Świadek filmuje tajemnicze obiekty latające nad Salt Lake City

Napisane przez Amon w Czerwiec - 10 - 2021


Pewien mężczyzna z amerykańskiego stanu Utah zarejestrował na niebie skupisko jasnych, okrągłych obiektów, które zachowywały się bardzo dziwnie. Tajemniczy spektakl został sfilmowany około godziny 12:50 6 maja przez kierowcę w Salt Lake City, który wracał do pracy po przerwie na lunch.

Podczas jazdy samochodem zauważył na niebie kilka dziwnych obiektów, których nie potrafił określić, głównie ze względu na ich nietypowe zachowanie w locie.

W pierwszej chwili pomyślał, że to zwykłe balony, ale szybko odrzucił to wyjaśnienie, bo poruszały się w powietrzu w zupełnie nietypowy sposób. Również możliwość, że obiekty mogły być ptakami nie do końca pasowała do zaobserwowanego zachowania, ponieważ “znikały i pojawiały się ponownie, tańcząc i formując figury”, jak to określił. Ostatecznie świadek nie miał racjonalnego wytłumaczenia dla tajemniczych obiektów latających, których w sumie było dziesięć, więc postanowił zatrzymać się na chwilę i uwiecznić całe zdarzenie na wideo.

Zgłosił on swoją obserwację do Mutual UFO Network (MUFON), która dodała ją do swojej bazy danych pod numerem sprawy 115280. MUFON jest amerykańską organizacją non-profit zajmującą się naukowym badaniem zjawisk UFO. Według kanału UFO Institute, który opublikował to nagranie, MUFON otrzymał drugie zgłoszenie obserwacji (numer sprawy 115282) od innej osoby, która obserwowała, niezależnie od pierwszego świadka, tę samą dziwną “formację UFO” około godziny 11 rano 3 maja w Lewisburgu w stanie Tennessee.

Na pierwszy rzut oka obiekty te nie wydają się być ptakami, dronami czy balonami, a satelity Starlink Elona Muska – które ostatnio coraz częściej pojawiają się w raportach UFO – również nie wchodzą w grę jako wyjaśnienie, ponieważ można je zobaczyć tylko w nocy w formacji prostej linii ciągnącej się po niebie.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. Zeba pisze:

    Widziałem obiekty, które wyglądały identycznie jak te z filmiku. Tylko ze wykonywały wiecej ewolucji powietrznych. Niestety telefonem nie udalo sie tego nagrać (obserwacja miala miejsce w nocy). Do dzisiaj żałuje ze nie pobieglem po lustrzanke. Jedno wiem napewno ze zaden ziemski pojazd nie potrafi lecąc z dużą prędkoscią w sekunde sie zatrzymacalbo wykonywac zwrotu pod kątem ostrym.

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat