Po tych wszystkich latach postanowiliśmy odświeżyć temat starym materiałem filmowym typowego „szarego” obcego, prawdopodobnie ocalałego z katastrofy UFO w Roswell ponad sześćdziesiąt lat temu w Nowym Meksyku. Poniżej znajduje się fragment czarno-białego materiału filmowego, który został sfilmowany przez agentów rządowych pracujących nad ściśle tajnymi badaniami UFO w latach 1942-1969.

W sumie w archiwum znajdowało się 7 kaset, których łączny czas trwania wynosił 21 godzin. Tylko niewielka część tego archiwum została opublikowana, zaledwie 180 minut. Źródło wycieku domagało się zachowania anonimowości, aby zapewnić mu bezpieczeństwo.

Wideo rejestruje humanoida, który leciał do nas z sąsiedniego systemu gwiezdnego Zeta Reticuli – jest to podwójna gwiazda w gwiazdozbiorze Mesh. Znajduje się ona około 39 lat świetlnych od naszego układu słonecznego.

Jak widać na nagraniu, humanoid ma na sobie obcisły kombinezon. Tak zwykle opisują „szarości” osoby, które miały kontakt z kosmitami. Autor publikacji wideo Skinny Bob uważa, że materiał jest autentyczny, a ten wyciek wskazuje, że rząd USA jest na drodze do oficjalnego ujawnienia materiałów o Obcych odwiedzających Ziemię. Pierwsze wideo pokazuje niewielką część taśmy nr 5, złożoną z 3 jej fragmentów.

Drugi filmik jest kompilacją – wykorzystuje materiał z pierwszego filmiku, ale są też dodatkowe nagrania wykonane w czasie negocjacji z ” szarym” obcym.

Zgodnie z wewnętrznym protokołem służb wywiadowczych USA 23/04, spotkania z Obcymi muszą odbywać się w tajemnicy, z ograniczoną liczbą odwiedzających, którym muszą towarzyszyć specjalni agenci, a same spotkania muszą odbywać się tylko z wysoko postawionymi funkcjonariuszami. Zgodnie z tym protokołem, spotkania muszą być poufne, a filmowanie lub fotografowanie jest surowo zabronione.

Według dokumentu 072 / E, na spotkaniu w 1961 r. Z 3 gośćmi na terenie bazy wojskowej doszło do incydentu związanego z naruszeniem przez funkcjonariuszy – filmowali oni niekonsekwentnie ukrytym urządzeniem.

Wideo z przesłuchania obcego z przyszłości

Autor poniższych filmów, początkowo twierdził, że publikacja stała się możliwa w wyniku przecieku z NASA. Wierzcie lub nie – to zależy od was. Podczas przesłuchania Obcy mówi, że jest z dalekiej przyszłości planety Ziemia i przybył w celu obserwacji. Przybysz wspomina, że czeka nas wojna nuklearna i podaje powód, dla którego stało się to możliwe.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. adrian keys pisze:

    kto zna biblie w stopniu srednim znaczy bez katolikich falszywych nauk ten wie kiedy i co klamie ten aniol rebeliant zabojca ludzkosci

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat