Greg Reese z Infowars zagłębia się w historię ruchu eugenicznego i wyjaśnia, jak tacy globaliści jak Bill Gates przyjęli ideologię, którą obecnie stosują wobec ludzi na całym świecie. Od związku Gatesa z planowanym programem szczepień i kontroli populacji, ten ekskluzywny raport ujawnia prawdę leżącą u podstaw fałszywego filantropa. Teraz Gates ma nadzieję, że będzie zbawicielem dzięki szczepionce COVID 19, którą chce uczynić obowiązkową na całym świecie. W 1798 roku Thomas Malthus napisał The Population Act. W nim nakreślił ideę pozytywnych prób, takich jak choroby, wojny, katastrofy, głód i ludobójstwa. Malthus uważał, że takie rzeczy powinny być wykorzystywane do zwiększenia śmiertelności i uważał, że niedola ludzka jest absolutnie konieczną konsekwencją. W 1859 roku Charles Darwin opublikował książkę „O powstawaniu gatunków drogą naturalnego doboru, czyli o utrzymywaniu się doskonalszych ras w walce o byt”. Wskazywał w niej wpływie na ludzkie populacje, a jego kuzyn, Sir Francis Galton, miał obsesję na punkcie tej idei. W 1883 roku Galton opublikował “Inquiries into Human Faculty and its Development”, w którym napisał, że jego zamiarem było “poruszenie różnych tematów mniej lub bardziej związanych z kultywowaniem rasy lub, jak można by to nazwać, eugeniki”. Termin ten pochodzi od greckiego słowa eugenes (szlachetnie urodzony). Na początku XX wieku eugenika stała się dyscypliną akademicką na uniwersytetach. Organizacje zostały założone i sfinansowane w celu uzyskania wsparcia publicznego.

Kaiser Wilhelm Society for Advancement of Science i Cold Spring Harbor Laboratory odrzuciły ideę, że wszyscy ludzie urodzili się równi i zaczęli promować ideę kultywowania nowej, mistrzowskiej rasy szlachetnych linii krwi. W Ameryce, Planned Parenthood został założony przez Margaret Sanger, zwolenniczkę eugeniki rasowej. Prezes IBM, Thomas Watson, założył w Polsce oddział Watson Business Machines, aby wspomóc inwazję nazistów na Polskę. Działalność ta była kontynuowana w czasie wojny, a IBM zarządzał całą operacją ze swojej siedziby w Nowym Jorku.

Podczas procesów norymberskich naziści w swojej obronie powoływali się na Olivera Wendella Holmesa z Sądu Najwyższego USA. Twierdzili, że ich program eugeniczny jest prowadzony przez Stany Zjednoczone. Naziści słusznie zostali oskarżeni o zbrodnie wojenne, ale nie Thomas Watson. Założyciel IBM World Trade Corporation, który przekazał IBM swojemu synowi, Thomasowi Watsonowi Jr. Jego wnuczka wyszła za wnuka Margaret Sanger.

Ojciec Billa Gatesa był w zarządzie Planned Parenthood, a jego matka w zarządzie IBM, z którym Bill Gates zawarł umowę partnerską w celu utworzenia Microsoft. Bez wykształcenia medycznego, Bill Gates stał się największym na świecie promotorem szczepionek i kontroli populacji. Myślisz, że to wszystko jest zbiegiem okoliczności?

Fundacja Billa i Melindy Gatesów finansuje Światową Organizację Zdrowia (WHO), Krajowe Instytuty Zdrowia (NIH), Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) oraz Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ). A teraz mówi, że już nigdy nie będziemy mogli zbierać się w grupach, dopóki nie dostaniemy masowych szczepień.

(Bill Gates)

Całe siły interwencyjne prezydenta USA zajmujące się koronaawirusem naciskają na program szczepień Billa Gatesa. Dr Fauci jest członkiem Rady Dyrektorów Fundacji Billa i Melindy Gatesów. W styczniu 2017 roku Fauci powiedział podczas spotkania na Georgetown University, że podczas prezydencji Trumpa nastąpi „zaskakujący wybuch”:

Nie ma wątpliwości, że nadchodzący rząd będzie miał do czynienia z wyzwaniem w dziedzinie chorób zakaźnych, zarówno z przewlekłymi chorobami zakaźnymi w sensie chorób trwałych – jak i z wybuchem epidemii.

(Dr. Anthony Fauci w styczniu 2017 r.)

Deborah Birx jest członkiem zarządu Globalnego Funduszu na rzecz Walki z AIDS, Gruźlicą i Malarią / GFATM, który został założony przez Gates Foundation i znany jest z nieuczciwego niewłaściwego wykorzystywania milionów funduszy. Dzisiaj Dr. Fauci mówi, że wirus będzie wracał i tylko nowa szczepionka zmieni sytuację. W Australii premier mówi ludziom, że zamknięcie potrwa miesiące, i że jedynym sposobem na opuszczenie domu będzie zaakceptowanie nowej szczepionki.

Nie ma żadnych dowodów na to, że szczepionki są rozwiązaniem. W rzeczywistości CDC przyznało w sądzie federalnym, że nie ma badań na poparcie twierdzenia, że szczepionki nie powodują autyzmu. Wysoki rangą naukowiec ONZ przyznał, że szczepionki zabijają ludzi. Czas się zastanowić: Czy pozwoli pan swojemu rządowi zamówić obowiązkowe szczepienia?

„Bezwzględny i niemoralny” – machinacje Fundacji Gatesa

Domniemany filantrop Bill Gates był w niemieckiej telewizji w programie szczepień koronowych – mimo katastrofalnych śladów pozostawionych przez Fundację Gatesa z jej programami szczepień przebranymi za pomoc w krajach rozwijających się. Te dwa zdarzenia nakładały się na siebie. W ostatnią niedzielę w Tagesschau Bill Gates, kilkunastomiliardowy miliarder, który lubi działać jako bezinteresowny dobrodziej i filantrop, mógł przez ponad dziewięć minut reklamować swój program szczepień koronnych bez żadnych sprzeczności i pytań. Jego występ na ARD wydaje się być częścią szerokiej ofensywy medialnej i PR, która rozpoczęła się w USA 2 kwietnia. Podobnie jak w innych przypadkach epidemii, Gates wydaje się wykorzystywać imponujące darowizny i wpływy polityczne, aby zrealizować nadchodzący program szczepień korony dla “Bill and Melinda Gates Foundation” i jej farmaceutycznych przyjaciół.

9 kwietnia, tydzień po inauguracji public relations Gatesa w USA, senator Robert F. Kennedy Jr. – syn Roberta F. Kennedy’ego i siostrzeniec byłego prezydenta Johna F. Kennedy – jako prezes organizacji charytatywnej “Children’s Health Defense” – opublikował poruszające oświadczenie na temat nieludzkich metod rzekomo charytatywnej Fundacji Gatesów, które dotykają głównie dzieci w krajach rozwijających się, gdzie w odległych regionach oddalonych od kontroli publicznej nowe szczepionki są testowane na młodych ludziach jak na królikach doświadczalnych.

Robert F. Kennedy Jr. ujawnia program szczepień Billa Gatesa

Tekst senatora często odnosi się do połączeń tylko w słowach kluczowych. Aby uczynić te korelacje zrozumiałymi dla wszystkich czytelników, autor dodał w tekście wyjaśnienia i tam, gdzie wydawało się to stosowne, uzupełnił je dalszymi badaniami. Kennedy rozpoczyna swoje wyjaśnienia w następujący sposób:

Dla Billa Gatesa szczepionki są częścią jego strategicznej filantropii (tj. części jego działalności rozumianej jako indywidualna dobroczynność, Note RR), która zasila jego liczne inwestycje i firmy związane ze szczepieniami, w tym ambicje Microsoftu dotyczące kontroli globalnego programu identyfikacji szczepionek biometrycznych, co daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną. Obsesja Gatesa na punkcie szczepionek zdaje się być podsycana przez jego wiarę w uratowanie świata za pomocą technologii.

Na poparcie tego twierdzenia senator Kennedy przytacza jako przykład bardzo wątpliwe zachowanie Gatesa w związku z dużą kampanią szczepień przeciwko polio w latach 2000-2017. Kiedy uruchomiono program szczepień ochronnych za 1,2 miliarda dolarów dla Indii, Gates przekazał kolosalną darowiznę, aby wprowadzić go pod swoją osobistą kontrolę. Kennedy tak to opisuje:

Gates zobowiązał się do przekazania 450 milionów dolarów na program likwidacji polio o wartości 1,2 miliarda dolarów, przejmując kontrolę nad Indyjską Narodową Techniczną Grupą Doradczą ds. Szczepień Ochronnych (NTAGI), która nakazała podanie do 50 dawek szczepionki przeciw polio poprzez nakładające się na siebie programy szczepień ochronnych dla dzieci przed piątym rokiem życia.

Ale te wysokie dawki najwyraźniej miały poważne, niepożądane skutki uboczne, tworząc nowy rodzaj epidemii wśród dzieci, z objawami paraliżu podobnymi do polio. Dalej w tekście Kennedy’ego jest napisane:

Lekarze indyjscy oskarżają kampanię szczepień Gatesa o odpowiedzialność za niszczycielską epidemię ostrego wiotkiego paraliżu (NPAFP) bez polio, która w latach 2000-2017 sparaliżowała łącznie 490.000 dzieci ponad oczekiwane wskaźniki. W 2017 r. rząd indyjski ograniczył program szczepień ochronnych Gatesa i poprosił Gatesa o opuszczenie Indii z jego polityką szczepień ochronnych. Następnie wskaźniki NPAFP (paraliżu) gwałtownie spadły.”W 2017 r. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) niechętnie przyznała, że globalny wybuch nowych zachorowań na polio był w dużej mierze spowodowany szczepem szczepionki przeciwko polio z programów zwiększonej odporności”, powiedział Kennedy. Na przykład zmutowane szczepy szczepionki przeciwko polio spowodowały po pewnym czasie więcej paraliżu niż faktyczny “dziki” poliowirus.

Aby wyjaśnić ten związek, szczepienie polega na wstrzykiwaniu do organizmu ludzkiego martwego lub naprawdę słabego szczepu wirusa, który stymuluje tworzenie się przeciwciał przeciwko danemu wirusowi, a jeśli rzeczywiście zostanie on zainfekowany zjadliwym wirusem, pozwala organizmowi na szybką reakcję i zwalczanie go. Jeśli jednak szczep wirusa w szczepionce uległ niebezpiecznym zmianom niezauważonym, konsekwencje są straszne. Zostało to również udowodnione przez recenzowane badania z 2018 r. jako przyczyna katastrofalnych skutków programu antypolio kierowanego przez Gatesa w Indiach. Następnie Kennedy odnosi się do oskarżenia, mało znanego ogółowi społeczeństwa, że “najbardziej przerażające epidemie w Kongu, Afganistanie i na Filipinach są związane ze szczepieniami”. W rzeczywistości, do 2018 r. szczepy szczepionek stanowiły około 70 procent wszystkich przypadków polio na świecie”. To oskarżenie zyskuje na znaczeniu, jeśli podąży się za informacją, że amerykańskie “Centrum Zwalczania Chorób” (CDC) jest podejrzane o posiadanie “silnego interesu finansowego, wraz z dużymi graczami w przemyśle farmaceutycznym, w wypróbowywaniu “nie w pełni przetestowanych szczepionek” w badaniach terenowych na dużą skalę w krajach rozwijających się. Publicznie i prywatnie finansowane CDC – w tym “Bill and Melinda Gates Foundation” – działa ze swoimi szczepionkami w wielu krajach na całym świecie, zwłaszcza w Afryce, co oznacza, że CDC jest obecne w większości państw afrykańskich. Mówi się, że tylko Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) jest „jeszcze bardziej pod kontrolą Big Pharma” niż CDC. W tym kontekście cytowany jest Robert F. Kennedy Jr., który mówi, że ta „organizacja [WHO] jest skorumpowana poza znaczeniem tego słowa. Jest marionetką przemysłu farmaceutycznego ”. W rzeczywistości, mając na względzie lukratywny rynek szczepionek i walczące z pandemią usługi IT, Fundacja Billa i Melindy Gatesów zareagowała na pandemię korony znacznie szybciej niż, powiedzmy, niemieckie lub amerykańskie rządy i agencje.

Już 5 lutego 2020 r., dziesiątki miliardów dolarów “Bill and Melinda Gates Foundation” ogłosiła w komunikacie prasowym, że natychmiast udostępni do 100 milionów dolarów na ogólnoświatową walkę z nowym wirusem koronowym (2019-nCoV) WHO i Centrum Zwalczania Chorób, aby chronić zagrożone populacje krajów Afryki i Azji Południowo-Wschodniej, głównie poprzez “przyspieszony rozwój szczepionek, leków i diagnostyki” – wszystkie sektory, w których Gates wyróżnił się również jako inwestor.

Gates szybko zdał sobie sprawę, że wirus koronowy zaoferuje mu nowe pole działania na całym świecie, aby przeforsować swoją politykę szczepień, szczególnie w mniej rozwiniętych krajach Afryki i Azji Południowo-Wschodniej, gdzie zadaje się mniej pytań. Jego bliskie stosunki z WHO i CDC, poparte hojnymi datkami, posłużą również w przypadku Korony jako otwieracze drzwi do tych krajów na najwyższym szczeblu politycznym. Gates otwiera w ten sposób dziesiątki miliardów dolarów w datkach dla producentów szczepionek, w których ma udziały. Jednocześnie rośnie międzynarodowa reputacja Billa i Melindy Gatesów jako filantropów, jako bezinteresownych dobroczyńców ludzkości z wizerunkiem Matki Teresy. Oboje zawdzięczają to nie tylko sprytnej strategii PR “Fundacji Billa i Melindy Gatesów”, ale także bezkrytycznym dziennikarzom głównego nurtu mediów, jak ostatnio dziennikarz Ingo Zamperoni w medium ARD.

Kennedy oskarża ponadto Billa Gatesa o “przymusowe szczepienie tysięcy dzieci przeciwko zapaleniu opon mózgowych” podczas kampanii szczepień MenAfriVac w Afryce Subsaharyjskiej w 2012 r. (za zgodą władz krajowych). Wielu z nich następnie padło ofiarą trwałego paraliżu. Kennedy odnosi się tym samym do epizodu kampanii szczepień Gatesa, który na Zachodzie jest praktycznie nieznany i mało zbadany. Oczywiście sam nie płaci za te kampanie, ale zazwyczaj są one finansowane przez międzynarodowe organizacje lub kościoły itp. O kampanii szczepień MenAfriVac, na przykład, następujące wiadomości ze stycznia 2013 roku można znaleźć na portalu internetowym Laleva, który specjalizuje się w wiadomościach medycznych:

W dniu 20 grudnia 2012 r. tragedia szczepień dotknęła małą wioskę Gouro w północnym Czadzie w Afryce. Według gazety La Voix, z pięciuset dzieci, które otrzymały nową szczepionkę MenAfriVac przeciwko zapaleniu opon mózgowych, co najmniej 40 w wieku od 7 do 18 lat jest sparaliżowanych. Dzieci te również miały halucynacje i skurcze. Od czasu tego pierwszego sprawozdania prawdziwa skala tej tragedii wyszła na jaw, ponieważ rodzice tych zaszczepionych dzieci zgłosili jeszcze więcej urazów. Władze w okolicy są zszokowane. W swoim gniewie i frustracji z powodu zaniedbań rządu, demonstrujący obywatele podpalili pojazd administracji sanitarnej. Ta myśl spontanicznie przychodzi na myśl, co może być powodem zdecydowanego oporu, jaki wielu afrykańskich rodziców stawia kampaniom szczepień zainicjowanym przez zachodnie firmy i organizacje. Wydaje się, że wynika to ze złych doświadczeń, jakie mieli z takimi rzekomo charytatywnymi kampaniami, w których oni i ich dzieci byli wykorzystywani jako króliki doświadczalne do testowania nowych preparatów zachodnich firm farmaceutycznych w odległych wioskach, z dala od oczu światowej opinii publicznej. A “Fundacja Billa i Melindy Gatesów” zdaje się mieć swoje palce w każdym ciastku. W związku z tym można było przeczytać oskarżenie przeciwko charytatywnym zachodnim pomocnikom w południowoafrykańskiej gazecie Times Live z 25.7.2013: “My (Afrykańczycy) jesteśmy królikami doświadczalnymi dla przemysłu farmaceutycznego.

Dobry przegląd straszliwych przestępstw, które dzieją się w krajach afrykańskich z dala od uwagi światowej opinii publicznej w imię dobroczynnej ochrony zdrowia, można znaleźć w opracowaniu naukowym z 2017 r. pod tytułem: “Accountability of international NGOs: Human rights violations in health care in developing countries and the effectiveness of current measures” autorstwa Sharmeena Ahmeda z Golden Gate University School of Law, USA. Zwłaszcza “Fundacja Billa i Melindy Gatesów” nie wypada dobrze w raporcie.

Były główny ekonomista Nelsona Mandeli, profesor Patrick Bond z Witwatersrand University w Johannesburgu w Południowej Afryce, również zajął się  machinacjami Gatesa w artykule  w brytyjskim magazynie  CounterPunch2016 roku . Przede wszystkim krytykuje „koncentrację Fundacji Gates na słabo rozwiniętych, biednych krajach”. Tamtejsi mieszkańcy widzą działalność Gatesa „nie jako przykład miłości, lecz ohydną ludzką eksploatację”. Prof. opisał niewłaściwe praktyki Gatesa w prowadzeniu interesów jako „bezwzględne i niemoralne”. Były główny ekonomista Nelsona Mandeli, profesor Patrick Bond z Uniwersytetu Witwatersrand w Johannesburgu w RPA, również zwrócił uwagę na machinacje Gatesa w artykule w krytycznym brytyjskim czasopiśmie CounterPunch w 2016 roku. Przede wszystkim krytykował “koncentrację Fundacji Gatesa na krajach słabo rozwiniętych, ubogich”. Tamtejsza ludność postrzegałaby działalność Gatesa “nie jako przykład działalności charytatywnej, ale jako ohydny wyzysk ludzki”. Prof. Bond opisał niestosowne praktyki Gatesa w zakresie robienia interesów z malarstwem charytatywnym jako “bezwzględne i niemoralne”.

Jeśli ktoś przeczyta inne przykłady wymienione przez Kennedy’ego w jego wypowiedzi na temat działalności Fundacji Gatesów, to ich określenie jako “bezwzględne i niemoralne” jest wciąż zbyt łagodne i powściągliwe. Według Kennedy’ego, w 2010 roku Fundacja Gatesa sfinansowała Fazę 3 serii testów eksperymentalnej szczepionki przeciwko malarii firmy GlaxoSmithKline (GSK), która zabiła 151 afrykańskich niemowląt i pozostawiła 1 048 z 5 949 dzieci z poważnymi skutkami ubocznymi, takimi jak paraliż, napady i drgawki gorączkowe. Kennedy oskarża również Gates Foundation o testowanie eksperymentalnych szczepionek przeciwko HPV opracowanych przez GlaxoSmithKline (GSK) i Merck na 23.000 młodych dziewcząt w odległych prowincjach Indii w 2010 roku. Około 1200 z tych dziewcząt cierpiało z powodu poważnych skutków ubocznych, w tym zaburzeń autoimmunologicznych i zaburzeń płodności. Śledztwa prowadzone przez rząd indyjski ujawniły, że finansowani przez Gatesa “badacze” dopuszczali się wszechogarniających naruszeń etycznych, w tym wywierania nacisku na bezbronne dziewczęta ze wsi, nękania rodziców, fałszowania formularzy zgody i odmawiania chorym dziewczętom opieki medycznej. Sprawa jest teraz rozpatrywana przez Sąd Najwyższy kraju.

21 listopada 2014 roku dziennikarka badawcza Susan Wills napisała artykuł zatytułowany “12 powodów do zmartwień na temat najnowszego projektu sterylizacji kobiet realizowanego przez Fundację Gatesa”. Artykuł opisuje podejście Fundacji Gatesa do badań nad szczepionkami w krajach rozwijających się:

W omawianym przypadku, w którym 23,000 dziewcząt plemiennych w wieku od 10 do 14 lat w odległych regionach Indii Gujarat i Andhra Pradesh otrzymało szczepionki opracowane przez GSK i Merck, rzekomo w celu ochrony przed rakiem szyjki macicy, który może rozwinąć się w podeszłym wieku, “nie było kontynuacji lub opieki medycznej dla ponad 1200 ofiar z poważnymi skutkami ubocznymi”, jak wynika z badań reporterki Wills. Dalsze badania ujawniły wszechobecne naruszenia standardów etycznych przez Gates Vaccine Squad: Proste i niedoświadczone plemienne dziewczyny zostały przymusowo zwerbowane do testów szczepień przy użyciu wszelkiego rodzaju sztuczek i presji. Ich rodzice byli zastraszani do podpisywania formularzy zgody, które były im przedstawiane, ale których nie mogli przeczytać, a które również zawierały fałszywe stwierdzenia dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności leków. W wielu przypadkach nawet podpisy były po prostu podrobione.

Indyjska komisja parlamentarna zauważyła później, że “finansowana przez Gatesa kampania szczepień była w rzeczywistości zakrojonym na szeroką skalę badaniem klinicznym przeprowadzonym na zlecenie firm farmaceutycznych i przebranym za “badanie obserwacyjne” w celu podważenia wymogów regulacyjnych. Komisja stwierdziła, że badania te “naruszyły wszystkie prawa i przepisy ustanowione dla badań klinicznych przez rząd” i stanowiły “wyraźne naruszenie praw człowieka i przypadek wykorzystywania dzieci”. Fundacja Gatesów nie podjęła żadnych starań, aby odpowiedzieć na te zarzuty parlamentu indyjskiego. Zamiast tego, w swoim corocznym biuletynie, wzywał do jeszcze większej ilości badań i rozwoju związanych ze zdrowiem w krajach ubogich, a jako szczyt hipokryzji, list potwierdził również wiarę Fundacji Gatesa “w wartość każdego ludzkiego życia”.

Wracając do oświadczenia Kennedy’ego, kontynuuje on, że “naukowe, (recenzowane) badanie z 2017 r. (Morgenson i in. 2017) wykazało, że popularna szczepionka WHO DTP zabija więcej dzieci afrykańskich niż chorób, którym zapobiega. Dziewczęta zaszczepione DTP miały dziesięciokrotnie większą śmiertelność niż dzieci, które nie otrzymały jeszcze szczepionki. WHO odmówiła wycofania śmiertelnej szczepionki, którą wymuszona jest na dziesiątkach milionów afrykańskich dzieci każdego roku ”. W tym miejscu należy pamiętać, że w 2010 roku, na tak zwanym Światowym Szczycie Gospodarczym w Davos, Bill Gates obiecał WHO w sumie dziesięć miliardów dolarów w ciągu najbliższych dziesięciu lat na “pomoc w badaniach, rozwoju i dostawie szczepionek dla świata”, zgodnie z komunikatem prasowym Fundacji Gatesa.

Ta ogromna obietnica darowizn w naturalny sposób zabezpieczyła i umocniła decydujący wpływ Fundacji Gatesa na politykę WHO. W Davos Bill Gates osobiście wyjaśnił, dokąd zaprowadzi ta podróż: “Musimy uczynić tę dekadę Dekadą Szczepionek! Ponieważ szczepionki ratują i poprawiają, życie milionów ludzi w krajach rozwijających się. Innowacja pozwoli uratować więcej dzieci niż kiedykolwiek wcześniej.” Podobnie jak sprytni politycy, Gates stale pielęgnuje wizerunek swojej Matki Teresy, deklarując altruistyczne, charytatywne intencje i sprytnie odwraca uwagę od często katastrofalnych i śmiertelnych konsekwencji swoich twardych, biznesowo-filantropijnych praktyk biznesowych. Co dziwne, miesiąc po Davosie Bill Gates z pasją promował swoje pomysły na powszechne szczepienia w krajach rozwijających się w przemówieniu wygłoszonym przed słynnym forum TED, ale tym razem z obietnicą, że polityka ta ograniczy szybki wzrost populacji w tym regionie. Pod koniec swojego wystąpienia Kennedy zaznacza, że “zwolennicy publicznego systemu opieki zdrowotnej na całym świecie oskarżają Billa Gatesa o kierowanie agendą WHO z dala od projektów, w przypadku których wykazano, że zawierają one choroby zakaźne: mianowicie czystą wodę, higienę, odżywianie i rozwój gospodarczy. Dlatego też zarzuca się Gatesowi, że przekierował on również środki WHO na służbę swojej osobistej filozofii, że “dobre zdrowie pochodzi tylko ze strzykawki”.

Gates wykorzystał swoją filantropię nie tylko do kontroli WHO, UNICEF-u, GAVI i PATH, ale także do sfinansowania prywatnej firmy farmaceutycznej produkującej szczepionki, a ostatnio przekazał dodatkowe 50 milionów dolarów 12 firmom farmaceutycznym w celu przyspieszenia rozwoju szczepionki przeciwko wirusowi koronowemu. Ale senator Kennedy, który stracił dwójkę nienarodzonych dzieci w nierozwiązanym wypadku kajakowym kilka dni temu, jest szczególnie zaniepokojony tym, że Bill Gates, w międzynarodowej ofensywie medialnej, “jest przekonany, że kryzys COVID 19 pozwoli mu teraz narzucić amerykańskim dzieciom swoje dyktatorskie programy szczepień”, powiedział Kennedy. Gates wykorzystał swoją filantropię nie tylko do kontroli WHO, UNICEF-u, GAVI i PATH, ale także do sfinansowania prywatnej firmy farmaceutycznej produkującej szczepionki, a ostatnio przekazał dodatkowe 50 milionów dolarów 12 firmom farmaceutycznym w celu przyspieszenia rozwoju szczepionki przeciwko wirusowi koronowemu. Ale senator Kennedy, który stracił dwójkę dzieci w niewyjaśnionym wypadku kajakowym kilka dni temu, jest szczególnie zaniepokojony tym, że Bill Gates, w międzynarodowej ofensywie medialnej, “jest przekonany, że kryzys COVID 19 pozwoli mu teraz narzucić amerykańskim dzieciom swoje dyktatorskie programy szczepień”, powiedział Kennedy.

Również w Niemczech okazja dla Billa Gatesa wydaje się być dobra. Przemawia za tym fakt, że 12.04.2020 r. mógł on przez dziewięć minut reklamować swoje plany szczepień koronnych w programie informacyjnym samozwańczego niemieckiego medium ARD. Całości towarzyszyły cieszące serce wstawki wideo o wspaniałej pracy Fundacji Gatesów. Z Gatesem rozmawiał dziennikarz ARD, Ingo Zamperoni, który nie potrafił zadać nawet jednego krytycznego pytania. Wobec katastrofalnych śladów, jakie Gates pozostawił po sobie w krajach rozwijających się, ten miłosny romans państwowych organów propagandowych ARD z fałszywym filantropem i miliarderem jest przerażający.


Polecane FilmyAutor: Amon dla Strefa44.pl

 

 

 

 

29 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat