Profesor z Harvardu: „Oumuamua to obcy statek kosmiczny”

Napisane przez Amon w styczeń - 16 - 2021


Wybitny izraelski profesor z amerykańskiego Uniwersytetu Harvard w Cambridge opublikował w styczniu 2020 r. na pierwszych stronach gazet swoją wypowiedź na temat tego, że tajemniczy obiekt międzygwiezdny o nazwie „1I/’Oumuamua” może być obcym statkiem kosmicznym. Pomimo krytyki ze strony niektórych kolegów, nadal broni swojego poglądu i oceny dostępnych faktów, które doprowadziły go do tego wniosku.

Enigmatyczny obiekt o nazwie 1I/’Oumuamua ( po hawajsku „ambasador”) ma rozmiar około 230 na 35 metrów i został odkryty jesienią 2017 roku, kiedy minął nasze Słońce, i jest pierwszym ciałem niebieskim nie pochodzącym z naszego własnego układu słonecznego. Większość astronomów uważa obiekt za kometę lub asteroidę, ale zarówno jej kształt, jak i właściwości wydają się temu przeczyć.

Abraham „Avi” Loeb jest profesorem astrofizyki w Harvard Smithsonian Center na Uniwersytecie Harvarda i zajmuje się przede wszystkim astrofizyką, a także kosmologią. Należy on do tych, którzy uważają, że 1I/’Oumuamua (’Oumuamua w skrócie) jest zbyt niezwykły, by można go było sklasyfikować jako naturalny obiekt niebieski i wraz z kolegą Shmuelem Bialy już wcześniej teoretyzował w pracy specjalistycznej, że „Oumuamua może być częścią silnika statku kosmicznego, który, jak żagiel, wykorzystuje światło gwiazdy do lotów w kosmosie”. Argumentowali oni, że nietypowa trajektoria ciała niebieskiego może być interpretowana jako wyraźna wskazówka i że technika ta została już przetestowana przez nas, ludzi, w 2010 roku za pomocą japońskiej mini sondy IKAROS, która była również wyposażona w żagle słoneczne. W ramach projektu „Breakthrough Starshot” planowane jest również wysłanie sondy kosmicznej wyposażonej w żagle słoneczne do naszej sąsiedniej gwiazdy Alpha Centauri.

Nawet we wcześniejszym wywiadzie z izraelską gazetą Haaretz powiedział, że nie obchodzi go, „co ludzie mówią, nauka to nie polityka i nie jest oparta na sondażach popularności”. Powiedział, że jeśli „Oumuamua rzeczywiście pochodzi z obcej cywilizacji, to znaczy, że „jej kreatorzy mogli wypuścić kwadrylion takich sond dla każdej gwiazdy w Drodze Mlecznej”.

Z tego powodu wyraził kilka dość niezwykłych myśli o tym, że może istnieć nawet bardzo wiele obcych artefaktów w przestrzeni do odkrycia. „Myślę, że jak tylko opuścimy układ słoneczny, zobaczymy tam duży ruch”, powiedział, sugerując, że duża liczba obcych obiektów, zarówno aktywnych, jak i „martwych”, po prostu czeka na odkrycie. Dlatego proponuje zupełnie inne podejście do poszukiwań życia pozaziemskiego. „Tak jak kopiemy w ziemi pod kątem wcześniejszych cywilizacji, musimy kopać w przestrzeni kosmicznej, aby odkryć cywilizacje, które istniały poza Ziemią”, powiedział. W związku z tym Loeb kontynuuje energiczną obronę swojej teorii przed krytycznymi opiniami i nigdy nie męczy go wspomnienie, że „dziwny kształt Oumuamua i charakter jego nieprawidłowego przyspieszenia nie pasowałby do żadnego charakterystycznego zachowania komety czy asteroidy. Próbuje to również szczegółowo udowodnić w swojej nowej książce zatytułowanej Extraterrestrial: Intelligent Life Beyond Our Planet.

Czy Oumuamua nie przypomina nam obiektu który został odkryty podczas tajnej misji APOLLO 20 po ciemnej stronie Księżyca w rejonie Delporte-Izsak?


Wystarczy spojrzeć na same logo wyprawy.

Nazwa statku: Vandenberg Constelation, Moduł księżycowy: Vandenberg Phoenix

Apollo 20 była wspólną tajną misją USA-ZSRR, W przygotowaniach brało udział około 300 osób. James Chipman Fletcher ze strony USA, Valentin Alexeiev z Rosji, Werner von Braun to osobistości – szczęśliwi świadkowie. Oficerami Capcom byli Charles Peter Conrad i James Irwin.

Pomoc Rosjan

Rosjanie byli zorientowani w temacie. Już w 07.1969 Luna 15 rozbiła się tuż przy południowej stronie dziobu statku. Dostarczyli więc mapy i schematy tego rejonu. Centrum decyzyjne mieściło się na Uralu, w mieście Sverdlovsk. Leonov został wybrany ze względu na jego popularność pośród dowódców komunistycznych i po drugie dlatego, że brał udział w Apollo-Soyuz.

Cel misji:  lądowanie w regionie Delporte Izsak, na południowy zachód od krateru Delporte, po niewidocznej stronie Księżyca gdzie postanowiono zbadać oraz zebrać dane o kilku tajemniczych i ogromnych przedmiotach, które tam zauważono podczas ostatniej oficjalnej wyprawie Apollo 17. Były to dwa trójkątne obiekty latające i ogromny w kształcie cygara statek. Sfotografowane obiekty podczas ostatniej oficjalnej misji są starożytnymi pozaziemskimi statkami kosmicznymi.

Członkowie: William Rutledge, Leona Marietta Snyder i sławny kosmonauta Alexei Archipowicz Leonov.

Statek. Wymiary statku są imponujące: 500 m wysokości i 3,3 km długości.

Weszliśmy do dużego statku a także do tego trójkątnego. Najważniejsze fakty z badania statku to: był to statek matka, bardzo stary, przemierzał wszechświat przynajmniej miliard lat temu (Wiek został oceniony na 1,5 miliarda lat). Było w środku dużo śladów biologicznych, stare pozostałości roślinności w sekcji „napędowej”, specjalne trójkątne skały emitujące „łzy” z żółtej cieczy, która miała specjalne medyczne właściwości i oczywiście ślady stworzeń słonecznych. Znaleźliśmy szczątki małych ciał (10 cm) żyjące w sieci szklanych rur na całym statku, ale najważniejszym odkryciem były dwa ciała, jedno nietknięte”.

Film pokazujący rzekomy statek

Znaleziony Obcy – Mona Lisa

zabranie znalezionego Obcego na Ziemie zwanego  Humanoid, kobieta, wzrost 1,65 m. z genitaliami, owłosiona, sześć palców. Funkcja:  prawdopodobnie pilot, urządzenie pilotujące było przytwierdzone do palców i oczu, bez ubrania, musieli odciąć dwa kable podłączone do nosa. Zamrożone skrzepy krwi lub bio-płynu, które musiały wypłynąć z ust, nosa, oczu i niektórych części ciała. Niektóre części ciała były w niespodziewanie dobrym stanie, (włosy) i skóra były chronione przez cienką przezroczystą powłokę ochronną. Tak jak przekazali Rutledge i Leonov do centrum kontrolnemu misji, jej stan wydawał się ani martwy ani żywy. (wykonali test z mającym przy sobie  bio-sprzętem, który wskazał, iż odczyty telemetryczne otrzymane przez lekarza (z Centrum Kontroli Misji) były pozytywne. Wg Rutledge owa kobieta jest na Ziemi i żyje!

Znaleziono również drugie ciało, ale zniszczone, Skóra była koloru niebiesko-szarego, pastelowo niebieskiego. Miała dziwne szczegóły ponad oczami i z przodu, pasek wokół głowy, bez napisów. Wzięli głowę do badań.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat