Robert Allen Monroe (1915-1995) zasłynął jako autor serii książek o swoich dziwnych doświadczeniach poza ciałem, podczas których spotkał reptiliańskie istoty. W 1958 r. 43-letni amerykański inżynier radiowo-telewizyjny Robert Monroe doświadczył serii dziwnych zdarzeń. Na początku zaczął odczuwać silne wibracje gdzieś głęboko w klatce piersiowej. W pewnym momencie uczucie to stało się tak silne, że zmuszony był się położyć. Leżąc na plecach w swoim łóżku, poczuł, że unosi się poza swoim ciałem. Warto powiedzieć, że do tego momentu był on bardzo racjonalnie myślącym człowiekiem, który wierzył w biznes, naukę i nie wierzył w żadną magię i „czary”.

Monroe natychmiast wpadł w panikę, myśląc, że nie żyje, ale paraliżujący strach nagle przywrócił go do jego „fizycznej formy”. A to był dopiero początek, wkrótce nastąpiły podobne epizody, w których opuszczał swoje ciało i unosił się bez ciężaru po pokoju.

Zaniepokojony Monroe odwiedził kilku lekarzy i psychologów, ale każdy z nich stwierdził, że jest on całkowicie zdrowy. Zachwycony pozytywną diagnozą, postanowił doskonalić swoje nowo nabyte umiejętności pozacielesne. Wkrótce stał się tak pochłonięty, że porzucił wygodną karierę w korporacji i poświęcił swoje życie studiom nad świadomością.


Synchronizacja półkul mózgowych

Przez następne trzy dekady Robert Monroe uważnie badał doświadczenia pozacielesne, a jego głównym celem było zebranie danych naukowych potwierdzających istnienie alternatywnych rzeczywistości. W nadziei na uczynienie „podróży” międzywymiarowych bardziej dostępnymi, opracował technologię zwaną Synchronizacją Półkul. System ten, znany również jako Hemi-Sync, wykorzystuje wzorce dźwiękowe zawierające binauralne bity (trójwymiarowe fale dźwiękowe), aby zharmonizować lewą i prawą półkulę mózgu. Ponadto, na jego prośbę, kilku niezależnych neurologów klinicznych przeprowadziło szeroko zakrojone testy na ochotnikach z wykorzystaniem tej eksperymentalnej techniki. Ku ich zaskoczeniu, rezultaty były wyraźnie widoczne na każdym wykonanym przez nich skanie EEG (elektroencefalogramu).

Praca Monroe’a utorowała drogę do namacalnych stanów zmienionych. Instytut Monroe’a został założony w 1974 roku i działa do dnia dzisiejszego. Monroe opracował szereg technik stymulacji dźwiękowej mających na celu skupienie uwagi, złagodzenie stresu, poprawę snu i wiele innych.

Portale do innych wymiarów

Rząd USA uważnie śledził pionierskie odkrycia badacza, a w 1978 r. z Monroe skontaktowali się przedstawiciele CIA. Wysokiej rangi urzędnicy zaprosili go do udziału w ściśle tajnym projekcie wojskowym. Chcieli wykorzystać jego praktykę rozszerzania umysłu do pracy nad kontrolą umysłu żołnierzy podczas operacji wojskowych. Dałoby to ogromną przewagę nad wrogami (ZSRR).

Mając nadzieję na zdobycie jeszcze większego autorytetu w badaniach nad doświadczeniami poza ciałem i innymi zjawiskami paranormalnymi, Robert Monroe zgodził się z nimi współpracować. Ponieważ uczestnicy eksperymentów mieli w trakcie sesji otwierać „portale do innych wymiarów”, badacze trafnie nazwali tę pracę „Procesem Bramy”.


Według odtajnionych akt, program był „systemem treningowym zaprojektowanym w celu zwiększenia siły, koncentracji i spójności amplitudy i częstotliwości fal mózgowych pomiędzy lewą i prawą półkulą, aby zmienić świadomość, przenosząc ją poza sferę fizyczną, aby ostatecznie uciec nawet od ograniczeń czasu i przestrzeni. Uczestnik miał wtedy dostęp do różnych poziomów intuicyjnej wiedzy, jaką wszechświat ma do zaoferowania.”

Odkrycia wymienione w końcowej analizie komandora Wayne’a M. McDonnella zawierają szczegółowe informacje na temat natury naszej rzeczywistości. Naukowcy ustalili, że żyjemy w holograficznym wszechświecie, a życie na jawie jest rzutowaną matrycą elektromagnetyczną.

Pojawienie się reptilian

Aby wejść w „sferę pozaziemską”, uczestnicy, ubrani w słuchawki, siedzieli w odizolowanym ciemnym pomieszczeniu, słuchając różnych tonów dźwiękowych o określonych częstotliwościach. Uczestnicy nie kontaktowali się ani nie komunikowali ze sobą. Po zakończeniu swojej „podróży astralnej” ochotnicy opowiadali personelowi o tym, czego doświadczyli.

Według Roberta Monroe, badani często spotykali się z bytami międzywymiarowymi. Najczęściej były to gadzie humanoidy. Uczestnicy nazywali te nadprzyrodzone istoty „aligatorami” z powodu ich zębatych, krokodylich pysków.


Ciekawe, że w tym czasie Monroe był już dobrze zaznajomiony z tymi istotami. Podczas swoich niezliczonych wypraw poza ciało, obserwował podobne jaszczuropodobne byty. Monroe i jego asystenci zbierali informacje o tych niesamowitych istotach przez ponad trzydzieści pięć lat i oto, co znaleźli:

  1. Te nikczemne jaszczurki kontrolowały i zniewalały ludzkość przez tysiąclecia.
  2. Istnieją i działają w czwartym wymiarze i są widoczne tylko dla tych ludzi, którzy potrafią widzieć poza naszym niezwykle ograniczonym spektrum światła widzialnego.
  3. Reptilianie żywią się naszą duchową siłą życiową, którą Monroe nazywa „loosh”.
  4. Negatywna/niska energia wibracyjna jest niezbędna dla ich przetrwania.
  5. Te pasożytnicze istoty postrzegają Ziemię jako ogromną farmę, na której gromadzą ludzki strach, nienawiść, niepokój, złość i depresję i karmią się nimi.
  6. Ich intelekt dorównuje lub przewyższa ludzki.
  7. Ta nieuchwytna reptilianopodobna rasa uważa siebie za prawdziwego i najwyższego władcę ludzkości.
    Wyniki badań

Robert Monroe spędził resztę swoich dni na badaniu doświadczeń pozacielesnych aż do śmierci w 1995 roku. Jego przekonania podczas badań nigdy się nie zmieniły i często ostrzegał innych ludzi o istnieniu złowrogich energetycznych drapieżników wokół nas.

Rewolucyjne eksperymenty w ramach projektu Gateway Process trwały przez całe lata 80-te i odnotowano setki udanych „lotów do innych światów”. Oddzielne dokumenty na temat tego projektu zostały upublicznione w 2003 roku, ale spotkały się one z niespodziewanie małym zainteresowaniem opinii publicznej.

Niektórzy informatorzy twierdzą, że w rzeczywistości eksperyment ten został utajniony i w takiej czy innej formie trwa do dziś.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat