Raport z 1972 roku: WHO chce masowej sterylizacji

Napisane przez Amon w grudzień - 4 - 2021


Już w 1972 r. WHO ustanowiła specjalny program badań, rozwoju i szkolenia naukowców w dziedzinie rozrodu człowieka. Jeszcze przed kryzysem zdrowotnym znanym jako „pandemia Corony”, niektórzy z nas z niepokojem śledzili działania podejmowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) – jak również wiele innych organizacji skupionych wokół ONZ – w celu normalizacji ideologii płci poprzez programy zdrowia seksualnego i reprodukcyjnego.

Ale być może umknęła nam prawdziwa prawda kryjąca się za kampaniami, z których wiele obejmowało masowe szczepienia, jak donosi iFamNews. Beatriz Montes z iFamNews zamieściła swoje wnioski w sieci 6 października. W swoich badaniach natknęła się na dość odkrywczy dokument WHO: raport opublikowany w Genui w 1992 r. zatytułowany „Szczepionki regulujące płodność„. Przed tym dokumentem – już w 1972 roku – powstał Specjalny Program WHO na rzecz Badań, Rozwoju i Szkolenia Naukowców w Dziedzinie Ludzkiej Reprodukcji.

Dokument ten wskazuje, że WHO jest zainteresowana rozwojem i oceną nowych i ulepszonych metod regulacji płodności, ponieważ metody tradycyjne (IUD, pigułka i prezerwatywa) były już opóźnione w rozwoju.

Ze sprawozdania w sprawie szczepionek służących regulacji płodności jasno wynika, że płodność kobiet ma być kontrolowana za pomocą szczepionek.

WHO kieruje polityką na poziomie globalnym, w tym tak zwaną „polityką rodzinną”. Za tym terminem, podobnie jak za terminem „zdrowie seksualne i reprodukcyjne”, kryje się nic innego jak aborcja i antykoncepcja oraz przekonanie par do posiadania małej liczby dzieci lub ich braku. W przedmiotowym sprawozdaniu WHO przedstawiono najpierw tło, które skłoniło naukowców do podjęcia badań i opracowania szczepionki powodującej niepłodność u kobiet. Rewolucja seksualna lat 60. była kluczem do jego rozpędu. Ale jest też bardzo ważny aspekt tego raportu: przyznano w nim, że badania prowadzone wcześniej w celu kontrolowania płodności kobiet miały na celu zmniejszenie populacji – mówi Montes.

W latach 60. i 70. ubiegłego wieku zdarzały się przypadki kobiet sterylizowanych bez ich wiedzy oraz uczestniczących w próbach środków antykoncepcyjnych lub iniekcyjnych bez uzyskania świadomej zgody.

W niektórych krajach kobiety nie były informowane o możliwych skutkach ubocznych metod antykoncepcyjnych, takich jak wkładka wewnątrzmaciczna (IUD). Dlatego zamaskowali te próby jako politykę środowiskową – związaną ze zmianami klimatycznymi – i zaczęli uczulać społeczeństwo, zwłaszcza kobiety, aby zmieniły swój styl życia w kierunku mniejszych rodzin.

Film dokumentalny ujawnia korupcję WHO i finansowanie przez Billa Gatesa

„TrustWHO” to film dokumentalny wyprodukowany przez Lilian Franck, który demaskuje tajne wpływy, które kontrolują Światową Organizację Zdrowia i zagrażają zdrowiu publicznemu. Film można obejrzeć na naszym kanale Bittube tutaj.

Dzięki badaniom, dokument udowadnia, że Bill Gates jest największym darczyńcą WHO, wnosząc więcej do dwuletniego budżetu WHO (w wysokości 4,84 miliarda dolarów) niż jakikolwiek inny kraj członkowski. Koncerny farmaceutyczne miały również ogromny wpływ na ogłoszenie przez WHO pandemii w 2009 roku – eksperci nazwali później świńską grypę „fałszywą pandemią” – co zostało przeforsowane przez Big Pharmę, która następnie skorzystała na tym straszeniu zdrowiem. Dokument udowadnia również, że WHO jest ściśle powiązana z Chinami, a dochodzenie w sprawie pochodzenia wirusa Corona było od początku „fałszywym” śledztwem.

Jeszcze przed „pandemią Corony” WHO wydała oświadczenie, że prowadzi rozmowy z Facebookiem, aby „zapewnić ludziom dostęp do wiarygodnych informacji o szczepionkach” i ograniczyć rozprzestrzenianie się „fake newsów”.

Dokument Francka pokazuje również, że WHO nie jest kontrolowana przez 61 państw członkowskich od czasu jej założenia w 1948 roku, ale została zinfiltrowana i obecnie jest kontrolowana przez przemysł farmaceutyczny. Począwszy od Big Tobacco, poprzez przemysł jądrowy, aż po przemysł farmaceutyczny, przemysł dyktował w przeszłości i nadal dyktuje globalny program WHO, przedkładając zyski i władzę nad zdrowie publiczne.

W kwietniu 2020 roku Donald Trump zawiesił finansowanie WHO przez USA, podczas gdy rząd badał rolę WHO w poważnych błędach w zarządzaniu i „tuszowaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa”. To przesunęło Fundację Billa i Melindy Gatesów na pierwsze miejsce wśród fundatorów WHO. Po wyborach prezydent Joe Biden cofnął decyzję administracji Trumpa i przywrócił finansowanie WHO przez USA.

Bill Gates pozostaje jednak fundatorem numer jeden, wnosząc do dwuletniego budżetu WHO, wynoszącego 4,84 miliarda dolarów, więcej niż jakikolwiek inny rząd państwa członkowskiego. Jak ujawnia nowa książka „Vax-Unvax”, autorstwa Roberta F. Kennedy’ego Jr, która ukazała się w listopadzie 2021 roku, „Gates strategicznie wykorzystał swoje pieniądze, aby zarazić międzynarodowe agencje pomocowe swoimi wypaczonymi, egoistycznymi priorytetami. USA zawsze były największym bezpośrednim fundatorem WHO.”

Ponadto Gates „przekazuje fundusze na rzecz WHO za pośrednictwem SAGE [Strategic Advisory Group of Experts], a także UNICEF-u i Rotary International, co daje łączny wkład w wysokości ponad 1 miliarda dolarów”, wyjaśnia Kennedy w książce, dodając, że te odliczane od podatku darowizny dają Gatesowi zarówno wpływ, jak i kontrolę nad międzynarodową polityką zdrowotną, „którą kieruje w dużej mierze po to, by służyć interesom zysków swoich partnerów farmaceutycznych”. Jak wspomniano w filmie fabularnym, kiedy WHO została założona, mogła sama decydować o podziale swoich składek. Obecnie 70% jej budżetu jest związane z konkretnymi projektami, krajami lub regionami podyktowanymi przez darczyńców. Priorytety Gatesa stanowią zatem trzon WHO i nie było przypadkiem, gdy powiedział o WHO: „Nasze priorytety są waszymi priorytetami”.

„Obsesja szczepionkowa Gatesa odwróciła uwagę WHO od redukcji ubóstwa, odżywiania i czystej wody, by uczynić z rozprzestrzeniania szczepionek swoją główną metrykę zdrowia publicznego. A Gates nie boi się rzucać na szalę” – czytamy w książce Kennedy’ego. „… Sama skala wkładu finansowego jego fundacji sprawiła, że Bill Gates stał się nieoficjalnym – jeśli nie wybranym – przywódcą WHO.”


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat