Kilka tygodni temu sekretarz stanu USA Mike Pompeo podczas przemówienia rządowego w Białym Domu złożył ważne, a może nawet decydujące oświadczenie w sprawie kryzysu koronnego. Pompeo powiedział, że COVID-19 to operacja wojskowa. Wypowiedź Pompeo jest również zasadniczo zbieżna z analizą byłego pułkownika rosyjskich służb specjalnych. Więc co tak naprawdę kryje się za kryzysem Corona?

Czasami rzekomo nieistotne podrzędne klauzule zawierają całą prawdę. Takie zdania zwykle przychodzą na usta ludzi, gdy są w swoistej ekstazie, gdy nie mają już nad sobą kontroli, wtedy słowa zwykle tryskają jak z górskiego źródła. I głównie to niekontrolowane słowa zawierają prawdę. Więc czy Mike Pompeo naprawdę miał rację mówiąc, że COVID-19 jest operacją wojskową?

Nawet były pułkownik rosyjskich tajnych służb twierdzi obecnie w jednym z wywiadów, że pandemia jest w rzeczywistości tajną operacją wojskową, która jest sprzedawana ludności świata jedynie jako pandemia.

Według pułkownika, operacja ta polega przede wszystkim na wyludnieniu, politycznej kontroli i zniewoleniu pozostałej ludności oraz deflacji obecnego systemu finansowego. Nawet jeśli wiele osób nie jest jeszcze świadomych tej sytuacji, to najpóźniej za kilka miesięcy, gdy sytuacja jeszcze bardziej się pogorszy, a prawdziwy zasięg problemu stanie się oczywisty. Oświadczenie polityków, że świat będzie inny po Coronie, powinno dać wszystkim do myślenia. Ludzkość naprawdę przetrwała wiele złych epidemii grypy w przeszłości, bez szkody dla gospodarki, bez takiego oświadczenia polityków. Więc dlaczego teraz wszystko jest inne. Co ma COVID-19, czego nie mają inne wirusy?

Każdy, kto chce zrozumieć prawdziwe tło, powinien zakwestionować obecną politykę światową. COVID-19 jest częścią coraz większej wojny psychologicznej z ludnością świata i dlatego Sekretarz Stanu USA i były rosyjski pułkownik mogą mieć rację, mówiąc o operacji wojskowej. W wojnie psychologicznej perfidną rzeczą jest to, że nie jest to od razu oczywiste. Zazwyczaj zaczyna się powoli od zasadzki, a większość ludności nie ma szansy zobaczyć planu, który się za nią kryje. Główną bronią w wojnie psychologicznej jest strach i propaganda.

Pułkownik GRU (dawnego wywiadu wojskowego) z Rosji w związku z fenomenem koronawirusa i „potęgami zakulisowymi” przeszedł na emeryturę

[Oni] myślą, że jesteś tak napełniony lekami, fluoryzowany i rozproszony bezsensowną rozrywką, że nie możesz połączyć kropek?

W tym fragmencie, były pułkownik rosyjskiego wywiadu wojskowego wyjaśnia, że obecna pandemia koronaawirusowa (lub jej brak?) służy 4 głównym celom:

1) Inicjatywa na rzecz wyludnienia

2) Polityczna kontrola nad pozostałą ludnością

3) Deflacja obecnej bańki finansowej

4) Likwidacja konkurentów geoekonomicznych

Oto niektóre z jego wypowiedzi w wywiadzie:

To właśnie z tej perspektywy należy ją zbadać. Nie z punktu widzenia zdrowia publicznego, epidemiologii, itp. Zjawisko koronaawirusa, które oni błędnie uważają za pandemię, musi być badane z perspektywy światowych mocarstw. Religijne, polityczne, finansowe, gospodarcze i krajowe. Zjawisko koronaawirusa, tak zwana pandemia – i pozwolę sobie powiedzieć – nie ma pandemii, to kłamstwo. Musi być postrzegana jako globalna, strategiczna operacja specjalna. Dokładnie tak trzeba to widzieć. Są to ćwiczenia dowodzenia i sztabu przez światowe potęgi państwowe działające za kulisami w celu kontrolowania ludzkości to jest cel wirusa Corona. Powiem to jeszcze raz mamy małą wiarę w Boga, a jeszcze mniejszą w istnienie Szatana, wroga ludzkości. Tak więc celem syjonistycznych i finansowych potęg działających za kulisami jest zmniejszenie liczby ludności świata. Taka jest ich ideologia uważają, że na świecie jest zbyt wielu normalnych ludzi.

Na ziemi powinno być około 100 milionów ich własnego rodzaju i maksymalnie 1 miliard ludzi, którzy mogą im służyć wtedy będziecie żyć tutaj na Ziemi w obfitości ponieważ my, ludzie, ziemianie, jest nas zbyt wielu, jak na światowe siły działające za kulisami. Dlatego wirus koronowy i kryzys finansowy, który nastąpił niemal natychmiast, są ze sobą bezpośrednio powiązane. Chodzi o powstrzymanie przemieszczania się ludzi na całym świecie, o ograniczenie swobód politycznych. Politycznie rzecz biorąc – byłoby to praktycznie niemożliwe. Istnieją różnice w konstytucjach, niezależnie od tego, czy są one wdrażane, czy nie, to jest inna kwestia. Istnieją jednak pewne prawa polityczne, do których ludzie są przyzwyczajeni i wierzą, że należą do nich na zawsze. Pierwsza próba odebrania tych praw ludziom miała miejsce 11 września 2001 roku. Niewiele osób zdaje się pamiętać, że po tak zwanym ataku na wieże World Trade Center, Pentagon i Biały Dom, ogłoszono światową wojnę z terroryzmem. Pamiętajmy, aby zrozumieć, czym jest teraz wirus korona, przeanalizujmy tę pierwszą próbę, wypowiedzenie wojny ludzkości, która została przebrana za wojnę z terroryzmem. To było 19 lat temu. Siły państwowe za kulisami stworzyły wydarzenia z 11 września 2001 roku, a teraz potrzebują kolejnego pretekstu do większej kontroli i przejęcia władzy nad ludzkością w ten sposób natrafili na wirusa korony. Zasadniczo, mówiąc w ten sposób, nie jest to pandemia, nie epidemia. Nawet ja dosłownie spojrzałem na te dane. Codziennie ginie od niego 300 osób na całym świecie. Możesz sobie wyobrazić jego skalę. Oczywiście jest mi przykro z powodu każdej osoby, która umiera, ale 300 osób z 7,5 miliarda – to w zasadzie nic. Te dowodzące i sztabowe ćwiczenia władzy państwowej działające w kuluarach mają na celu ograniczenie różnych praw politycznych i wywołanie strachu. Głupcy już chwytają artykuły spożywcze w sklepach. Gryka zwyczajna, kasza gryczana itp. Nawet papier toaletowy, mój Boże!?

I dlaczego? Celem jest przestraszyć ludzi.

Po raz kolejny są to ćwiczenia dowódcze i kadrowe zakulisowych potęg syjonistycznych i finansowych świata liberalnego, mające na celu ograniczenie praw politycznych, do których ludzie są w zasadzie przyzwyczajeni, zwłaszcza w Europie Zachodniej. To jest ich drugi cel. Pierwszym celem jest zmniejszenie populacji ludzi na ziemi. To jest ich szatański cel. Drugim celem politycznym, światowych potęg działających za kulisami, jest przejęcie władzy, a trzecim – finansów i władzy nad gospodarką.

Proszę dać mi swój ołówek… Dobra, powiedzmy, że ten ołówek kosztuje 1 rubel lub 1 dolar. Za ten ołówek wydano 20 razy więcej, w gotówce, wekslach własnych, zapasach i innych pochodnych finansowych. Oznacza to, że jeśli weźmie się pod uwagę wartość materialną tego ołówka, 1 dolar / 1 rubel, to pochodzi on z różnych papierów, które mają 20 razy większą wartość. W związku z tym wszystkie stosunki finansowe i gospodarcze przeszły od gospodarki realnej do tej wirtualnej. To jest bańka finansowa, która istnieje dzisiaj. Która według mnie wynosi 1 kwadrylion i 200 bilionów. To kompletna bańka finansowa, musi być opróżniona. FRS, System Rezerwy Federalnej, dosłownie kilka dni temu, czyli w lutym, wprowadził, jak sądzę, zerową stopę procentową depozytów. Teraz w wielu krajach jest nawet ujemna stopa procentowa, co oznacza, że wpłacasz 100 dolarów i dostajesz 90 lub 95 dolarów, ale oni nadal je otrzymają. Już teraz otrzymujemy ujemne oprocentowanie depozytów. Przez ten sztuczny międzynarodowy…  widzimy, że gospodarka się załamała, to jasne, nie możemy zaspokoić ich popytu krajowego, jak wcześniej, trzeba zacisnąć pasa. Teraz jest ważny moment, zauważ, że podobno zaczął się on w Chinach. Nawet jeśli Chińczycy są teraz uparci i donoszą, że wirus koronowy został sztucznie wyprodukowany.

Ma ono sztuczne pochodzenie, które zostało już naukowo udowodnione. Ponieważ jest to najprostszy typ mikroorganizmu, o ile pamiętam, każdy wirus może mieć mutacje, ale mają charakter losowy. A jeśli masz cząsteczkę RNA, a nie DNA – ma ona RNA – i jest jedna część genomu, która została wyraźnie wycięta, a na jej miejsce dodano inną część, a dzieje się to trzy lub cztery razy …

To całkiem oczywiste, że chińscy naukowcy się o tym dowiedzieli. Został sztucznie stworzony i celowo rozpowszechniony, najpierw w Wuhan mieli dwa rodzaje, dwa szczepy wirusa. A co stało się we Włoszech? Jak to możliwe, że we Włoszech nagle pojawił się szczep jeszcze bardziej niebezpieczny niż chiński? Myślę, że teraz mają kilka tysięcy zarażonych i tysiące zmarło. Ale znowu we Włoszech na grypę, zapalenie płuc, skrofulozę i zapalenie wątroby umiera sto razy więcej osób, ale o tym się nie mówi.Zamiast tego otrzymujemy specjalną propagandę informacji politycznej. Propaganda psychoinformacyjna. Specjalna psychoinformacyjna operacja globalistycznych środków masowego przekazu, która służy syjonistom pozostawionym za kulisami, które tworzą ten terror tutaj. Dlatego mamy do czynienia ze specjalną operacją, formą dowodzenia i ćwiczeniami sztabowymi.

Teraz spójrzcie, kto jest posłuszny, a kto ni.

W Chinach nałożyli oni surowe środki. Ale potem towarzysz Xi udał się do Wuhan i postawił na swoim miejscu proamerykańską frakcję, która obrała tę drogę. W Chinach nie wszystko jest tam gładkie. Mają oni coś, co nazywamy frakcją prochińską (patriotyczną), która jest nam bliska i związana z Xi Jinpingiem. I są oczywiście proamerykańscy byli członkowie Komsomołu, którzy są zachłanni na pieniądze, lub mówiąc prościej, ich uwaga skupia się wyłącznie na pieniądzach. Oczywiście próbowali oni wykorzystać wirusa koronowego w Wuhan, aby uzyskać pewne korzyści gospodarcze i polityczne. Europa i Chiny są dwoma geoekonomicznymi przeciwnikami USA. I to tutaj wstrzyknęli wirusa. Ten wirus ma czwarty wymiar – ekonomiczny. Pierwsza z nich jest religijna, eksterminacja ludzi na Ziemi, redukcja liczby. Drugim jest ustanowienie politycznej kontroli nad ludzkością. Trzecim jest finansowa deflacja tej gigantycznej bańki finansowej. A czwarty wymiar to eliminacja konkurencji geoekonomicznej.

Teraz powiem ci z punktu widzenia oficera Centrum Obrony i Studiów Strategicznych Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych. Taka jest moja ocena obecnej “epidemii”.

Pytanie podsumowane: O przyszłości, które kraje są pod presją?

Rosja, oczywiście. To na pewno będzie Rosja. Ponieważ dla Ameryki, Rosja nie jest konkurentem gospodarczym. Obecnie wysiłki światowych potęg działających w kuluarach koncentrują się na wywoływaniu zakłóceń w Chinach i Europie Zachodniej. A Rosja jest celem pod dwoma względami. Chcą zmniejszyć naszą populację i oczyścić teren.

Koniec wywiadu, w dalszej części tekstu.

Twórcy problemów i osoby rozwiązujące problemy to te same osoby

Aby to dobrze zrozumieć: również w kontekście wojny psychologicznej działa się z tymi samymi mechanizmami, organizując ukierunkowane operacje pod fałszywą flagą. Oznacza to, że tworzy się pewną sytuację, problem i jednocześnie oferuje się jego rozwiązanie. Strach przed ochroną. Strach zawsze wymaga szybkich rozwiązań, ponieważ ludzie nie są przygotowani do życia w strachu przez długi czas. Oferty ochrony mają długą tradycję w historii ludzkości. Pierwotne obawy ludności zostały szybko wykorzystane przez pozbawionych skrupułów spekulantów, mafię oraz, co nie mniej ważne, polityków i władców. Ochrona jest zatem prawdopodobnie najstarszym modelem biznesowym na świecie, o czym ludność nie wie do dziś. Oznacza to, że “twórca problemów” i “rozwiązujący problemy” są zawsze jedną i tą samą osobą. Co to oznacza w odniesieniu do obecnej sytuacji? Godziny policyjne, ograniczenia w kontaktach, szczepienia i noszenie masek ochronnych służą ochronie ludności, która musi poświęcić w tym celu swoje podstawowe prawa. Teraz rozumiesz, co mam na myśli przez to, że jesteśmy w środku wojny.

COVID-19 jest blefem, ponieważ wirus grypy z rodziny corona nie jest naprawdę nowy, ale ciągle zmienia swoje RNA, aby dostosować się do warunków środowiskowych, jak inne szczepy wirusa. Pomimo wieloletnich wysiłków nie znaleziono do tej pory żadnej szczepionki i jest mało prawdopodobne, aby miało to miejsce w przyszłości. Przynajmniej tak zakłada wielu czołowych lekarzy. Ale zdaniem polityków, od opracowania takiej szczepionki zależą nasze podstawowe prawa i gospodarka. Jakie to szalone? Gdyby to nie było takie poważne, można by się śmiać na głos. Innymi słowy, od początku tego kryzysu państwo działało z dala od wszelkich logicznych działań. Kiedy w lutym nad Wuhan nadeszły burzowe chmury i należało się spodziewać, że prędzej czy później dotknie nas katastrofa, rządy nie zamknęły wszystkich granic europejskich, kiedy na początku marca osiągnięto szczyt fali infekcji w Niemczech, codzienne życie nadal toczyło się normalnie, dopiero kiedy fala zanikała, nadeszła godzina policyjna, a teraz, kiedy prawie wszystko się skończyło, nadszedł obowiązek maskowania dla wszystkich. Oznacza to, że polityka zawsze pozostaje w tyle za bieżącą sytuacją o tygodnie. Ale o wiele gorszy jest fakt, że wszystkie te środki są całkowicie bezcelowe, na co wielu lekarzy zwróciło więcej niż tylko uwagę, ale wszyscy ci doktorzy nazywani są głównymi teoretykami spisku.

Jeśli kłamstwo staje się prawdą, to demokracja traci…

Ani maski, godziny policyjne, ani ograniczenia dotyczące kontaktu nie mają żadnego wpływu na wirus. Oznacza to, że oferowana ochrona jest fikcją i może służyć zupełnie innemu celowi, o którym ludność może się wkrótce dowiedzieć, jeśli rzeczywiście jest to, jak wielu podejrzewa, operacja wojskowa. Uważam jednak, że znacznie ważniejsze jest wyjaśnienie, dlaczego ochrona przed COVID-19 ma najwyższy priorytet, a nie ochrona przed innymi, znacznie bardziej niebezpiecznymi wirusami grypy. Innny przykład pracownicy pubów i restauracji przez wiele dziesięcioleci byli narażeni na działanie wysoce toksycznej nikotyny, która z pewnością spowodowała więcej zgonów na świecie niż dotychczasowy COVID-19. Politycy nigdy się tym nie przejmowali, aż w końcu na scenę wkroczył Sebastian Frankenberg i wprowadził zakaz palenia w restauracjach. Glifosat, azotany, fluorki i zanieczyszczenia powietrza również nie stanowią problemu w polityce – tylko malutki wirus COVID-19 zdołał zmienić wolny świat w totalitarne rządy. Dawka strachu jest cały czas zwiększana, pokazując liczby zgonów i ludzi, którzy z trudem łapią powietrze i są bliscy uduszenia codziennie ogłaszane są skumulowane dane aby utrzymać poziom adrenaliny na wysokim poziomie.

W tym kontekście powinno powoli stać się dla wszystkich jasne, że medycyna, a zwłaszcza przemysł farmaceutyczny, od dziesięcioleci robi wszystko, co możliwe, aby podsycać obawy. Zakazy pracy, godziny policyjne, obowiązkowe szczepienia i obowiązkowe maski to narzędzia dyktatorów, a nie demokratów. Powinno to być jasne dla każdego myślącego człowieka. Ochrona stała się poddaństwem, a wolność – więzieniem, które nie ma nic wspólnego z demokracją. Ale czy kiedykolwiek do tego dojdzie? Bardzo proste: jeśli kłamstwo stanie się prawdą, demokracja przegra. I to jest to, co zawsze dzieje się na wojnie. Każda wojna jest usprawiedliwiona kłamstwem – tam kłamstwo jest naginane, aż stanie się prawdą.

Obecnie doświadczamy tego również w tak zwanym kryzysie koronowym. Pomiary i dane liczbowe są dramatyzowane, co osoby za nie odpowiedzialne chętnie robią, ale nikt nie mówi o zgonach na grypę, które po prostu nie pojawiają się w statystykach, jakby w ogóle nie istniały. Dlatego wielu naukowców i lekarzy uważa nawet, że drakońskie działania podejmowane w tym zakresie mają przede wszystkim na celu profilowaniu polityki. Być może za kilka miesięcy, będziemy mieli do czynienia z trwałą dyktaturą, która zrabowała nawet ostatniego wolnego ducha ostatniej cząstki wolności.


Źródło: www.pravda-tv.com
Tłumaczenie: Amon dla Strefa44.pl

 

87 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat