Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego zdecydowałeś się wcielić w te niższe wibracje trzeciej gęstości?

Kiedy byliśmy po drugiej stronie ze Źródłem, życie wydawało się takie proste. Mieliśmy odpowiedzi na wszystkie uniwersalne pytania i żyliśmy w pełnej wibracji miłości. Nie było niezgody, nienawiści, ego ani trosk finansowych, tylko miłość. Po wielu latach przebywania w tej wibracji zapomnieliście, jak to jest żyć w wibracji innego wymiaru, ale mieliście szczęście być tutaj w co najmniej jednym poprzednim wcieleniu i być może pamiętacie, jak wasz postęp duchowy wzrósł wykładniczo dzięki przebywaniu w świecie pełnym dwoistości. Przysięgliście sobie, że tym razem nie pozwolicie, aby niższe wibracje trzeciego wymiaru sprowadziły was na ziemię.

Planowaliście przynieść ze sobą na tę planetę wibrację miłości, ale wasze wspomnienia o byciu ze Źródłem zostały ponownie wymazane z waszych bezpośrednich wspomnień, ponieważ ponownie rozpoczęło się trzeciowymiarowe pranie mózgu.

Od urodzenia byłeś indoktrynowany w systemie, który promuje podporządkowanie, kontrolę i konformizm. Zawsze odczuwałeś dysonans poznawczy z tego powodu, ale nie byłeś pewien dlaczego. Wydawało ci się, że wszyscy inni podporządkowują się temu systemowi i że tak właśnie powinno być.

Uczęszczałeś do szkoły i czasami łapałeś się na tym, że marzyłeś, jakby twoje wyższe ja mówiło ci: „Formalne wykształcenie nie jest tym, co jest w życiu ważne”. Jako dziecko byłeś nauczany, jak uprawiać sport i uczyłeś się agresywnych, służących samemu sobie zachowań, które tylko wzmacniały mentalność dziel i zwyciężaj, narzucaną nam przez oczekiwania społeczne. Pacyfikowano Cię przyziemnymi programami telewizyjnymi, które nie tylko oddalały Cię od tego, kim naprawdę jesteś, ale także wpływały na to, co myślisz, nosisz, jesz, pijesz itd. Z wiekiem zacząłeś odkrywać, jak bardzo skorumpowany stał się ten system na Ziemi, nie tylko w twoim kraju, ale na całej planecie.

Zacząłeś szukać odpowiedzi na pytania, których nie uczą w szkole, takie jak: „Jakie jest pochodzenie ludzkiego istnienia?” i „Dlaczego istnieje tak wiele przeciwstawnych religii, skoro istnieje tylko jedno Źródło?”.

Wpadacie w pułapkę systemu, w którym przetrwanie zależy od sukcesu finansowego, co czyni was ekonomicznymi niewolnikami nielicznych, którzy kontrolują wielu. Nieświadomie stajesz się częścią tego systemu.

Dlaczego więc zdecydowałem się wcielić w to miejsce?

Każda z tych sytuacji dała ci szansę na naukę i rozwój duchowy. Przez jakiś czas po prostu zapomniałeś, jakie korzyści przyniosą ci te wyzwania. Wiedziałeś, że w pewnym momencie tego wcielenia obudzisz się i odnajdziesz swoje prawdziwe ja oraz cel, dla którego tu jesteś. Wydawało się to takie proste, gdy byłeś po drugiej stronie ze Źródłem. Chciałeś nawiązać miliony związków dusz, bo wydawały się one tak łatwe do osiągnięcia, gdy byłeś w obecności Źródła. Niektóre z tych związków dusz dotyczyły ludzi, których spotkałeś tylko na chwilę, ale w jakiś sposób zmienili oni Twoje życie, a Ty ich. Pomogli Ci wrócić na ścieżkę oświecenia lub odwrotnie.

Choć może nigdy nie poznałeś tych osób osobiście, byłeś z nimi najbliżej zaprzyjaźniony, gdy byłeś u Źródła. Czy kiedykolwiek widziałeś kogoś po raz pierwszy i od razu wiedziałeś, że znasz tę osobę od jakiegoś czasu? Możliwe, że znałeś tę osobę, kiedy byłeś u Źródła.

Chciałeś też powrócić, aby być częścią Wielkiego Przebudzenia i Zmiany Świadomości. Znajdujemy się w momencie, w którym nasza planeta kończy trwający 26 000 letni cykl zwany precesją równonocy. Znajdujemy się również na końcu większego cyklu. Powiedzieliście sobie: „Nie ma mowy, żebym to przegapił!”. Poza tym zapomniałeś, jak to jest doświadczać dwoistości i biegunowości.

W ostatecznym rozrachunku to miejsce było niesamowitym doświadczeniem wypełnionym mnóstwem okazji do duchowego rozwoju. Jeśli zdecydujesz się wrócić tu w innym wcieleniu, poszukaj tego artykułu!

Pamiętaj o tym: TY jesteś światełkiem na końcu tunelu!


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat