Mega-darczyńca Clintona i bliski przyjaciel, Steve Bing, został znaleziony martwy po upadku z 27. piętra swojego luksusowego apartamentowca w Los Angeles Century City 22 czerwca o godzinie 13.00. Miał 55 lat. Organy ścigania od razu stwierdziły, że finansista, filmowiec i lewicowy filantrop popełnił samobójstwo. Zarówno Clinton jak i Bing należeli do wytrwałej grupy, w skład której wchodzili Ron Burkle i Jeffrey Epstein, donosi LA Mag. Bill Clinton szybko złożył kondolencje na Twitterze i opisał swojego bliskiego przyjaciela jako człowieka, który był “gotów zrobić wszystko” z “powodów, w które wierzył”. Clinton dodał, że ma nadzieję, że Bing “w końcu znajdzie pokój”.

Kilka głównych mediów donosiło o „nieujawnionych źródłach” w pobliżu finansisty i pracownika Clintona, mówiąc, że był przygnębiony z powodu braku kontaktu z ludźmi podczas kwarantanny COVID-19. Jednak wiele osób zakwestionowało tę narrację.

Steve Bing był znany ze swoich bliskich relacji z Billem Clintonem po przekazaniu co najmniej 10 milionów dolarów na jego fundację. Przekazał również 1 milion dolarów DNC na finansowanie spotkania w Los Angeles w 2000 r. I wydał około 50 milionów dolarów na podniesienie podatku od ropy w 2006 roku. Kilka głównych mediów donosiło o „nieujawnionych źródłach” w pobliżu finansisty i pracownika Clintona, mówiąc, że był przygnębiony z powodu braku kontaktu z ludźmi podczas kwarantanny COVID-19. Jednak wiele osób zakwestionowało tę narrację. Steve Bing był znany ze swoich bliskich relacji z Billem Clintonem po przekazaniu co najmniej 10 milionów dolarów na jego fundację. Przekazał również 1 milion dolarów DNC na finansowanie spotkania w Los Angeles w 2000 r. wydał około 50 mln USD na promocję podatku od poszukiwania ropy naftowej. Kiedy Clinton leciał do Korei Północnej w 2009 roku, aby negocjować uwolnienie dziennikarzy Euna Lee i Laury Ling, to Bing zapłacił za samolot i “obsłużył” go.

Wiadomość o śmierci Bing’a wywołała głęboki szok w Internecie. “Dlaczego ten człowiek miałby nagle popełnić samobójstwo ze wszystkim, czego można sobie życzyć?”

„Trudno uwierzyć, że 55-letni miliarder #SteveBing nagle postanowił skoczyć z wysokiego budynku, ponieważ był przygnębiony z powodu izolacji społecznej podczas zakazu COVID, który zresztą już minął” – powiedział jeden z nich.

Wielu spekulowało, że jego bliski związek z Clintonem miał coś wspólnego z szokującymi wiadomościami. Steve Bing był jednym z przyjaciół Jeffreya Epsteina i Billa Clintona.

Steve Bing był niewiadomym na hollywoodzkiej scenie. Na przykład, był scenarzystą odpowiedzialnym za komedię “Kangur Jack” z 2003 roku. Jako producent był zaangażowany w takie filmy jak “The Polar Express” czy “Beowulf”. Wyprodukował także film koncertowy Rolling Stonesa “Shine A Light” reżysera Martina Scorsese. Bing, który pochodził z bogatej nowojorskiej rodziny, należał do najbogatszych Amerykanów i swoją fortuną wspierał wielu polityków. Ponadto był ojcem syna Damiana Karola z Elizabeth Hurley. Aktorka ogłosiła w 2001 roku, że Bing jest ojcem jej córki, która na początku nie zaakceptowała ojcostwa. Bing był również ojcem Kiry Bonder, córki byłej światowej klasy tenisistki Lisy Bonder. Dopiero w lipcu 2019 roku amerykański sędzia uznał, że zarówno Damian, jak i Kira mają prawo do znacznej fortuny z majątku swojego dziadka, dr Petera Binga.

Samobójstwo?

Można się zastanowić, dlaczego nie przeprowadzono właściwego dochodzenia. „To niezwykłe, że wszystkie media podają, że popełnił samobójstwo, celowo skacząc z 27 piętra. Jakby nie było żadnego śledztwa, że mógł przypadkowo spaść lub zostać popchnięty celowo.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl

 

 

9 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat