Prawdziwa duchowa wiara

Napisane przez Amon w październik - 20 - 2021


Z duchową wiarą, twoje serce i umysł otwierają się i prowadzą cię w poszukiwaniu osobistej prawdy. Wiara w duchowość życia czyni waszą duchową drogę możliwą. Wiara duchowa nie jest wiarą w to, co niemożliwe, lecz wiarą w to, co (jeszcze) nieznane. Wiara duchowa jest przeciwstawiana „osobistemu zbiorowi przekonań” i udziałowi w społecznym systemie przekonań, „konsensusowej rzeczywistości”.

Wiara może brzmieć jak forma przekonania, ale tak naprawdę wiara jest zafiksowaniem się na pewnej wersji prawdy. Kiedy przekonanie staje się sztywne, poszukiwanie i rozwój nie są możliwe. Na przykład największym wyzwaniem, przed którym stoi dziś fizyka kwantowa, jest ogromna zmiana, jakiej wymaga od poprzednich przekonań na temat natury rzeczywistości. Naukowcy muszą przejść na nowy sposób patrzenia na rzeczy, gdzie czas, przestrzeń i fizyczność są uwolnione od ograniczeń, które wcześniej były uważane za oczywiste.

Jeśli wierzysz, że jesteś w stałym miejscu w przestrzeni i że czas zawsze mija ci jak w zegarku, powinieneś to przemyśleć. Cząstki subatomowe nie podzielają waszych wyobrażeń o czasie i przestrzeni. Mają o wiele swobodniejsze spojrzenie. Cząstki subatomowe zanurzają się i wychodzą z fizycznej manifestacji miliony razy na sekundę, kiedykolwiek i gdziekolwiek mają na to ochotę. Ich brak szacunku dla czasu jest co najmniej zdumiewający, ponieważ natychmiast reagują na wydarzenia w ich przyszłości, a nawet cofają się w czasie, aby zmienić swoją przeszłość, kiedy im to odpowiada. Wszyscy możemy utożsamiać się z ideą tworzenia innej przyszłości w oparciu o wybory, których dokonujemy teraz, ale tworzenie innej przeszłości? Cóż, dokładnie to samo robią cząstki subatomowe, właśnie w laboratorium. Tak więc w dzisiejszej matematyce fizyki kwantowej jednym z niezbędnych narzędzi jest czas negatywny – zdolność cząstki do wysyłania wiadomości do swojej przeszłości, aby zmienić swoją własną historię.

Cząstki subatomowe są z natury przyjazne. Kiedy natrafiają na inną cząstkę, którą lubią, a wszystkie wydają się je lubić, zostają przyjaciółmi i kontynuują komunikację ze sobą, na zawsze. Fakt, że mogą ich dzielić miliony kilometrów, nie zmniejsza ich chęci do komunikacji.

Zaskoczeniem jest szybkość ich komunikacji. Einstein powiedział, że nic nie przekracza prędkości światła, ale najwyraźniej cząstki subatomowe nie słuchały, gdy to mówił. Komunikują się na ogromne odległości praktycznie natychmiast. Jeśli istnieje granica szybkości przekazywania myśli, to szybkość myśli musi być miliony razy większa od szybkości światła.

Cząstki subatomowe przypominają nam poprzez swoją wolność o naszym prawdziwym potencjale jako świadomych istot w świadomym wszechświecie. Jesteśmy ograniczeni tylko przez nasz osobisty zbiór przekonań, nasz system przekonań. Dzielimy również większy, społeczny system przekonań, konsensus rzeczywistości.

Wiara w duchowość życia jest tym, co czyni twoją duchową ścieżkę możliwą.

Z duchową wiarą – otwartym sercem i umysłem – możemy odkryć więcej o dzisiejszej Nowej Rzeczywistości i o tym, co ona oznacza dla ludzkości. Uczenie się więcej o życiu rozszerza nasz pogląd na rzeczywistość i ewoluuje nasze systemy przekonań.

Poza tym, to co naprawdę się liczy, jest zabawa! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

2 komentarze jak na razie.

  1. 108x44 pisze:

    (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

  2. użytkownikWYLOGOWANY pisze:

    można bawić się we śnie jeśli wcześniej odkryłeś że to wszystko jest koszmarem i tak naprawdę nie istnieje

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat