Quasi-masońska encyklika papieża Franciszka z 2020 roku Fratelli tutti („Bracia wszyscy”), z podtytułem „O braterstwie i przyjaźni społecznej”, w której Bergoglio „cytował nawet Koran, a także różnych masonów, aby wysłać jasną wiadomość do masońskich sojuszników na całym świecie”. Jest to oczywiście następstwo dokumentu o braterstwie ludzi na rzecz pokoju i współistnienia na świecie, podpisanego przez Franciszka i szejka Ahmeda el-Tayeba, Wielkiego Imama Al-Azharu, 4 lutego 2019 r. w Abu Zabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Teraz, w ostatnich dniach, przedstawiciel papieża Franciszka w Arabii Południowej, cytując encyklikę papieża Fratelli tutti, wyraził „radość Kościoła katolickiego” z powodu założenia świątyni hinduistycznej w Abu Zabi.

Biskup Paolo Martinelli pochwalił największą świątynię hinduistyczną poza Azją, zbudowaną przez sektę BAPS Swaminarayan Sanstha, mówiąc, że jest to „wkład w harmonię opartą na relacji z Bogiem”, ponieważ w jego oczach „każde miejsce kultu przypomina ludziom, że bez Boga istoty ludzkie są zagubione”.

Sekta BAPS, która zbudowała największą świątynię hinduistyczną w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, gdzie czczony jest Akshar Purushottam, została oskarżona w 2021 r. o wykorzystywanie pracy przymusowej do budowy świątyni w New Jersey. Martinelli przemawiał na spotkaniu wysokiego szczebla przywódców międzywyznaniowych 15 lutego w ramach przygotowań do One World Religiousness, w tak zwanym Dniu Harmonii, dzień po tym, jak antychrześcijański premier Indii Narendra Modi zainaugurował świątynię. Co niewiarygodne, 22 stycznia 2024 r. w Ayodhya w stanie Uttar Pradesh w Indiach zainaugurowano nowo konsekrowaną świątynię, nazywaną przez wielu „Nowym Watykanem hinduizmu„, zbudowaną na miejscu zburzonego meczetu.

Eksperci twierdzą, że świątynia poświęcona najbardziej czczonemu bóstwu hinduizmu, Panu Ramowi, utrwali dziedzictwo Modiego jako jednego z najbardziej konsekwentnych przywódców Indii – trwałego, ale i kontrowersyjnego. Tak czy inaczej, Projekt Jednej Światowej Religii zbliża się na czas do przyjęcia Antychrysta. W międzyczasie założyciel Facebooka Mark Zuckerberg spędził ostatnie kilka lat na zakupie ogromnej działki na malowniczej i odległej hawajskiej wyspie. Miliarder technologiczny buduje luksusową posiadłość, która podobno ma go kosztować 260 milionów dolarów, ale plany obejmują również tajny podziemny bunkier. W sytuacji, gdy Bliski Wschód znajduje się na krawędzi poważnej wojny, a NATO popycha konflikt rosyjsko-ukraiński w kierunku wojny światowej, a papież przygotowuje się do wprowadzenia jednej światowej religii, czego więcej potrzeba, aby zdać sobie sprawę, że znajdujemy się w czasach ostatecznych?

Niedawno Kreml ostrzegł, że konflikt między Rosją a dowodzonym przez USA sojuszem wojskowym NATO jest nieunikniony, jeśli europejscy członkowie NATO rozmieszczą wojska na Ukrainie, a zaledwie kilka dni temu pojawił się wyciek podsłuchanej rozmowy telefonicznej, w której wysocy rangą niemieccy oficerowie dyskutują nie tylko o szkoleniu ukraińskich żołnierzy do używania niemieckich pocisków Daurus na Ukrainie, ale także o możliwości zniszczenia mostu na Krymie. Jedno i drugie nieuchronnie doprowadzi do rozszerzenia konfliktu ukraińsko-rosyjskiego.

Charles Nenner jest opisywany przez Forbes jako jeden z legendarnych analityków technicznych Nenner, lekarz medycyny, jest analitykiem od ponad 30 lat – w tym prawie 15 lat dostarczając analizy ze swoich unikalnych modeli dla Goldman Sachs. Teraz uznany ekspert w dziedzinie geopolityki i cykli finansowych, Charles Nenner, ostrzega nas przed nadejściem cyklu wojennego, który pojawia się co 120 lat, a wraz z działaniami wojennymi na Bliskim Wschodzie jest on wyraźnie obecny. Cykl ten dotyczy dużych wojen, takich jak pierwsza i druga wojna światowa. Te dwie wojny były częścią wielkiego cyklu wojennego, zgodnie z mianownikiem, a historia się teraz powtarza.

Należy pamiętać, że temu cyklowi wojennemu towarzyszy posiadanie przez wiele krajów arsenałów nuklearnych. Nenner wyjaśnia w rozmowie z Gregiem Hunterem z USAWatchdog.com:

„Jeśli robisz cykle na temat gier wojennych i cykli wojennych, możesz obliczyć, ile osób zginie w takiej wojnie. Rozmawialiśmy o tym w przeszłości, a teraz wygląda to paskudnie. Mówimy tu o wielu ludziach. Na świecie dzieje się tak wiele złych rzeczy, więc nie chcę podawać liczby”.

Nenner powiedział również, że ten cykl wojenny przewyższy wszystkie inne cykle wojenne pod względem liczby ofiar śmiertelnych. Nenner przewiduje:

„Ten cykl wojenny będzie gorszy niż II wojna światowa. Pytanie brzmi więc, co robimy i dokąd zmierzamy? Wielu moich klientów nie jest zainteresowanych tym, jak zarabiam pieniądze, ale gdzie powinniśmy się udać? Badam więc, gdzie jest najlepsze miejsce. To jest to, co próbuję rozgryźć i dużo się nad tym zastanawiałem”.

Wracając do liczby ofiar śmiertelnych, o której Nenner wie, że nadejdzie. Greg Hunter pyta więc ponownie: „Ile osób zginie w obecnym cyklu wojennym?”.

Nenner odpowiada:

„To może być jedna czwarta światowej populacji”. To około 2 miliardów ludzi, którzy mogą zginąć w obecnym cyklu wojennym.

Nenner kontynuuje:

„To może nie być w następnej wojnie, ponieważ będzie ona trwała przez wiele lat. To, co widzę teraz, to Chińczycy udający się na Bliski Wschód i Stany Zjednoczone pomagające Izraelowi, ponieważ gdyby tego nie zrobili, nikt nie ufałby już Stanom Zjednoczonym. Myślę, że Chińczycy będą obserwować, jak twarde będą Stany Zjednoczone, ponieważ w przeciwnym razie po prostu przejmą Tajwan. Nadal mogą to zrobić, ponieważ wszyscy są zajęci Ukrainą i Izraelem. USA będą musiały się wykazać, w przeciwnym razie świat będzie się z nich śmiał”.

Nenner dostrzega również cykl wojenny zbliżający się przez południową granicę USA do Ameryki. Ameryka zostanie zaatakowana jak nigdy dotąd w tym cyklu wojny. Nenner powiedział:

„Będą ataki terrorystyczne w USA i może będzie ich o wiele więcej, bo nie wiem ilu z nich już tam jest. Wyłapują Irańczyków z listy terrorystów. Jak Irańczycy dostali się do Meksyku?”.

Nenner uważa, że dolar jest stabilny – na razie. Stopy procentowe będą nadal rosnąć, ale w perspektywie krótkoterminowej obiorą krótką ścieżkę spadkową. Inflacja wkrótce ponownie wzrośnie. Nenner nie jest długoterminowym nabywcą akcji i nadal uważa, że trend spadkowy Dow Jonesa wynosi 5000, a globalna wojna może go tam szybko doprowadzić. Do największej depresji w historii pozostało jeszcze kilka lat, ale Nenner jest w 100% pewien, że nadejdzie. Cykle Nennera mówią, że najprawdopodobniej nastąpi to w latach 2027-2028. Nenner lubi złoto i srebro i wierzy, że w ciągu półtora roku cena złota znacznie przekroczy 2500 USD za uncję. Najlepszą radą finansową Nennera jest „zakup 2-letnich obligacji rządowych” i zapewnienie sobie 5% zwrotu bez ryzyka.

Znacznie więcej informacji można znaleźć w 44-minutowym wywiadzie z Charlesem Nennerem opublikowanym przez Greg Hunter’s USAWatchdog.com. Najnowsze spostrzeżenia i wywiady z Charlesem Nennerem na temat rynków finansowych, towarów, akcji, walut, wskaźników ekonomicznych, obligacji i Bundów można znaleźć na stronie www.charlesnenner.com/video.

Chociaż rząd federalny ukrywa tak wiele na temat swoich wydatków na obronę, że trudno jest uzyskać dokładne dane, wiemy, że rząd USA wydał ponad 1,8 biliona dolarów na wojny w Afganistanie i Iraku od 2001 roku (to 8,3 miliona dolarów na godzinę). Nie obejmuje to wojen i ćwiczeń wojskowych prowadzonych na całym świecie, które do 2053 r. mają zwiększyć łączny rachunek do ponad 12 bilionów dolarów. Nielegalna fuzja globalnego przemysłu obronnego z Pentagonem, przed którą prezydent Dwight D. Eisenhower ostrzegał nas ponad 50 lat temu, jest dziś prawdopodobnie największym zagrożeniem dla kruchej infrastruktury.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
www.strefa44.com.pl

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat