Phil Schneider (1947-1996) był emerytowanym geologiem amerykańskim, który budował podziemne bazy dla rządu. Po przejściu na emeryturę stał się najsłynniejszym donosicielem obcej agendy, która wciąż pozostaje pod najwyższą tajemnicą… Uczestniczył w budowie trzynastu podziemnych baz, pracując z ogromnymi maszynami do wiercenia tuneli na głębokość 1,5 km lub więcej. Jego ostatnia wypowiedź została sfilmowana i opublikowana na wystawie Preparedness Expo w listopadzie 1995 roku. Dwa miesiące później został znaleziony martwy. Cienka rurka była owinięta wokół jego szyi. Władze zakwalifikowały tę śmierć jako samobójstwo. Jednak przed jego śmiercią kilkakrotnie oświadczył, że już jedenaście razy próbowali go zabić. Raz po raz udało mu się uniknąć bezpośredniego zagrożenia dla jego życia. Phil Schneider wyjaśnił: “Czuję się zagrożony i zanim zostanę zabity, muszę szybko wszystko wylać… Jeśli kiedykolwiek popełnię samobójstwo, to zostanę zamordowany.” Użyte maszyny do wiercenia tuneli Phila Schneidera były w stanie wygładzić skały i stworzyć całe przejścia po sproszkowaniu laserowym.

Podziemne bazy mogłyby pomieścić wiele tysięcy osób, wyposażone w gigantyczne garaże dla ciężarówek, ogromne magazyny zaopatrzenia i broni, medyczne laboratoria badawcze, komórki więzienne, obozy pracy, schroniska wojskowe oraz rodzaj szybkiej kolei tranzytowej połączonej z innymi bazami i poruszającej się z prędkością ponad 600 m/sek. Ciekawy był też jego opis życia w tych bazach.

Tam “na dole” ludzie i kosmici żyją razem i pracują razem. Częścią tego programu jest również słynna Baza Area 51. Niektóre z podziemnych baz wybudowano nawet pod lotniskami. Wielu twierdzi, że niedokończona budowa lotniska w Stuttgarcie ma również tajną podziemną bazę, w której wciąż trwają prace budowlane. Phil Schneider właśnie wszystko wyjawnił! Nie ukrywając swoich słów, wyjaśnił, że od 1954 roku USA mają traktat z Obcymi, w którym dozwolone są swobodne eksperymenty na ludziach i zwierzętach w zamian za technologię Obcych. Jedynym warunkiem było to, że Obcy przywieźli uprowadzonych z powrotem do domu po swoich eksperymentach i że wspomnienia zostały doskonale wymazane.

Obcy zgodzili się na ten traktat, nawet jeśli nie zawsze go przestrzegali, tzn. uprowadzili o wiele więcej osób, niż faktycznie uzgodniono. Obecnie szacuje się, że dziesiątki milionów ludzi zostało uprowadzonych. Zdarzały się też przypadki, w których niektórzy z uprowadzonych nagle wspominali o porwaniach, albo w snach, albo pod hipnozą.

Jednak istnieje nie tylko kontakt z tą jedną rasą Obcych, z którą kontrakt ten został zamknięty w 1954 roku, ale z czasem USA uznały, że w sumie jedenaście różnych ras Obcych jest na naszej planecie, z których tylko dwie są otwarte i przyjazne dla ludzi. Pozostałe dziewięć ras Obcych zawsze stara się nas wykorzystać, a niektóre z nich nawet się nimi żywią. Jedna z ras bardzo interesuje się dziećmi i zjada je bezpośrednio. Dlatego w podziemnych bazach znajdują się dziesiątki tysięcy uprowadzonych dzieci. Ta historia brzmiała tak samo niesamowicie, jak wszystkie inne punkty, które ogłosił na Expo. Hukiem na tych Expo było jego oświadczenie, że NWO, a raczej elita ludzkości planuje zmniejszyć populację Ziemi do około 500 milionów ludzi i że projekt ten zostanie ukończony najpóźniej do 2029 roku. Najpóźniej do tego czasu powinien zostać utworzony i rządzić całą planetą zjednoczony rząd światowy w sensie NWO.

Każda osoba byłaby zarejestrowana, monitorowana i kontrolowana. Zwrócił również uwagę na możliwą planowaną tajną operację, w ramach której można by stworzyć zabójczą broń biologiczną w postaci zarodka, który mógłby zostać wydobyty z gruczołowych wydzielin jednej z obcych ras w celu zminimalizowania populacji ziemi. Antidotum byłoby wtedy dostępne tylko dla wybranych ludzi. Również część CIA została zinfiltrowana i przejęta przez Obcych.

Co ciekawe, w USA istnieje swego rodzaju pomnik (Georgia Guidestones), niosący ze sobą dziesięć przykazań napisanych w różnych językach. Pierwsze przykazanie może ci przypomnieć pewne rzeczy, gdy je czytasz: “1. Utrzymuj ludzkość poniżej 500 000 000 w wiecznej równowadze z naturą”. To brzmi znajomo, jeśli myślisz o NWO. Według źródeł, Georgia Guidestones istnieje od 1980 roku. Podczas jednej budowy tunelu, jak powiedział Schneider, robotnicy natknęli się na pustą przestrzeń pod ziemią. Mówi się, że w środku było kilku obcych, z którymi on i niektórzy żołnierze mieli konfrontację. Sam Phil stał przed jednym z tych kosmitów i został postrzelony czymś w rodzaju niebieskawo-szarej „kobaltowej wiązki”, która przypaliła mu stopę i wypaliła mu palce. 

Do dziś jego informacje są uważane za jedne z najwcześniejszych poszlak do działań NWO, a była żona Phila Schneidera, Cynthia, jest nadal głęboko przekonana, że został zabity, ponieważ mówił i publikował wszystkie te informacje. Nawet teraz niektóre rządy, we współpracy z główną prasą na świecie, dbają o to, aby temat NWO, UFO, kosmitów i podziemnych baz nie był niczym więcej niż tylko zwykłymi i bezpodstawnymi teoriami spiskowymi. To, czy to wszystko jest prawdą, czy nie, jest poza kontrolą większości ludzi. Niemniej jednak niektóre z jego wypowiedzi z 1995 r. Są bardzo interesujące, jeśli wziąć pod uwagę informacje, które dotarły do ​​opinii publicznej 25 lat później. Oświadczenie Phila Schneidera, że ​​kontakt z istotami pozaziemskimi istnieje od 1909 roku. Żywiący się dzieci kosmici, przypadki osób zaginionych, czarne helikoptery, podziemne bazy , zbliżająca się inwazja kosmitów lub kontakty z istotami pozaziemskimi są obecnie większym problemem niż kiedykolwiek wcześniej. Wiele wypowiedzi Phila Schneidera ma dziś więcej tła niż za jego czasów. Od ciebie zależy, czy w to wierzysz, czy nie.


Polecamy FilmAutor: Amon
www.strefa44.pl
16 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat