Czy Pizzagate wstrząśnie Stanami Zjednoczonymi?

Napisane przez Amon w Listopad - 23 - 2016

pizzagate-compilation

Kampania prezydencka w Stanach Zjednoczonych dobiegła końca, ale sztab Hillary Clinton może mieć bardzo poważne problemy. Na światło dzienne wychodzą bowiem szokujące fakty, które – jeśli się potwierdzą – wstrząsną amerykańską sceną polityczną jak nigdy wcześniej. Wszystko dzięki portalowi WikiLeaks, który opublikował maile Johna Podesty, szefa sztabu wyborczego Hillary Clinton. Wyłania się z nich przerażający obraz – amerykańskie elity poprzez sztukę, wydarzenia kulturalne i media społeczne celebrowały śmierć, tortury, kanibalizm oraz znęcanie się nad dziećmi i pedofilię. Poszukiwania ujawniły także bezpośrednio w mailach Podesty hasła, jakimi się posługują się pedofile i dewianci seksualni.

Siedzibą podejrzewanych o bestialskie czyny ma być pizzeria Comet Ping Pong, której właścicielem jest James Alefantis, który deklaruje się jako zagorzały homoseksualista (prywatnie związany z Davidem Brockiem, jedną z najbardziej wpływowych osób w partii Demokratów). Obydwaj uczestniczyli aktywnie w kampanii Hillary Clinton poprzez organizowanie specjalnych zbiórek itp.

Pizzeria wielokrotnie pojawia się w mailach Podesty. Można by pomyśleć, że jest maniakalnym miłośnikiem pizzy. W wiadomościach pojawiają się zwroty i prośby, które na pierwszy rzut oka nie wzbudzają podejrzeń – tj. „zamawiam pizzę na godzinę” czy zapłata za „pizzę” w wysokości 65 tysięcy dolarów. Wśród ogromnej liczby maili, których autentyczność potwierdziło FBI, znajdują się informacje o podejrzanych darowiznach, pomocy dzieciom na Haiti oraz o sekretnych “pizza party”. Najciekawszym jest fakt, że w mailach Podesty bardzo często występuje pedofilski slang – tj. “hotdog” – chłopak, „pizza” – dziewczyna, „cheese” mała dziewczynka, „pasta” – mały chłopiec, sauce – „orgia”, map – sperma, itp.

mailclinton

– Zamiast makaronu i wspaniałych sosów, była to piękna i kusząca porcja sera – czytamy w jednym z wielu maili Podesty. Na pierwszy rzut oka wiadomość wydaje się być dziwaczna, ale nie sugeruje niczego podejrzanego. Jednak, gdy użyjemy pedofilskiego slangu wówczas robi się nieciekawie…

W tłumaczeniu z pedofilskiego slangu na normalny język powyższe zdanie brzmi następująco:

– Zamiast małego chłopca i orgii, była mała i kusząca dziewczynka – potem w postscriptum – Sądzisz, że lepiej będzie jak zabawię się z serem (małą dziewczynką) czy makaronem (małym chłopcem)?.

Na uwagę zasługuje kolejna – jedna z wielu wiadomości w skrzynce Podesty, w której dopytuje się czy chusteczka zawierająca mapę (tj. spermę) związaną z pizzą (tj. chłopcem) należy do odbiorcy wiadomości. W odpowiedzi rozmówca ni stąd ni zowąd opisał kolory chusteczki. Jest to nawiązanie do kodu chusteczkowego stosowanego przez grupy dewiantów seksualnych, w których każdy kolor oznacza odrębny fetysz.

podesta-pizza-3

Jeszcze bardziej przerażająco robi się po przejrzeniu zdjęć jakie zamieszcza Alefantis w sieci, na popularnych portalach społecznościowych takich jak Instagram. Przy zdjęciach właściciel pizzerii często dopisuje hashtag „chickenlover”, czyli znany eufemizm określający gejów-pedofilów. Na jego profilu znajdują się przerażające zdjęcia – fotografie ze skrępowanymi dziećmi i dorosłymi mężczyznami zachodzącymi je od tyłu czy oferty (oficjalnie żartobliwe przy użyciu lalek) sprzedaży dzieci. W komentarzach pod podobnymi zdjęciami dzieci pojawiają się równie przerażające stwierdzenia jak „ooo, miałem ją po tobie”.

pizaz-1

Fundacja Clintonów współpracuje z wszystkimi podejrzanymi. Przypomnijmy, że zajmuje się ona głównie pomocą dla dzieci z Haiti. Wiele osób insynuuje, że jeśli to wszystko jest prawdą to dzieci z Haiti są wykorzystywane, sprzedawane i gwałcone podczas pedofilskich orgii. Sprawa robi się znacznie bardziej mroczna, gdy zainteresujemy się losem dziennikarzy badających sprawę. Co ciekawe, pojawia się “polski wątek”. Max Spiers, którego znaleziono martwego w Warszawie pisał wcześniej sms-a do swojej matki, w którym prosił, by nie wierzyła w to co jej władze powiedzą o jego śmierci, bo nie zamierza popełniać samobójstwa. Dziennikarz zaczął w tym czasie interesować się wyżej opisywaną sprawą. Podobnie stało się z dziennikarką Monicą Petersen, która badała pedofilskie wątki w mailach Podesty i związek fundacji Clintonów z pedofilskim gangiem. Dziennikarka połączyła to ze swoim ponad dwuletnim śledztwem jakie prowadziła w sprawie handlu dziećmi na Haiti. Tydzień temu została znaleziona martwa na Haiti, gdzie właśnie Clintonowie i ich współpracownicy „pomagają” dzieciom.

Sprawa wygląda bardzo nieciekawie i wręcz niebezpiecznie. Według dotychczasowych ustaleń mówi się, że w sprawie zamieszani są George Soros, Marina Abramovic (artystka, której obrazy skupiają się na motywach tortur) a nawet Barack Obama.

Źródło: www.telewizjapolska24.pl

17 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat