Realizacja pragnień dzięki potędze myśli i odrobinie kreatywności

Napisane przez Amon w październik - 22 - 2022


Wiele osób nie wie, co zrobić ze swoim życiem. Są nieszczęśliwi, ale nie wiedzą, co mogą zrobić, by coś zmienić, a przede wszystkim, jak to zrobić. Tymczasem to takie oczywiste: gdy tylko uświadomisz sobie, jak wielką masz moc, możesz stworzyć życie, którego pragniesz i które czyni cię szczęśliwym.

Odłącz się od oczekiwań i jasno określ, czego chcesz

W dawniejszych czasach rodzina i jej oczekiwania dyktowały, co ktoś powinien zrobić ze swoim życiem. Nacisk był jasny: podtrzymywanie tradycji i utrwalanie swojego „plemienia”. Ale w tym świecie te czasy już dawno minęły. Niemniej jednak, czasami społeczeństwo i nasi bliźni stają pomiędzy nami a idealnym życiem. Część społeczeństwa nadal oczekuje, że albo wyjdziesz za mąż i założysz rodzinę, albo zrobisz karierę. W przypadku kobiet często oczekuje się odpowiedzi „albo-albo”. W przypadku mężczyzn jest czasem jeszcze gorzej: oczekuje się od nich, że będą robić jedno i drugie: Założyć rodzinę i jednocześnie robić karierę.

Świat i wszystkie żyjące w nim istoty są jednością. I tak każda jednostka ma służyć społeczeństwu i środowisku. Jednak dokładnie to, jak ktoś to robi, jest indywidualną decyzją każdej osoby. Popularną metodą służenia społeczeństwu jest nauka i opanowanie jakiejś umiejętności. Zapewnia to również osobiste przetrwanie.

Ale czasem nie jest tak, jak się tego od życia oczekuje i skrycie życzy. Co więcej, nie jest to również jedyna opcja. Nie musisz robić w kółko tych samych rzeczy przez całą wieczność. Wejdź w siebie i zastanów się, jak mogłoby wyglądać idealne życie dla Ciebie. Wyczyść wszystkich innych ludzi. Wyobraź sobie, co byś zrobił, gdybyś mógł słuchać tylko siebie i swoich pragnień. Czy wygląda ono inaczej niż życie, które prowadzisz teraz? W takim razie nadszedł czas, abyś dokonał zmiany. Ci, którzy pragną słynnego darmowego miejsca parkingowego w centrum miasta, często mogą to osiągnąć dzięki swojej wyobraźni. Jednak w przypadku większych życzeń często nie jest to wystarczające. Tutaj jednak istnieją różne techniki, które możemy do tego wykorzystać.

Nawet ci, którzy nie postrzegają technologii wyłącznie jako pozytywnej. Technologia jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. To zależy od tego, do czego się jej używa. To jak nóż kuchenny: możesz go użyć, aby pomóc sobie w przygotowaniu pysznego obiadu. Ale nóż może też służyć do rzeczy szkodliwych i można nim krzywdzić innych ludzi. To Ty decydujesz jak i w jakim celu używasz noża.

Wykorzystaj technologię, która pomoże Ci zwizualizować to, czego chcesz. Kiedy zobaczysz, że obraz twojego pragnienia stopniowo wyłania się na twoim komputerze, twoja najskrytsza istota i ta strona ciebie, która wciąż wątpi, również w końcu będzie przekonana, że jest to możliwe. Umysł jest w ten sposób oszukiwany. Coś, co widzimy oczami, też jest osiągalne. My, ludzie, jesteśmy przeznaczeni do ciągłej ewolucji i dążenia do rozwoju poza siebie. Robiąc to, tworzymy nowe sposoby na ułatwienie naszego życia.

Ponadto zawsze dostępne są inne media, które pomagają nam wyrażać i wizualizować siebie i swoje pragnienia. Życie według naszych wyobrażeń jest możliwe dzięki mocy, która jest w nas. Sam powód, dla którego wszyscy jesteśmy na świecie, to wyrażenie naszej duchowości. Ponadto mamy być szczęśliwi i zadowoleni.Najlepiej możemy służyć światu dzięki pozytywnym uczuciom. Mamy tworzyć i sprowadzać to, co bezkształtne do formy. To, co najpierw istnieje tylko w naszej wyobraźni, ma stać się faktem. Jako etap pośredni, w taki czy inny sposób jest on umieszczany na papierze lub na ekranie. Niezależnie od tego, czy uważasz się za osobę kreatywną czy nie, każdy człowiek w pewien sposób nosi w sobie kreatywność. Bo każdy tworzy swoją rzeczywistość według własnego gustu. Nie chodzi tu przede wszystkim o bycie osobą kreatywną i tworzenie dzieł sztuki. Chodzi raczej o to, aby dowiedzieć się, z którym z dostępnych mediów i technik czujesz się komfortowo, gdy chcesz wyrazić swoją duchowość oraz wewnętrzne pragnienia i pomysły.

Początkowo może być konieczne zdobycie pewnych umiejętności i wiedzy. Ale kiedy już znajdziesz swój preferowany środek wyrazu, przekonasz się, że wcale nie czuje się, że to praca. To jest przyjemność. Tworzysz dla siebie nową rzeczywistość. Świat, w którym będziesz żył w przyszłości. Świat, w którym jesteś szczęśliwy i zadowolony. Wyrażanie siebie to nie hobby czy coś, co robisz od czasu do czasu dla zabawy. Nie jest to jednak również obowiązek. Jest to po prostu jedyna rzecz, do której my, ludzie, jesteśmy stworzeni.

Stworzyć życie zgodnie z naszymi życzeniami i wyobrażeniami oraz służyć społeczeństwu i środowisku w najlepszy możliwy sposób.Usiądź wygodnie i zrelaksuj się. Dostępne są niezliczone możliwości ekspresji: Muzyka, malarstwo, pisanie, produkcja filmów.

Jest wystarczająco dużo materiałów, z których możesz skorzystać, aby nauczyć się tych praktyk, jeśli jeszcze ich nie opanowałeś. Nie ma znaczenia, czy ludzie to zobaczą, czy nie, czy zarobisz na tym pieniądze, czy nie. Jesteście twórcami jak wszystkie istoty ludzkie. A jako twórcy, każdy człowiek ma obowiązek zgłębić siebie i dać wyraz i moc pozytywnym energiom, które chcą wypłynąć na świat.

Rozwiewanie wątpliwości

Jeśli jesteśmy szczerzy wobec siebie, to nic nie jest w stanie przeszkodzić nam w prowadzeniu życia, jakiego pragniemy. Jedyne ograniczenie i jedyne przeszkody tworzymy sami. To nie są bliźni ani społeczeństwo. Bo ostatecznie nikt nie jest zmuszany do życia według cudzych pomysłów. Trzeba tylko mieć świadomość, że każda decyzja ma swoje konsekwencje. Jeśli nie chcesz zostać prawnikiem, raczej nie będziesz w stanie przejąć kancelarii ojca. Możesz ich nawet bardzo rozczarować. Być może rodzina odmówi Ci finansowania studiów z historii sztuki.

Jednak to, jak wybierzesz, jest wyłącznie twoją decyzją. Co jest ważniejsze, serce czy głowa, uczucie czy rozum? Wszyscy ludzie stają kiedyś przed tym wyborem. Niektórzy nawet każdego dnia na nowo. Co jest dla ciebie ważniejsze? Żyć życiem, którego pragniesz, czy życiem, którego oczekują od ciebie inni?

Zrób pierwszy krok i zdecyduj się na swoje pragnienia i zacznij już dziś usuwać z drogi wszystkie przeszkody. Uwierz, że masz prawo prowadzić takie życie, które Cię uszczęśliwia i że możesz służyć społeczeństwu tak, jak uważasz za stosowne.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. Łucja pisze:

    O tym jak działają myśli na rzeczywistość wie już połowa rasy ludzkiej I co z tego? Znam takie powiedzenie ” Uważaj na swoje myśli bo zamienia się w słowa Uważaj na swoje słowa bo zamienią się w czyny” Jest jeszcze coś o czym wie tylko garstka ludzi na świecie, by ta ukryta potęga w nas mogła eksplodować” Tymi osobami był np. Jezus, Budda i lewitujący mnisi tybetańscy i może magik ( Frayne ) z programu Discvery, co kilka lat temu chodził po wodzie i robił takie sztuczki o jakich pomarzyc nawet nie mogli najwięksi magicy świata. Wg mnie ten młody anglik pracowal dla NASA testował ludzkie umysły. Ten dar w nas, to tajemnica zastrzeżona dla niewielu. W innym wypadku byłby juz ra. W tej rzeczywistośći mamy lekcje uczyć się, jak to zrobic przez może eony lat, poprzez reinkarnacje az to pojmiemy Dlatego jest jak jest

Zostaw komentarz  • Facebook

Szukaj temat