Rodzina Rockefeller

W zeszłym tygodniu natknąłem się na wideo zatytułowane Stephen Bassett E.T. Disclosure Conference 2014 i nie mogłem nie zauważyć liczników reakcji pod nim. Jeśli są one prawidłowe, to informacje zawarte w filmie zostały bezkrytycznie zaakceptowane przez odwiedzających stronę, co uważam za dość niepokojące. Nikt nie zastanawiał się nad tym, kto może stać za prezentowanymi informacjami ani jak mogą się one wpisywać w plan przemian globalistów. W związku z tym postanowiłem przeprowadzić małe śledztwo, aby pokazać wszystkim, co tak naprawdę dzieje się z Ujawnieniem.

Na początek przyjrzyjmy się temu, co Bassett mówi w 3:54 fragmentu filmu…

„Embargo Prawdy, o którym zwykłem mówić, było ogromnym programem, w którym wydano miliardy miliardów dolarów nie tylko po to, by utrzymać badania w tajemnicy, by utrzymać w tajemnicy finanse, by utrzymać media pod kontrolą, filantropów poza nawiasem, a uniwersytety w zasadzie poza nawiasem…”.

Dla zwykłego widza, wzmianka o „filantropach” może pozostać niezauważona, ale jeśli zbadałeś, jak rozpoczął się ruch na rzecz ujawniania informacji, wiesz, że odnosi się on do jednego konkretnego „filantropa”: prawdziwego ojca ruchu na rzecz ujawniania informacji, Laurance’a Rockefellera…


…Jest to fragment artykułu zamieszczonego na stronie Open Minds: UFO News and Investigations, który został napisany przez Antonio Huneeusa. Huneeus ma długą historię w Ruchu Ujawniania, współpracował z Rockefellerem i zeznawał na temat zaangażowania Rockefellera w ten ruch podczas przesłuchania obywatelskiego w sprawie ujawniania UFO…


…Film trwa tylko 9 minut i 40 sekund, ale jeśli jesteś w stanie znieść suchy sposób mówienia Huneeusa, jest całkiem pouczający.

Rola Rockefellera w rozpoczęciu procesu ujawniania jest czymś w rodzaju otwartej tajemnicy wśród ludzi zajmujących się ujawnianiem. Na stronie internetowej Paradigm Research Group Stephena Bassetta otwarcie mówi się o konkretnym przedsięwzięciu Rockefellera, zwanym „Inicjatywą Rockefellera„. To samo przedsięwzięcie jest także opisywane na stronie Disclosure Project Stevena Greera jako „Project Starlight”…

Ten list od koalicji „Project Starlight” powstał w wyniku historycznego spotkania w Asilomar w Kalifornii, które dr Greer zorganizował, a Laurance Rockefeller opłacił w czerwcu 1995 roku, tuż przed spotkaniem Clintona z Rockefellerem w sierpniu 1995 roku. Kontynuując badania nad związkami rodziny Rockefellerów z Ruchem Ujawniania Informacji, natknąłem się na ten OBOWIĄZKOWY film, który zawiera szereg nagrań wideo na ten temat. W 1:54 Steven Greer (domniemany szef Ruchu Ujawniania) mówi o Laurance Rockefellerze:

W swoich uwagach na temat Laurance’a Greer określa go mianem „filozofa rodziny (Rockefellerów)”, co jest typowe dla sposobu, w jaki demaskatorzy próbują wytłumaczyć zaangażowanie rodziny Rockefellerów w ich ruch. Próbują przedstawić Laurance’a jako rodzinnego awanturnika, który był niepodobny do wszystkich innych globalistów z rodu Rockefellerów. Greer mówi również o rzekomym konflikcie między braćmi Davidem i Laurance Rockefellerami w kwestii ujawnienia tajemnic UFO, a ten wątek rzekomego rozdźwięku lub rozbieżności interesów Rockefellerów jest również powtórzony przez Granta Camerona w jego zeznaniach złożonych na przesłuchaniu Citizen Hearing on Disclosure (str. 90)…

„Dokumenty FOIA pokazują, że miliarder biznesmen Laurance Rockefeller zwrócił się do Białego Domu, aby skłonić rząd do ujawnienia prawdy kryjącej się za tajemnicą UFO. Są różni Rockefellerowie; jest Nelson Rockefeller, który był politykiem i kandydował do rządu; był David, który był człowiekiem od pieniędzy, a Laurance Rockefeller był humanitarystą. Ukończył filozofię na Uniwersytecie Princeton i był bardzo zainteresowany tym zjawiskiem”.

Niestety dla zwolenników ujawniania informacji, ta próba przedstawienia Laurance’a jako renegata, „dobrego Rockefellera”, nie wytrzymała krytyki.

Według biografii Laurance’a Rockefellera:

W 1937 r. odziedziczył po dziadku miejsce na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Przez czterdzieści dwa lata, od powstania Funduszu Braci Rockefellerów w 1940 r. do 1982 r., pełnił funkcję powiernika-założyciela; w tym czasie był także prezesem (1958-1968), a następnie przewodniczącym (1968-1980) przez dwadzieścia dwa lata, dłużej niż jakikolwiek inny lider w historii Funduszu. W latach 1967-1977 był także członkiem założycielem Rockefeller Family Fund”.

Tak więc Laurance był nie tylko głęboko zaangażowany w branżę finansową, ale był również jednym z założycieli Funduszu Braci Rockefellerów i Funduszu Rodziny Rockefellerów. Fundusze te cieszą się złą sławą, ponieważ pod pozorem „filantropii” wspierają cele globalistyczne. Laurance był również członkiem Projektu Badań Specjalnych Funduszu Braci Rockefellerów…

W latach 1956-1960 Fundusz sfinansował ambitne studium, którego pomysłodawcą był ówczesny prezes Nelson Rockefeller, a którego celem było „zdefiniowanie głównych problemów i możliwości stojących przed Stanami Zjednoczonymi oraz sprecyzowanie celów i zadań narodowych, a także opracowanie zasad, które mogłyby posłużyć za podstawę przyszłej polityki narodowej. Nelson zatrudnił na stanowisko dyrektora projektu Henry’ego Kissingera, który wówczas był wykładowcą na Uniwersytecie Harvarda; Kissingera poznał po raz pierwszy w 1955 roku. Ponadto zaprosił do współpracy takie znakomitości, jak Edward Teller, Charles Percy, Dean Rusk, John Gardner (prezes Carnegie Corporation) i Henry Luce, a także jego bracia Laurance i John D. III. Utworzono siedem paneli, które zajmowały się szerokimi zagadnieniami, począwszy od strategii wojskowej/bezpieczeństwa, poprzez politykę zagraniczną, międzynarodową strategię gospodarczą, aż po reorganizację departamentu obrony i rządu.

Spośród siedmiu pod-paneli Special Studies Project, Laurance jest wymieniony jako uczestnik panelu:

„Panel II – International Security Objectives and Strategy; kierowany przez Henry’ego Kissingera. W skład panelu wchodzili: Frank Altschul, Gordon Dean, James B. Fisk, Roswell Gilpatric, Townsend Hoopes, Henry Luce, Laurance Rockefeller, Edward Teller, Carroll L. Wilson i ekonomista Arthur Smithies.”

Na stronie Wikipedii poświęconej Special Studies Project znajduje się jeszcze jeden akapit, który przykuł moją uwagę:

„Projekt został ostatecznie opublikowany w całości w 1961 roku jako Prospect for America: The Rockefeller Panel Reports”. Archiwalne dokumenty studyjne są przechowywane w Rockefeller Archive Center w posiadłości rodziny; część dokumentów jest nadal zastrzeżona, ponad cztery dekady po opublikowaniu raportu.”

Po przeczytaniu tych słów wyszukałem egzemplarz Prospect for America i jest to dokładnie to, czego oczekiwałem: plan wykorzystania Stanów Zjednoczonych jako narzędzia do budowy Nowego Porządku Świata.

Oto mały wycinek ze strony 35:


Jak więc widać, Laurance był głęboko zaangażowany w realizację globalistycznych celów rodziny Rockefellerów. W rodzinie nie było rozłamu ani rozbieżności interesów (czego dowodem jest współpraca trzech braci w ramach Projektu Studiów Specjalnych); istniał jedynie podział pracy, ponieważ wspólnie pracowali oni nad budową wielostronnego/wielobiegunowego Nowego Porządku Świata. Rockefellerowie, jako rodzina Illuminatów, byli i są zaangażowani we wszystkie trzy aspekty fenomenu UFO: część związaną z czarnym budżetem, część związaną z tuszowaniem sprawy przez rząd oraz część związaną z publicznym ujawnianiem informacji. Stawiając żądających ujawnienia obywateli przeciwko rządom utrzymującym tajemnicę, „elity” tworzą konflikt, który zostanie rozwiązany, gdy Nowy Porządek Świata i Ujawnienie zostaną publicznie odsłonięte.

Wówczas rząd USA, naziści z Paperclip, syjoniści i Zachód zostaną obarczeni winą za utrzymanie tajemnicy, podczas gdy BRICS i Wschód będą uznawani za tych, którzy ujawnili prawdę. Ujawnienie UFO jest tylko kolejnym aspektem propagandy wykorzystywanej do wprowadzenia NWO.

Nie zapominajmy o Watykanie (tzn. o jezuitach)

Oczywiście, kierowany przez globalistów Ruch Ujawniania nie jest prowadzony wyłącznie przez Rockefellerów; zaangażowany jest w niego również Watykan. Jezuici pracują nad przygotowaniem opinii publicznej na ogłoszenie istnienia życia pozaziemskiego, a ich przygotowania wykraczają poza zwykłe ujawnienie istnienia mikrobów na Marsie. Monsignor Corrado Balducci, powiedział włoskiej opinii publicznej więcej o UFO i ET…


…A oto kolejne nagranie, na którym mówi o istotach pozaziemskich przypominających ludzi:

Według jego biografii…

„Monsignor Corrado Balducci (ur. 11 maja 1923 r. we Włoszech; zm. 20 września 2008 r. we Włoszech) był rzymskokatolickim teologiem Kurii Watykańskiej, bliskim przyjacielem papieża, wieloletnim egzorcystą archidiecezji rzymskiej, prałatem Kongregacji Ewangelizacji Narodów i Towarzystwa Rozkrzewiania Wiary. Napisał kilka książek o podprogowych przekazach w muzyce rockowej i metalowej, opętaniach diabelskich i istotach pozaziemskich. Monsignor Balducci często pojawiał się we włoskiej telewizji, gdzie mówił o satanizmie, religii i istotach pozaziemskich.”

Zakładając, że ta biografia jest prawdziwa (sprawdzam ją i jak dotąd się sprawdziła), widzimy, że wiara w realność pozaziemskich statków kosmicznych i istot istniała na najwyższym szczeblu Watykanu od dłuższego czasu.

Karta Obcych: Jak będą nią grać globaliści?

Nie ulega wątpliwości, że „elity” globalistów zaszczepiają w społeczeństwie wiarę w dobroczynne istoty pozaziemskie. Ale dlaczego? Z mojej obecnej perspektywy istnieją trzy sposoby, w jakie mogą oni zagrać kartą obcych:

  1. Już w nią grają i używają UFO i ET, aby odwrócić uwagę ciekawskich ludzi. Jeśli globalistom uda się skłonić ludzi do patrzenia w niebo, nikt nie zauważy, co dzieje się na ziemi w miarę rozwoju NWO. Jest to najbardziej konwencjonalny sposób patrzenia na kwestię UFO.
  2. Przygotowują opinię publiczną do zaakceptowania fałszywego przybycia kosmitów. Zamiast zobaczyć prawdziwych ET przybywających w prawdziwych statkach kosmicznych ET, zobaczymy genetycznie zmodyfikowanych ludzi przybywających w czarnych, budżetowych statkach kosmicznych. Biorąc pod uwagę, że naukowcy publicznie klonowali skomplikowane zwierzęta, takie jak owce, i genetycznie modyfikowali kozy, aby produkowały jedwab pajęczy w swoim mleku, czy tak trudno uwierzyć, że nauka za czarną kasę wyprodukowała sklonowanego, genetycznie zmodyfikowanego człowieka? Jeśli globaliści uwolnią na oczach opinii publicznej rasę kontrolowanych umysłowo, zindoktrynowanych tajemniczą religią hybryd latających statkami antygrawitacyjnymi, będą mogli naprawdę pogrywać z ludzkimi umysłami.
  3. Próbują wywołać społeczne przyzwolenie na ingerencję prawdziwych istot pozaziemskich / pozawymiarowych. Przekonując ludzi, że wszystkie nasze problemy zostaną rozwiązane, gdy pojawią się ET/ED, budują przyzwolenie wolnej woli dla ET/ED, aby wkroczyły i zaczęły rządzić. Globaliści zbudowali wielobiegunową piramidę NWO…

Nie mogę jeszcze z całą pewnością powiedzieć, który z tych trzech scenariuszy jest w toku. Musimy po prostu poczekać i zobaczyć, jakie dziwne rzeczy się wydarzą.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat