Soros zdemaskowany w Niemieckiej telewizji NWO ujawnione?!

Napisane przez Amon w maj - 28 - 2016

soros-zdemaskowany

Niemiecka stacja telewizyjna kla.tv dokonała czegoś, co może obudzić świat z letargu – George Soros zdemaskowany, wraz z żydowskim rodem Rothschildów! Tak odważnego posunięcia ze strony mediów nie spodziewał się chyba nikt.

Soros został przedstawiony w telewizji jako miliarder napędzający największe przemiany obecnego świata. Usprawiedliwiając się promowaniem „wolności” i „demokracji”, za pomocą swoich kontaktów i pieniędzy wielokrotnie zmieniał losy historii. Już podczas zimnej wojny sporo kombinował, wspierając antyrządowe ruchy społeczne. Obecnie, 86-letni żydowski miliarder, posiada m.in. ogromną grupę organizacji pro-imigranckich (działających m.in. na terenie Polski!), a niektóre z nich wydają rocznie ponad MILIARD dolarów, by zmienić opinię społeczeństw m.in. Polski i Węgier, do imigrantów z północnej Afryki i Lewantu.

Telewizja przedstawiła wydarzenia z Rosji, z ubiegłego roku. Wymiar sprawiedliwości tego kraju usunął z niego dwie organizacje Sorosa (z których m.in. jedna odpowiadała za szkolenie ludzi protestujących na Ukrainie). Są to OSI Assistance Fundation i Open Society Fundation. Rosja usprawiedliwia swoją decyzję tym, że obie organizacje „ zagrożeniem dla zgodnego z konstytucją porządku Rosji i dla bezpieczeństwa państwa.”. Niemiecka telewizja usprawiedliwiła rosyjskie działania, informując o zbrodniczych działaniach Sorosa, którego „zatrudnia” rodzina Rotszyldów.

Ale zaraz, kim są Rothschildowie?

Rodzina Rothschildów jest pozostającym w cieniu, najbardziej wpływowym na świecie zbiorem ludzi. Są to pochodzący z Niemiec Żydzi, których początki sięgają XVI, a może i nawet XIII wieku! Pod ich kontrolą znajdują się prawie wszystkie centralne banki świata, mające monopol na emisję pieniądza w prawie każdym kraju. Kontrolują największe spółki tego świata, a więc mogą praktycznie wszystko. Swoją ogromną sieć możliwości budowali latami, wywołując kryzysy, a potem pomagając różnym krajom z nich wyjść, w zamian za pewne przywileje.

Warto nadmienić, że działania Rothschildów, jak i zatrudnionego przez nich Sorosa, są w pełni legalne. Choćby były jeszcze bardziej niemoralne, nie można z tym zrobić nic, samemu nie łamiąc prawa. Jak powiedział sam węgierski Żyd: „Jako inwestor, który szanuje prawo a poza tym postępuje zgodnie z zasadami rynku, nie mogę zwracać uwagi na społeczne konsekwencje moich działań.”.

Organizacje utworzone przez Sorosa, dążą do destabilizacji społeczeństw, promocji LGBT, odpowiadają za wydarzenia na Majdanie, a sam Soros swoją siatką niemoralnych możliwości obrabował kraje postkomunistyczne, takie jak Polska, czy Rosja.

Soros zdemaskowany – co dalej? Materiał nie odbił się dużym echem, a cała zła sława spływa na tego jednego Żyda, zaś ród Rothschildów dalej pozostaje w cieniu, nie narażając się na dostanie się do głów społeczeństwu. Nowy Porządek Świata niestety nadal jest dla nas ogromnym zagrożeniem.

Źródło: odbudowarp.pl
0 Udostępnień

6 komentarzy jak na razie.

 1. Michał pisze:

  Jak tu nie być antysemitą ?.Może Hitler się nie mylił oskarżając żydów o kryzys gospodarczy ?.Może holokaust był …….. ?.

  • oto słowo moje pisze:

   Każde logiczne myślenie nieuchronnie prowadzi do antysemityzmu. Człowiek niebędący antysemitą jest albo żydem, albo głupcem

 2. Marcin pisze:

  Hitler był sponsorowany przez masonów a w holokauscie ginęli polacy – słowianie. 1 jak i 2 wojna światowa była wytworzona przez multimiliarderów i synów szatana by wytępić słowian..

 3. Beata pisze:

  Już dawno ktoś powinien odstrzelić to żydowskie ścierwo.Ten pasożyt będzie żył 110 lat jeśli nikt tego nie przerwie bo to długowieczne chujostwo.I tyle ma jeszcze męczyć ten świat?

 4. Bettye Rubio pisze:

  Interesujący temat, doskonale przedstawione zagadnienie. Pozdrawiam

 5. ryszard pisze:

  Warto nadmienić, że działania Rothschildów, jak i zatrudnionego przez nich Sorosa, są w pełni legalne.
  No nie wiem,II wojny światowe,wybicie Romanowych,Katyń i komunizm to działania Rothschildów,120 mln istnień ludzkich jak chcecie nazywać,to masowe ludobójstwo,już dawno Elżbieta winna do wież zamknąć tych międzynarodowych terrorystów i morderców..a rak i jego skutki,mądre Niemce 200 tys ofiar,Polska 100 tys ofiar,przepraszam kiedy włączycie myślenie?

Zostaw komentarz


*

code


 • Facebook

Szukaj temat