Peruwiańscy sędziowie powiedzieli, że pandemia koronaawirusa została zorganizowana przez “autorów nowego ładu świata”, w tym założyciela Microsoftu Billa Gatesa, bankiera inwestycyjnego George’a Sorosa i członków rodziny Rockefellerów – miliarderów. Taki werdykt został wydany przy rozpatrywaniu apelacji o przedłużenie zatrzymania miejscowego mieszkańca oskarżonego o gwałt.

Autorami kontrowersyjnego orzeczenia byli sędziowie Tito Gallegos, Luis Legia i Tony Changaray. Wyjaśnili oni, że pandemia koronaawirusa okazała się być siłą wyższą, ponieważ nikt, poza “organizatorami” wymienionej przez nich pandemii, nie mógł przewidzieć jej skutków.

“Proces karny został sparaliżowany z powodu pandemii COVID-19 stworzonej przez elity przestępcze, która sparaliżowała działalność w prawie wszystkich krajach… Żaden rząd światowy, osoby fizyczne i prawne, ani obrona oskarżonych nie może twierdzić, że pandemię tę można nazwać “przewidywalną”, z wyjątkiem twórców nowego porządku światowego, takich jak Bill Gate, Soros, Rockefeller itp. Nadal zarządzają nią w warunkach skrajnej tajemnicy i w globalnych korporacjach z myślą o projekcie 2030 r.” – cytuje tekst rezolucji w wydaniu Pasión por el Derecho.

Przedstawiciele departamentu, który jest odpowiedzialny za nadzorowanie pracy sędziów w Peru, ogłosili już, że rozpoczęła się rewizja przeciwko autorom orzeczenia. Z publikacji RPP wynika, że z jej wyników będzie wiadomo, czy dany pracownik popełnił jakieś naruszenie.


Na początku 2020 r., w kontekście pandemii, w Internecie upowszechniły się teorie spiskowe związane z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Według jednej z wersji, niektóre siły światowe (wśród których wymieniano Billa Gatesa, CIA i władze chińskie) specjalnie sprowadziły koronawirusa do laboratorium i rozprzestrzeniły go, aby umieścić mieszkańców planety w domu, napromieniować ich 5G, a następnie mikrochipować.

Sam Gates później stwierdził, że takie teorie są “trudne do zanegowania”, ponieważ są “zbyt absurdalne”.

Tymczasem Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) uważa, że wirus nie został stworzony sztucznie – organizacja jest zdania, że infekcja została przeniesiona na ludzi z nietoperzy :).


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat