Istnieje coraz więcej dowodów na to, że jesteśmy w pełni zanurzeni w wielkiej zmianie planetarnej. Kilka lat temu naukowcy NASA odkryli niespodziewaną falę zaskakująco wysokiej emisji energii na skraju naszego układu słonecznego. Zmiany te, opublikowane w Journal of Geophysical Research, wskazują na nieznane zaburzenie energetyczne. Heliosfera jest rodzajem ochronnej bańki plazmowej, która osłania wszystkie planety w naszym układzie słonecznym przed promieniowaniem i składa się głównie z wysokoenergetycznych cząstek. W ostatnich latach jednak ta warstwa ochronna zmniejszyła się, co pozwoliło na przedostanie się galaktycznego promieniowania kosmicznego do naszego Układu Słonecznego. Być może to właśnie dlatego na wszystkich planetach zachodzą zmiany.

Ale nie tylko heliosfera zmniejszyła się, pole magnetyczne Ziemi również straciło na intensywności, być może dlatego, że sama energia z wszechświata jest potrzebna do ponownego połączenia nas z sobą. Ale czy można sobie wyobrazić, że to promieniowanie kosmiczne wpływa również na tzw. rezonans Schumanna?

Częstotliwości rezonansowe Schumanna zostały odkryte w 1952 roku przez niemieckiego fizyka Winfrieda Otto Schumanna. Jest to seria sygnałów o bardzo niskich częstotliwościach elektromagnetycznych w polu elektromagnetycznym ziemi, które są generowane przez błyskawice w atmosferze. Zjawisko to występuje, ponieważ przestrzeń między powierzchnią Ziemi a jonosferą na wysokości od 90 do 500 km służy jako rezonans dla fal elektromagnetycznych wzbudzonych wyładowaniami elektrycznymi. Znany jest on jako rezonans Schumanna, wiodąca częstotliwość lub bicie serca ziemi i ma ogromne znaczenie dla życia na ziemi. Winfried Otto Schumann był w stanie udowodnić, że częstotliwości rezonansowe Schumanna działają jako stałe długości fal w obszarze między powierzchnią a jonosferą.

Co ciekawe, ludzkie fale mózgowe Theta oscylują z częstotliwością od 4 do 8 Hz. Badania naukowe wykazały, że jest to niezbędny warunek dobrego zdrowia fizycznego i psychicznego, ponieważ częstotliwości Schumanna rezonują z ludzkim umysłem i mogą generować impulsy elektromagnetyczne w ludzkich zachowaniach.

Z drugiej strony, my, ludzie, możemy również wpływać na częstotliwości elektromagnetyczne ziemi. Fizyka kwantowa pokazała, że nasza świadomość tworzy rzeczywistość, w której żyjemy. Różne badania pól elektromagnetycznych ziemi wykazały, jak zbiorowe myślenie ludzi wpływa na pola elektromagnetyczne ziemi. Z tego powodu częstotliwości różnią się w zależności od miejsca.

W obszarach, gdzie panuje głód i cierpią zwierzęta, wibracje są niższe niż w obszarach, gdzie panuje harmonia i szacunek dla świata zwierzęcego. Lasy na ziemi mają bardzo wysoką częstotliwość.

Więc elita, która kontroluje naszą planetę, próbowała je obniżyć, wycinając drzewa i paląc duże obszary ziemi. Fale rezonansowe lub częstotliwości Schumanna oscylują z tym samym rezonansem co fale mózgowe ludzi i ssaków, a mianowicie 7.8 Hz. Rezonans Schumanna miał nagłe szczyty między 12 a 15 Hz. W tym stanie nasze procesy myślowe przebiegają w sposób bardziej przejrzysty i skoncentrowany. Jednak naukowcy nie wiedzą dokładnie, dlaczego w ostatnich latach wzrosła ona bardziej. W czerwcu 2014 roku stwierdzili, że częstotliwość wzrosła między 15 a 25 Hz. W ostatnich miesiącach 2017 roku wzrosła ona jednak do ponad 30 Hz. Ostatnio częstotliwość Schumanna pobiła ponownie rekord i osiągnęła 36 Hz – wartość, której nigdy wcześniej nie widziano.

Kiedy po raz pierwszy rosyjski system kosmiczny odkrył wzrost na monitorach, ludzie myśleli, że system nie działa prawidłowo i że może to być błąd, ale tak nie było: wszystko było prawidłowe. Badania pól elektromagnetycznych na Ziemi wykazały, jak są one pod wpływem zbiorowej myśli ludzkiej.

Częstotliwość Schumanna jest w harmonii z falami alfa ludzkiego mózgu, które są związane z relaksem, spokojem i dobrym samopoczuciem, jak również z falami theta, które są związane z pamięcią, harmonią, motywacją, wyobraźnią i twórczą inspiracją. Ziemia zmienia swoją częstotliwość wibracyjną, a my zmieniamy wraz z nią naszą, co może powodować dyskomfort, gdy ciało ludzkie przystosowuje się do tego samego poziomu planety. Z tego powodu niektóre osoby mogą doświadczać bólu, skurczów, bezsenności, stresu, niepokoju i różnych zmian fizycznych. Dotyczy to również samej ziemi, ponieważ wibracje wzrosły. Wulkany są bardziej aktywne niż kiedykolwiek, a klimat w ogóle się zmienia.

To wszystko ostrzega nas, że jesteśmy w trakcie zmian. Możemy również spróbować zrównoważyć nasze wibracje z wibracjami planety. Aby to zrobić, musimy postrzegać nasze wewnętrzne słońce, wyobrazić sobie, jak to małe światło, które jest w nas, rośnie i staje się coraz jaśniejsze, aż ogarnia całe nasze ciało. Możemy również wykorzystać binauralne bity lub wibrujące dźwięki, które mają leczniczy efekt, równoważą emocje osoby i tworzą harmonię. Ponadto rozwijają one wiarę w siebie i rodzaj intuicji, która prowadzi nas do podejmowania właściwych decyzji w życiu. Cały mózg jest stymulowany przez częstotliwości i synchroniczność tych dźwięków i reaguje odruchami lub wysokim poziomem poznawczym. Komórki nerwowe – zwane również neuronami – są w zasadzie generatorami impulsów elektrycznych. Są one połączone synapsami i przekazują informacje w postaci impulsów elektrycznych.

Aktywowane przez binauralne bity, wysyłają substancje do różnych części mózgu, które zmieniają nasze samopoczucie. Bity te kojarzone są również z jasnymi snami, stymulacją pamięci, a nawet ulgą w przewlekłym bólu.

Ziemia i słońce nieustannie wysyłają informacje do naszych komórek mózgowych, aby zwiększyć nasze częstotliwości, ale także śpiew ptaków, mruczenie kotów, wycie wilków, szeptanie drzew, gdy wieje wiatr, szmery wody, gdy przepływa ona przez strumienie i wodospady, a także kontakt ze zwierzętami, powoduje wzrost naszych wibracji. Dlatego chcą nas odizolować, abyśmy mogli obniżyć nasze częstotliwości, nie tylko nasze, ale i ziemskie. Możemy wyobrazić sobie zdrowszy, szczęśliwszy i piękniejszy świat, ponieważ te myśli są ważne.

Kiedy miliony ludzi wyobrażają sobie i wierzą w to razem, tworzy to niesamowitą moc, która pomogłaby ziemi w wielkiej przemianie, której doświadcza. Powinniśmy zawsze promować nasze pozytywne myśli, dla nas samych i dla planety.

Pole Ziemi kształtuje rzeczywistość fizyczną, więc teraz jest czas na przesłanie miłości, wdzięczności, szczęścia i harmonii na Ziemię i wszystkie żywe istoty na tej planecie. Udowodnimy, że to, co przepowiedzieli Toltecowie, jest już tutaj. Jest to wielka szansa dla tych, którzy żyją na Ziemi w tym czasie. Coraz więcej osób podnosi świadomość i zdaje sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy połączeni. Kiedy wysyłamy miłość do planetę i wszystkich żywych istot, nie tylko pomagamy planecie zwiększyć jej częstotliwość, ale także zwiększamy naszą własną. Jeśli my, ludzie, zjednoczylibyśmy się z serca, moglibyśmy oczyścić Ziemię i połączyć się z dobrymi wibracjami planety.

Mroczna agenda rządzącej nami elity chce zapobiec temu rewolucyjnemu procesowi ludzkości. Aby to zrobić wykorzystują satelity telekomunikacyjne (Starlinki od Elona Muska) , które zaczęły zalewać niebo, z zamiarem zbudowania czegoś w rodzaju wielkiego muru, który odizoluje nas od energii wszechświata i całkowicie odetnie od źródła, z którego pochodzimy.

Ale ich plany nie powiodą się, ponieważ Ziemia, czy im się to podoba czy nie, jest już w trakcie zmian. Jest to proces cykliczny. My, ludzie, możemy pomóc w przyspieszeniu tej zmiany, ale nikt nie będzie w stanie powstrzymać Ziemi przed kontynuowaniem tego procesu.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat