Plan Fundacji Rockefellera: wojskowa kontrola ludności

Napisane przez Amon w Maj - 28 - 2020

Fundacja Rockefellera, która ma historyczne powiązania z Federacją Stanów Zjednoczonych, przedstawiła krajowy plan kontroli epidemii wirusa koronowego. Plan ten ma na celu przetestowanie 30 milionów ludzi dziennie na koszt rządu i poddanie obywateli USA ścisłej kontroli wojskowej. Fundacja Rockerfeller przedstawiła swój “Narodowy Plan Działania na rzecz Kontroli Covid-19”, nakreślając “pragmatyczne kroki w celu ponownego otwarcia naszych miejsc pracy i życia społecznego”.

Plan, do którego przyczyniły się najbardziej prestiżowe uczelnie (Harvard, Yale, Johns Hopkins i inne), konfiguruje prawdziwy wojskowy model socjalno-hierarchiczny. Na górze: “Pandemic Control Council”, analogicznie do “War Production Council”, którą USA zaintonowały podczas II wojny światowej.

W jej skład weszliby “liderzy świata biznesu, rządu i nauki” (wymienieni według ważności, a przede wszystkim przedstawiciele świata finansów i gospodarki). Ta najwyższa rada miałaby prawo decydować o produkcji i usługach z takim samym autorytetem, jaki ma prezydent USA w czasie wojny na mocy Defense Production Act. Plan przewiduje, że 3 mln obywateli USA będzie co tydzień poddawanych testom na Covid-19 oraz że liczba testów zostanie zwiększona do 30 mln tygodniowo w ciągu sześciu miesięcy. Dla każdego testu przewidziana jest “standardowa refundacja rynkowa w wysokości 100 dolarów”. W związku z tym potrzebne są miliardy dolarów miesięcznie z funduszy publicznych. Fundacja Rockefellera i jej partnerzy finansowi pomogą stworzyć sieć współpracy z producentami w celu uzyskania gwarancji kredytowych i kontraktowych, tj. z głównymi producentami leków i sprzętu medycznego.

Prezes Fundacji Rockefellera, doktor Rajiv Shah, jest wysokim rangą urzędnikiem amerykańskim i specjalistą w zakresie manipulacji “pomocą humanitarną” jako środkiem nacisku politycznego. W szczególności był dyrektorem programu ekologicznego Bill & Melinda Gates Foundation w Afryce do czasu, gdy Hillary Clinton mianowała go dyrektorem USAID (United States Agency for International Development/US Agency for International Development). Mówi się, że jest on członkiem The Fellowship, koła modlitewnego, które łączy szefów sztabów generalnych i Hillary Clinton Pentagon closose.

Zgodnie z planem, “Rada Kontroli Pandemii” jest również upoważniona do utworzenia “Korpusu Reagowania Pandemicznego”, specjalnej jednostki (nieprzypadkowo nazywanej “korpusem”, jak Marines) z personelem liczącym 100 – do 300.000 członków. Byliby oni rekrutowani z ochotników Korpusu Pokoju i Amerykorpusu (oficjalnie stworzonego przez rząd USA w celu “pomocy krajom w okresie transformacji”) oraz wśród personelu wojskowego Gwardii Narodowej.

Członkowie “Pandemic Response Corps” otrzymywaliby roczne wynagrodzenie brutto w wysokości 40 000 USD, na które planowane są wydatki publiczne w wysokości od 4 do 12 mld USD rocznie.

Podstawowym zadaniem “Korpusu Reagowania Pandemicznego” byłoby kontrolowanie ludności technikami podobnymi do wojskowych za pomocą cyfrowych systemów śledzenia i identyfikacji, w pracy i na stanowiskach badawczych, na terenach mieszkalnych, w miejscach publicznych i podczas każdej zmiany lokalizacji. Takie systemy – przypominające Fundację Rockerfellera – są dostarczane przez Apple, Google i Facebook.

Zgodnie z planem, informacje o osobach, w odniesieniu do ich stanu zdrowia i działalności, pozostaną poufne “w miarę możliwości”. Wszystko to byłoby jednak scentralizowane na platformie cyfrowej zarządzanej wspólnie przez rząd i firmy prywatne. Na podstawie danych dostarczonych przez “Radę ds. Kontroli Pandemii” zostanie podjęta decyzja, które strefy będą podlegać godzinie policyjnej i na jak długo. Krótko mówiąc, jest to plan, który Fundacja Rockefellera zamierza wdrożyć w USA i innych krajach. Nawet jeśli plan zostałby zrealizowany tylko częściowo, doprowadziłby do koncentracji władzy gospodarczej i politycznej w rękach jeszcze mniejszych elit, ze szkodą dla rosnącej większości, która postrzegałaby siebie jako pozbawioną swoich podstawowych praw demokratycznych.

Operacja przeprowadzona pod nazwą “Control of Covid-19”, której śmiertelność, według oficjalnych danych, jest znacznie poniżej 0,03% populacji USA. W planie Fundacji Rockefellera, wirus jest używany jako prawdziwa broń, znacznie bardziej niebezpieczna niż sam wirus Covid-19.

Covid-19 i czerwony świt

Epidemia Covid 19 zabiła do tej pory ponad 350 000 osób i wprawiła w panikę kolejne miliardy. Panika, która okrada większość z nich z jakiegokolwiek krytycznego sensu i wzywa ich do podejmowania lub zatwierdzania głupich decyzji politycznych. Grupie osobistości, Red Dawn, której korespondencja została ujawniona przez Kaiser Health News i stronę internetową New York Timesa, udało się narzucić apokaliptyczną ideologię: Chiny wypowiedziały nam wojnę, a jedynym sposobem na ochronę była izolacja wszystkich cywilów.

Przerażające prognozy statystyczne dotyczące liczby zgonów Covida-19 opracował szarlatan, profesor Neil Ferguson z Imperial College London, mimo że w ciągu ostatnich dwóch dekad były wielokrotnie obalane przez fakty. Działania izolacyjne w Chinach miały motyw polityczny, a nie medyczny (teoria “sky-mandate”). Pozostaje do wyjaśnienia, skąd pochodzi przymusowa izolacja wszystkich osób, jak to jest praktykowane na Zachodzie. Nigdy wcześniej w historii nie zwalczano w ten sposób epidemii.

Przydział personelu wojskowego i cywilnego

W 2005 r. Departament Obrony USA zbadał, jak przygotować się do ataków bioterrorystycznych na stacjonujące za granicą oddziały amerykańskie. Opierając się na neokonserwatywnej zasadzie, że terroryści są obcokrajowcami i że nie mogą przeniknąć do obiektów wojskowych USA, Służba Zdrowia zajmowała się zapobieganiem atakom na żołnierzy podczas ich wyjazdów. Izolowanie chorych żołnierzy w szpitalach i areszt domowy zdrowych było logiczną opcją. W końcu amerykańskie bazy wojskowe to małe miasteczka. Sekretarz obrony Donald Rumsfeld zamierzał jednak zmienić społeczeństwo, tak aby zniknęło rozróżnienie między cywilami a wojskiem. Każdy z nich mógłby następnie zostać zarekwirowany do całkowitej wojny z terrorem. Wyjaśnił to w oświadczeniu w Washington Post.

Dr Carter Mecher z Departamentu Spraw Weteranów i dr Richard Hatchett z Narodowej Rady Bezpieczeństwa zostali w ten sposób poinstruowani, aby rozszerzyć te wojskowe rządy na cywilów. Udało im się ją narzucić Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorób dopiero w 2006 roku, na krótko przed wyjazdem Rumsfelda.

Natychmiast wywołało to burzę protestów w Stanach Zjednoczonych, na czele z profesorem Donaldem Hendersonem, który kierował zarówno Johns Hopkins University School of Public Health, jak i U.S. Epidemic Response System. Dla niego – i dla wszystkich lekarzy, którzy się wówczas wypowiadali – areszt domowy całego społeczeństwa nie ma żadnego uzasadnienia medycznego i narusza podstawowe wolności. To nie mniej i nie więcej niż totalitarny dryf rządu, który już uchwalił amerykańską ustawę Patriot Act przy okazji ataków z 11 września.

Dopiero w 2017 r. wszystkie oficjalne dokumenty amerykańskie wspominające o tym środku zostały zniszczone przez administrację Trump. A Richard Hatchett został dyrektorem Koalicji na rzecz innowacji w zakresie gotowości na wypadek epidemii (CEPI), która koordynuje globalne inwestycje w szczepionki.

Jeden z e-maili Red Dawn. Dr Lawler wyraźnie odnosi się do planu opracowanego przez dr Mechera i dr Hatchetta dla prezydenta Busha w celu aresztowania cywilów. “The Red Dawn”

Czerwony Świt (Red Dawn) – Nazwa ta odnosi się do mało znanej operacji ministra obrony Caspara Weinbergera, który w 1984 roku wysłał delegację w całej Europie i Ameryce Łacińskiej w celu zmobilizowania pomocy aliantów w obliczu zbliżającej się inwazji Stanów Zjednoczonych. Grupa amerykańskich generałów przyjechała do Paryża, aby z całą powagą poinformować świat za pomocą niezliczonych slajdów, że wiodącej potędze świata zagrażają dwa małe biedne państwa, Kuba i Nikaragua. Na sali, francuscy dyplomaci, którzy nie mogli uwierzyć własnym oczom, że wzięto ich za głupców, ściskali usta, aby nie śmiać się otwarcie. Aby wesprzeć tę kampanię, Pentagon nakręcił hollywoodzki film propagandowy autorstwa Patricka Swayze i Charliego Sheena. Później zmieniono nazwę na “Red Dawn” z okazji schwytania prezydenta Iraku Saddama Husajna w 2003 roku. Nazywając siebie “Red Dawn”, 37 zaangażowanych w to osób wyraźnie pokazuje swój głęboko zakorzeniony antykomunizm. Nie ma już ZSRR, ale Partia Komunistyczna nadal prowadzi Chiny, skąd przyszła epidemia. Mówią, że teraz do nich należy odzyskanie władzy i prowadzenie wojny.

Członkami tej grupy są nieuchronni lekarze Anthony Fauci (dyrektor Narodowego Instytutu Alergii i Chorób Zakaźnych) i Robert Redfield (dyrektor Centrów Kontroli i Prewencji Chorób), a także lekarze Carter Mecher (doradca Departamentu ds. Weteranów) i Richard Hatchett (dyrektor CEPI), którzy w czasie administracji Busha narzucili cywilom wojskowe zasady izolacji.

Pomysły doktora Richarda Hatchetta zostały w pełni przyjęte przez prezydenta Francji, Emmanuela Macrona. Jesteśmy w stanie wojny i musimy zamknąć wszystkich cywilów w ich domach, aby się chronić. Zostały one również przyjęte przez niektórych gubernatorów USA, ale nie przez prezydenta Donalda Trumpa. Panika ogarnęła opinię publiczną. Politycy, którzy boją się być oskarżeni o nic nie robienie, naśladują tych, którzy działają. Przyjęte przez Francję rządy wojskowe USA rozprzestrzeniały się jak wirus, z którym miały walczyć, dopóki światowa gospodarka nie stanęła w miejscu. Problemy żywnościowe pojawiają się wszędzie, a jeśli nic nie zrobimy, głód będzie występował nawet w niektórych sektorach krajów bogatych.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
1 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat