 i 2017. Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych utrzymywała do tej pory, że te krążące w przestrzeni publicznej filmy video są w rzeczywistości prawdziwymi filmami Marynarki Wojennej.”

Ponadto ogłoszono, że filmy te zostały oficjalnie wydane przez Departament Obrony w maju 2020 r. w celu wyjaśnienia wszelkich publicznych nieporozumień co do tego, czy te filmy są prawdziwe, ponieważ zjawisko widoczne w tych filmach jest oficjalnie określone jako “niezidentyfikowane”.

W 2017 roku, owe filmy UFO prawdopodobnie zostały opublikowane przez To The Stars Academy bez upoważnienia, jednak ich wydanie nie zostało dotychczas autoryzowane, zaś inne filmy UAP najwyraźniej ciągle czekają na swoje wydanie, ponieważ zgodnie z różnymi raportami prasowymi, Marynarka Wojenna Stanów Zjednoczonych ciągle posiada sporo nagrań różnych incydentów UFO, które ciągle są klasyfikowane jako “ściśle tajne”. Zostało to potwierdzone wnioskiem FOIA – amerykańskiej ustawy o wolności informacji. Tym samym debaty i spekulacje na temat autentyczności filmów w mediach w końcu się skończyły, ale nadal trudno jest uzyskać od Departamentu Obrony USA wyjaśnienia czy jednoznaczne odpowiedzi na temat zjawiska niezidentyfikowanych obiektów.

Ale kilka wyraźniejszych wypowiedzi na temat UFO wygłosił dr Steven Greer w ostatnim wywiadzie dla Fox News, załączyłem ten film poniżej. Powiedział on, że UFO to dwa rodzaje latających obiektów, które można zobaczyć na wojskowych filmach oficjalnie wydanych przez Pentagon. Pierwszy typ to pozaziemskie statki kosmiczne, a drugi to tajne amerykańskie statki antygrawitacyjne.

Dr Greer kontynuuje wyjaśnianie, że jego źródła podają, iż pierwszy z tych filmów UFO mógł wejść do domeny publicznej w 2017 roku, ponieważ międzynarodowa wpływowa grupa chce stworzyć scenariusz zagrożenia z kosmosu, który w rzeczywistości nie istnieje w tej formie. Faktem jest, że samoloty antygrawitacyjne są opracowywane od dziesięcioleci. Ponadto, organizacja Steven Greer’s Disclosure Project posiada zapisy radarowe, które dowodzą, że te nieznane obiekty mogą poruszać się z prędkością do 200.000 km/h w ziemskiej atmosferze!

Egzotyczna fizyka, z jaką pracują te urządzenia, jest więc już bardzo dobrze poznana, jednak te czarne projekty są tak tajne, że nawet wysoko postawionym członkom rządu USA, których Dr Greer osobiście o nich poinformował, odmawia się dostępu do tych projektów. Dr Greer kończy swój wywiad z Fox News podkreślając, że najciekawsze informacje o nich przedstawia w swoim nowym dokumencie: Bliskie Spotkania Piątego Rodzaju.

Amerykański senator Harry Reid, który intensywnie pracował nad tym zjawiskiem, wywołał wówczas sensację. Ujawnił on, że te trzy filmy UFO “tylko porysowałyby powierzchnię”! Mówi się, że ostatnio odbyło się kilka poufnych spotkań w Pentagonie, podczas których pokazano nagrania wideo z pewnego incydentu z udziałem UFO, które nie zostały udostępnione publicznie.

Mówi się, że jest to kolejne nagranie incydentu USS Nimitz z 2004 roku, w którym pokazano UFO Tic-Tac. Cała ta sprawa wysunęła się na pierwszy plan, gdy w grudniu 2017 r. renomowana gazeta The New York Times postanowiła zgłosić incydent, w którym 14 listopada 2004 r. piloci US Navy śledzili niezidentyfikowane obiekty latające. Jednakże niepublikowany materiał filmowy nie zostanie udostępniony w przyszłości, ponieważ jest on nadal objęty klauzulą TOP SECRET, a jego udostępnienie stanowiłoby zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego USA. Oficer z floty USS-Nimitz powiedział magazynowi Popular Mechanics, że wciąż tajne nagrania z incydentu USS-Nimitz mają mieć łączny czas trwania 10 minut, a nieznane obiekty na nim są znacznie wyraźniejsze niż w opublikowanym filmie!

Luis Elizondo, były pracownik Pentagonu, który przeniósł się do Akademii To The Stars w 2017 roku, mówi, że jest całkiem możliwe, że rząd USA może ujawnić, że istnieje więcej filmów z dużo dłuższym czasem realizacji! Na pewno ciekawie byłoby się temu przyjrzeć.

W dniu 5 maja 2020 roku, rząd Japonii ogłosił, że jest bardzo zaskoczony, że Stany Zjednoczone oficjalnie udostępniły filmy o Tic-Tac UFO, a także zadeklarował, że widziane obiekty są niezidentyfikowanymi obiektami latającymi. Z tego powodu Japonia zwróciła się do Stanów Zjednoczonych o dostarczenie wszystkich danych dotyczących tych incydentów, aby można było je przeanalizować. Chociaż japońskie wojsko zaprzecza, że posiada jakiekolwiek dane na temat UFO, eksperci uważają, że tak nie jest i że zdarzały się tam również incydenty z udziałem UFO, które podlegają bezpieczeństwu narodowemu i dlatego są tajne.

Japonia stwierdziła, że nagrania wideo UAP są potrzebne do ustalenia procedur, jakie należy stosować w przypadku spotkania z UFO. South China Morning Post opublikował artykuł, w którym napisano, że japoński sekretarz obrony Taro Kono prosi amerykański Departament Obrony o dostarczenie Japonii większej ilości informacji o UFO.

Jednak Taro Kono zauważył, że on sam nie wierzy w pozaziemskie UFO. Zgodnie z artykułem, twierdzi on, że żaden japoński pilot wojskowy nigdy nie miał do czynienia z UFO. Ufolodzy zwracają uwagę, że miały miejsce spotkania japońskich pilotów z UFO i że ta wypowiedź japońskiego ministra obrony nie jest do końca zrozumiała. Taro Kono twierdzi, że przeprowadził wywiad z doświadczonym pilotem wojskowym Mamoru Sato z japońskich sił powietrznych (Self-Defence-Force) na temat UFO, który zebrał zeznania wielu japońskich pilotów wojskowych, którzy doświadczyli interakcji z UFO. Jednakże sprawozdania te nie zostały odnotowane, a władze japońskie publicznie odmówiły poważnego potraktowania Mamoru Sato. Oznacza to, że japońscy piloci rzeczywiście napotkali UFO, ale ich wypowiedzi są wyśmiewane lub ignorowane. Do tej pory nie ujawniono, czy Japonia posiada wojskowy materiał filmowy o niezidentyfikowanych obiektach latających.

Badacz UFO Greg Sullivan, szef japońskiego Centrum Wywiadu Pozaziemskiego, z drugiej strony, ujawnił Południowochińskiej Służbie Porannej (South China Morning Post), że japońscy piloci wojskowi obserwowali z bliska tzw. “latające spodki”, oraz że wiele z tych błyszczących metalowych obiektów poruszało się z prędkościami do jakich żaden konwencjonalny samolot nie jest zdolny.

Niemniej jednak, rząd japoński nadal zaprzecza istnieniu UFO. W 1994 roku na wyspie Cosmo otwarto Japońskie Muzeum Kosmiczne i UFO Hakui, które nawiasem mówiąc, ma kształt latającego spodka. Wystawiała ona ponad 10 000 oficjalnych dokumentów dotyczących zjawiska UFO z różnych krajów świata, które udostępniały te wydane dokumenty badaczom i opinii publicznej.

Jakiś czas później przeprowadzono dochodzenie FBI w japońskim muzeum i w jego wyniku usunięto wszystkie dokumenty UFO, a dziś można tam zobaczyć tylko pamiątki z różnych misji kosmicznych. Wiadomo jednak, że były premier Japonii Yukio Hatoyama posiada dużą wiedzę na temat szczególnego incydentu UFO, który jego żona Miyuki Hatoyama opisuje w książce. Miyuki Hatoyama, żona byłego premiera Japonii, pisze w swojej książce “Very Strange Things I’ve Encountered”, że wiele lat temu została uprowadzona w nocy przez kosmitów: “Kiedy moje ciało spało, wierzyłam, że moja dusza podróżuje do Wenus z UFO w kształcie trójkąta. To było bardzo piękne miejsce i było tam bardzo zielone.”

Strategowie wojskowi wciąż obawiają się, że okupanci UFO – jeśli w rzeczywistości istnieją – są nie tylko zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego różnych narodów, ale być może także dla całego świata. Brytyjski dziennik Express ogłosił 5 maja, że trzy UFO, sfilmowane przez pilotów Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, zostały otoczone polem energetycznym lub jarzącą się aurą i dlatego ich dokładny kształt nie mógł być zidentyfikowany. Ponieważ Stany Zjednoczone dotychczas bagatelizowały możliwe istnienie pozaziemskich gości na Ziemi, rząd japoński chce być lepiej przygotowany na spotkania z UFO. Z tego powodu japoński minister obrony planuje opracować z pomocą Stanów Zjednoczonych strategie dotyczące sposobu reagowania w przypadku, gdyby UFO dostało się w japońską przestrzeń powietrzną. Myśliwce określałyby wtedy pochodzenie niezidentyfikowanych obiektów latających i w razie potrzeby mogłyby je zestrzelić. Jednak najpierw należy spróbować z bezpiecznej odległości zidentyfikować te nieznane obiekty i ustalić, czy są to być może tylko drony.

Luis Elizondo, który pracował w Pentagonie dla tajnego programu badającego niezidentyfikowane zjawiska powietrzne w imieniu rządu USA, ogłosił po ukazaniu się nagrań wideo UFO Marynarki Wojennej USA, że posiada on przytłaczające dowody na to, że my, ludzie, nie jesteśmy sami we wszechświecie, a zatem nieznane obiekty najprawdopodobniej są pozaziemskimi gośćmi. Następnie stwierdził, że te niezidentyfikowane obiekty mają nieznaną USA charakterystykę lotu, ponieważ UAP-y nie posiadają żadnego zauważalnego systemu napędowego i działają poprzez ekstremalne manewry lotu, do których nie są zdolne konwencjonalne statki powietrzne.

The Japan Times raportował 2 maja, że nieznana natura UFO może powodować dezorientację wśród japońskich pilotów myśliwskich. Stwierdzono, że UFO mogą być niewykrywalne przez systemy radarowe i dlatego japońscy piloci powinni być w każdej chwili przygotowani na spotkanie z nieznanym obiektem latającym. Wcześniej, w 2007 r., pojawiło się podobne sprawozdanie, ale japońscy urzędnicy państwowi oficjalnie uznali istnienie pozaziemskich gości. W dniu 20 grudnia 2007 r. były minister obrony Japonii Shigeru Ishiba wydał oświadczenie w sprawie sposobu, w jaki japońskie siły powietrzne powinny orzekać w sprawie UFO wkraczających w chronioną przestrzeń powietrzną.

Jeden z polityków skierował wcześniej do rządu japońskiego formalną prośbę dotyczącą faktycznego istnienia UFO i ludzi pozaziemskich i z tego powodu Japonia zdecydowała się wówczas na oficjalny komentarz w tej sprawie. Przykładowo, w 2007 roku rzecznik rządu Nobutaka Machimura przyznał prasie, że był absolutnie przekonany o istnieniu UFO!

Już w 2007 roku Shigeru Ishiba chciał przygotować Japonię na nagłe pojawienie się nieznanych obiektów latających, ponieważ ogłosił dziennikarzom w Tokio: “Nic nie usprawiedliwia zaprzeczania, że UFO istnieją i są sterowane przez inną formę życia. Według Ishiby, inspiracją do ewentualnego ataku takich obcych istot były różne japońskie klasyki science fiction, takie jak filmy Godzilli czy japońskie filmy o wojnie na planetach, które pokazują, że w przypadku katastrofy lub ewentualnej inwazji obcych, wojska japońskie są rozmieszczane i podejmują działania przeciwko najeźdźcom. Gdyby jednak Obcy przybysze przybyli do Japonii w pokojowych zamiarach, wówczas japońskie wojsko nie zaatakowałoby chociaż mogłyby wystąpić trudności komunikacyjne z Obcymi. Jak dotąd nic nie wskazuje na to, że obcy przybysze mieliby w rzeczywistości wrogie zamiary wobec narodów świata lub planowali inwazję przypominającą wojnę. Stąd wypowiedzi Shigeru Ishiby na temat UFO są jednymi z niewielu oficjalnych oświadczeń politycznych na temat tego zjawiska ze strony jednego z najważniejszych narodów świata.

Opracował: Amon
www.strefa44.pl

Filmy


1 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat