Projekt Aquarius – Gwiezdne ziarno z Plejad w CIA

Napisane przez Amon w maj - 16 - 2023


Projekt Aquarius – Człowiek o imieniu Eddie Page wyjaśnia, że był częścią CIA jako obcy. Całe 33 Plejadian zostało wysłanych na Ziemię w celu interakcji z rasą ludzką. Jego ojciec był jednym z nich… Eddie Page opowiada o sobie, że jego ojciec przybył kiedyś na Ziemię z misją badania rasy ludzkiej. W swojej książce „Project Aquarius – The true story of the extraterrestrial Starseed unit inside the CIA” mówi o pisaniu o przyszłości ludzkości i twierdzi, że była ona w rękach każdego człowieka.

Wszystko zaczęło się od teczki „Project Aquarius”, ściśle tajnego dokumentu z Majestic-12

Znany badacz UFO i obcych dr Steven Greer był jednym z pierwszych, którzy wystąpili z tą historią. Wyjaśnia on, że otrzymał plik, który został uznany za ściśle tajny i nazwany „Projekt Aquarius”.

Był to plik od grupy „Majestic 12” (MJ12), rodzaju agencji, która podobnie jak CIA ma za zadanie cenzurować i analizować raporty o UFO, ale także prowadzić dezinformację, aby ludzkość nie zorientowała się zbyt szybko, że nie jest sama we wszechświecie. Zanim Steven Greer otrzymał ten plik 21 maja 2014 roku, w internecie krążyło już kilka jego zdjęć.

Greer wyjaśnia: „Nie wiadomo, czy jest to legalny plik rządu USA, czy jest on kompletny. W samym pliku są pewne błędy ortograficzne, ale nie jest to nic niezwykłego, gdyż pliki rządu USA mają tendencję do takiego wyglądu. W każdym razie, informacje zawarte w tym pliku są ponownie zgodne z innymi, które są w naszym posiadaniu. Otrzymaliśmy ten plik od osoby, która ma wiele legalnych kontaktów w projektach kosmicznych i wojskowych, które obracają się wokół UFO. Niemniej jednak poszukujemy osób, które były w jakiś sposób związane z tym projektem Aquarius i chciałyby uzupełnić informacje uzupełniające.”

Historia Eddiego Page’a

Eddie Page z Florydy w USA twierdził, że jest hybrydą obcego, tzn. pół człowiekiem pół obcym, i że jego ojciec przybył na Ziemię bezpośrednio z Plejad. Plejady nie są jednym systemem gwiezdnym składającym się z 7 słońc, które czasami można zobaczyć na niebie w gwieździstą noc, ale składają się z wielu systemów około 50 słońc, które są dość blisko siebie. Tak więc możliwe jest, że istnieje kilka układów słonecznych, które mają planety z życiem. Historia Eddiego Page’a przywołuje na myśl dziwaczne twierdzenie, jakie istnieje w świecie badań UFO. Deklaruje on, że jest hybrydowym obcym, który był synem Plejadera, który przybył na Ziemię z konkretną misją. Eddie urodził się na Florydzie pod prawdziwym nazwiskiem Tommy Coleman Jr. i został adoptowany w młodym wieku. Jego życie było pełne dziwnych wydarzeń.

Zaczęło się od tego, że Eddie w wieku 11 lat nieustannie dostrzegał na niebie UFO w kształcie bumerangu, ale jeszcze ciekawiej zrobiło się, gdy w 1972 roku zaciągnął się do marynarki wojennej USA, a niedługo potem został oddelegowany do Wietnamu na tajną misję. Tam spotkał się z elitarną jednostką, rodzajem specjalnej służby wywiadowczej.

Jednak podczas tego spotkania grupa została zaatakowana przez żołnierzy z Wietnamu, a on sam stracił przytomność w wyniku tej alteracji. Jego niewielkie wyszkolenie wojskowe spowodowało, że szybko upadł na ziemię. Kiedy odzyskał przytomność, nagle leżał na zielonym polu ryżowym. Niezrozumiale miał na sobie czarny kombinezon i był nieuzbrojony. Gdy gorączkowo próbował dowiedzieć się, co się właściwie stało, zauważył zbliżające się helikoptery wojskowe. Wylądowali, wysiedli, pojmali go i aresztowali. Okazało się, że Eddie znajdował się 800 km od miejsca pierwotnego zlecenia i że w międzyczasie upłynęło 11 dni. Nie pamiętał nic z tego okresu.

Wojsko zdołało go zlokalizować i było bardzo podejrzliwe, ponieważ nie znaleziono go przez 11 dni. To spowodowało spekulacje, o które został oskarżony.

Sześcian Oriona (Orion Cube)

Teraz robi się ekscytująco, ponieważ, tajne akta „Project Aquarius” to tylko preludium do obiektów jakie zostały odzyskane w innym UFO. Wśród nich był tak zwany „Orion Cube”. Przedmiot, który został dodany do „Projektu Aquarius”. Pochodził on z odzyskanego w 1953 roku UFO i pochodził z systemu Orion.

Rok po katastrofie z 1953 roku prezydent Eisenhower został wezwany do Bazy Sił Powietrznych Edwards na spotkanie z P-52 Orionami. Głównym tematem spotkania była zbliżająca się przyszłość ludzkości oraz zapobieganie wrogości pomiędzy agresywnymi P-45 J-Rodami a ich nowo rozpoznanymi odpowiednikami, P-52 JRodami. Po tym spotkaniu, na którym prezydentowi Eisenhowerowi zaprezentowano Sześcian Oriona, rozpoczęły się formalne rozmowy dyplomatyczne pomiędzy wszystkimi stronami, przy czym Oriony przejęły inicjatywę.

Sześcian Oriona jest specjalnym rodzajem holograficznego zapisu i urządzenia do przeglądania kwantów, które zarówno dokumentuje naszą historię, jak i przedstawia prawdopodobieństwo przyszłych wydarzeń. Jego dane wyjściowe są podatne na zmiany wprowadzane nieumyślnie przez użytkowników.

Projekt Looking Glass

Podobno to historyczne wydarzenie zostało uwiecznione w całości na szpulach filmowych. Sześcian Oriona ma wymiary 8 cali kwadratowych i wyświetla holograficzny obraz na dysku o średnicy 10 cali, który emituje skoncentrowane światło. Kostka Oriona była przechowywana w kilku miejscach, w tym w Strefie S-4 oraz w zamkniętym skarbcu w Świątyni Masońskiej Rytu Szkockiego w Waszyngtonie. W tym miejscu ponownie pojawia się Eddie Page, gdyż jego ojciec przybył kiedyś z Peljad, aby pokazać ludzkości, jaka przyszłość czekała mieszkańców Ziemi. Ta Kostka Oriona była jednym z instrumentów, które mogły im to pokazać.

Jeśli jesteś zainteresowany przeczytaniem dodatkowego dokumentu o Kostce Oriona, projekcie „Looking Glass” i innych zdarzeniach, możesz zajrzeć do dokumentu. PDF


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat