ONZ przyznaje, że szczepienia wywołały epidemię polio w Afryce

Napisane przez Amon w wrzesień - 13 - 2020

To naprawdę powinien być jeden z największych skandali w zdrowiu publicznym, ale poświęca się mu niewiele uwagi – głównie ze względu eksponowane stanowiska zaangażowanych osób i organizacji. Organizacja Narodów Zjednoczonych została zmuszona do przyznania, że ​​duże, międzynarodowe przedsięwzięcie mające na celu szczepienia w rzeczywistości spowodowało wybuch tej samej choroby, którą miało zlikwidować. Podczas gdy organizacje międzynarodowe, takie jak Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), regularnie chwalą się rzekomym „wyeliminowaniem polio” za pomocą szczepionek, wydaje się, że jest dokładnie odwrotnie. Ich trwająca od dziesięcioleci kampania mająca na celu wykorzenienie polio, zabija obecnie dziesiątki niewinnych młodych ludzi mieszkających w biednych krajach.

Teraz wydaje się, że urzędnicy ds. zdrowia zaczynają przyznawać, że ich plan powstrzymania „dzikiego” polio spowodował efekt odwrotny od zamierzonego, albowiem dziesiątki dzieci są paraliżowane śmiertelnym szczepem patogenu pochodzącego z żywej szczepionki, która powoduje rozprzestrzenianie się zjadliwego patogenu.

Ta najnowsza pandemia wywołana przez leki, wybuchła na kontynencie afrykańskim w Czadzie i Sudanie. Winowajca został zidentyfikowany jako wirus polio typu 2 pochodzący ze szczepionki. Urzędnicy obawiają się teraz, że ten nowy niebezpieczny szczep może wkrótce „przeskoczyć na kolejne kontynenty”, powodując dalsze śmiertelne epidemie na całym świecie.

Choć brzmi to szokująco, ta klęska Wielkiej Farmacji nie jest nowa. Po wydaniu około 16 miliardów dolarów w ciągu 30 lat na zwalczenie polio, międzynarodowe organizacje zdrowotne „przypadkowo” ponownie rozprzestrzeniły tę chorobę w Pakistanie, Afganistanie, a także Iranie, za pomocą korporacyjnych szczepionek, które właśnie w tych krajach były stosowane. Również w 2019 r. rząd Etiopii nakazał zniszczenie 57 tysięcy dawek doustnej szczepionki przeciwko polio typu 2 (mOPV2) zaraz po podobnym wybuchu polio wywołanego szczepionką.

Należy zauważyć, że doustna szczepionka przeciwko polio jest wpychana ludności afrykańskiej przez Global Polio Eradication Initiative (GPEI), konsorcjum wspierane i finansowane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.

Wszystko to powinno być powodem do niepokoju, zwłaszcza ze strony zachodnich rządów i międzynarodowego giganta farmaceutycznego, którzy spieszą się, aby wprowadzić nową, finansowaną przez Gatesa, eksperymentalną szczepionkę na koronawirusa dla całej globalnej populacji.

Obecnie pierwsza eksperymentalna szczepionka COVID-19 jest testowana na populacji afrykańskiej za pośrednictwem GAVI Vaccine Alliance, innej organizacji finansowanej przez Gates Foundation. Duża próba na ludziach odbędzie się w Afryce Południowej, zarządzanej lokalnie przez Uniwersytet Witwatersrand w Johannesburgu – kolejną instytucję finansowaną przez Gates.

To najnowsze odkrycie mające miejsce w Afryce, powinno skłonić media i rzeczników zdrowia do zadawania trudnych pytań na temat skuteczności i bezpieczeństwa szeroko rozpowszechnionej „cudownej” szczepionki przeciwko COVID.

AP News informuje: „Światowa Organizacja Zdrowia twierdzi, że nowa epidemia polio w Sudanie, jest powiązana z trwającą epidemią wywołaną szczepieniami w Czadzie, tydzień po tym, jak agencja zdrowia ONZ ogłosiła, że ​​kontynent afrykański jest wolny od dzikiego wirusa polio”.

„W oświadczeniu wydanym w tym tygodniu WHO stwierdziła, że ​​dwoje dzieci w Sudanie – jedno ze stanu Darfur Południowy, a drugie ze stanu Gedarif, niedaleko granicy z Etiopią i Erytreą – zostało sparaliżowanych w marcu i kwietniu. Obaj zostali niedawno zaszczepieni przeciwko polio. WHO stwierdziła, że ​​wstępne dochodzenie w sprawie epidemii wskazuje, że przypadki są powiązane z trwającą epidemią wywołaną przez szczepionki w Czadzie, która została wykryta po raz pierwszy w zeszłym roku i obecnie rozprzestrzenia się w Czadzie i Kamerunie”.

„Istnieje lokalne źródło choroby w Sudanie i ciągła jej transmisja do sąsiedniego Czadu” – powiedziała ONZ, dodając, że sekwencjonowanie genetyczne potwierdziło liczne przypadki wprowadzenia wirusa do Sudanu z Czadu.

WHO stwierdziła, że ​​wykryła 11 dodatkowych przypadków polio pochodzących ze szczepionek w Sudanie i że wirus został również zidentyfikowany w próbkach środowiskowych. Zwykle jest o wiele więcej niezgłoszonych przypadków dla każdego potwierdzonego pacjenta z polio. Wysoce zaraźliwa choroba może szybko rozprzestrzeniać się w zanieczyszczonej wodzie i najczęściej dotyka dzieci poniżej 5 roku życia. W rzadkich przypadkach żywy wirus polio w szczepionce doustnej może mutować do postaci zdolnej do wywołania nowych epidemii.

W zeszłym tygodniu WHO i współpracujące organizacje oświadczyło, że kontynent afrykański jest wolny od dzikiego wirusa polio, nazywając to „niesamowitym i emocjonującym dniem”. W poniedziałek WHO ostrzegła, że ​​ryzyko dalszego rozprzestrzeniania się polio wywołanego szczepionkami w Afryce Środkowej i Rogu Afryki jest „wysokie”, odnotowując ruchy ludności na dużą skalę w regionie.

Kilkanaście krajów afrykańskich walczy obecnie z epidemiami polio wywołanymi przez wirusa, w tym Angola, Kongo, Nigeria i Zambia. W czasie pandemii koronawirusa, wiele kampanii szczepień na dużą skalę potrzebnych do stłumienia polio zostało przerwanych.


Autorstwo: Tyler Durden
Źródło oryginalne: ZeroHedge.com
Źródło: MrEnigmatis.wordpress.com
Artykuł pochodzi z witryny: www.wolnemedia.net

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat