Obraz: Brave New World. Telewizyjna adaptacja książki Aldousa Huxleya osadzona w dystopijnej przyszłości

Na tle opowieści ideologów globalizmu o nowych „falach” koronawirusów i rozkoszach cyfryzacji, WHO uruchomiła procedurę legalizacji edycji ludzkiego genomu, odnotowując wśród „skutków ubocznych” zmianę cech potomków, czyli faktyczne zniszczenie genotypów narodów i stworzenie beztwarzowej biomasy oraz zniszczenie każdej grupy etnicznej dzięki danym genetycznym każdej osoby.

Jeśli ci ludzie nie zostaną powstrzymani, to ludzkość, jaką znamy, zniknie w ciągu najbliższych 10-15 lat. I nie jest to data fikcyjna.

Jeden z punktów planu, „nagle” się spełnił. Dwa nowe raporty opublikowane przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) dostarczają pierwszych globalnych zaleceń dotyczących „poprawnej” edycji ludzkiego genomu. Poinformowała o tym strona internetowa organizacji.

„Edytowanie ludzkiego genomu ma potencjał, by rozszerzyć nasze możliwości leczenia i uzdrawiania chorób, ale pełny efekt można osiągnąć tylko wtedy, gdy zastosujemy te możliwości z korzyścią dla wszystkich ludzi, a nie będziemy pogłębiać nierówności zdrowotne między krajami i wewnątrz krajów” – Tedros Ghebreyesus, dyrektor generalny WHO, niemal słowo w słowo powtórzył przemówienie ideologa globalistów.

Padły też „plusy i minusy” nowej medycyny. W plusach zapisano oczywiście „bardziej ukierunkowane leczenie i zapobieganie chorobom genetycznym”. Somatyczna terapia genowa, która polega na zmianie DNA pacjenta w celu leczenia lub wyleczenia choroby, została z powodzeniem zastosowana w walce z HIV, anemią sierpowatą i amyloidozą transtyretynową. Metoda ta może również w znacznym stopniu zwiększyć skuteczność leczenia różnych chorób onkologicznych.”

Obaj narratorzy „obawiają się” (żeby nie powiedzieć, że są pewni), że to wszystko nie będzie zbyt dobre dla wszystkich, a raczej wyłącznie dla bogatych. Dla pozostałej części – leki i szczepionki z wielkich koncernów farmaceutycznych.

„Istnieją jednak pewne zagrożenia, na przykład podczas edycji linii zarodkowej i dziedziczenia ludzkiego genomu, które zmieniają genom ludzkich embrionów i mogą być przekazywane kolejnym pokoleniom, zmieniając cechy potomków” – stwierdziła WHO.

I to jest właśnie ten „lukier”, który bardzo podoba się globalistom, a u wszystkich innych wywołuje straszne lęki. W rzeczywistości WHO podało, że dzięki modelowaniu genów stworzą beztwarzową szarą masę bez ojczyzny, wiary, narodowości, pamięci, a najprawdopodobniej także bez płci. Tak, oczywiście kultura, wychowanie i edukacja pozostają, ale po pierwsze ulegają przekształceniu, a po drugie każda grupa etniczna czy superetniczna ma swoje cechy. I tu, raz na zawsze – nie ma już ludzi, nie ma narodów, ale jest biomasa pod kontrolą „supermenów” z rządu światowego. I wtedy wszystkie problemy „właścicieli pieniądza” rozwiążą się same: nie będzie potrzeby podbijać „wrogów”, bo ich nie będzie. A jeśli ktoś się „wybije”, to „humaniści” szybko zniweczą tę grupę etniczną dzięki materiałowi genetycznemu i przy przy pomocy „wyreżyserowanego wirusa”.

Dla chrześcijan to nic innego jak Apokalipsa, dla reszty (poza upartymi transhumanistami i liberalnymi blogerami) – absolutny dyktat światowy w stylu opisanego „Brave World” Huxleya.

Oczywiście, jak to zwykle bywa w nowym odważnym świecie, z jego cyfryzacją i szczepieniami – ani słowa o dobrowolności eksperymentu, ani przekonującej szczegółowej opowieści o jego ostatecznych celach, nie padła też ani jedna myśl o kwestiach bezpieczeństwa i konsekwencjach projektu.

Tak więc, podobnie jak w przypadku szczepień, sztucznej inteligencji i cyfrowej transformacji państwa, dotrzymujemy tu kroku globalistom. I jasne jest, dokąd zmierzamy – oni nawet tego nie ukrywają, przedstawiając to jako najwyższe dobro. Mason Huxley w swojej słynnej fantastycznej książce opisał skutki tych przemian jako dyktaturę „Alf” z rządu światowego i podział ludzi na kasty właśnie dzięki edycji genomu.

Ci, którzy nie będą chcieli wejść do tego „wspaniałego świata”, zostaną do niego wpędzeni za pomocą „przyjaznej dyktatury” (jak obecny przymus zastrzyków), która stanie się podstawą przyszłych rządów.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat