Szyszynka naszym trzecim okiem – gruczoł o potencjale duchowym

Napisane przez Amon w Kwiecień - 5 - 2021


Szyszynka (zwana również, trzecim okiem) jest małym gruczołem dokrewnym w mózgu kręgowców. Produkuje ona pochodną serotoniny – melatoninę, hormon, który wpływa na modulację wzorców czuwania i snu oraz funkcje sezonowe. Jego kształt przypomina maleńką szyszkę (stąd jego nazwa), a znajduje się tuż przy centrum mózgu, pomiędzy dwiema półkulami, schowany w rowku, w którym łączą się dwa zaokrąglone ciała wzgórza.

To, czego nie chcą, abyś WIEDZIAŁ

Szyszynka każdego człowieka lub trzecie oko może być aktywowana do częstotliwości świata duchowego i umożliwia ci uzyskanie poczucia wszechwiedzy, boskiej euforii i jedności wokół ciebie. Szyszynka raz dostrojona do odpowiednich częstotliwości z pomocą medytacji, jogi lub różnych ezoterycznych, okultystycznych metod, umożliwia osobie podróżowanie do innych wymiarów, popularnie znanych jako podróże astralne, projekcja astralna lub zdalne widzenie.
Z bardziej zaawansowaną praktyką i starożytnymi metodami możliwe jest również kontrolowanie myśli i działań ludzi w świecie fizycznym. Tak, jest to bardzo zaskakujące, ale Stany Zjednoczone, rządy byłego Związku Radzieckiego i różne organizacje cieni prowadziły tego typu badania od wieków i odniosły sukces daleko poza naszą wyobraźnię.
Szyszynka jest reprezentowana w katolicyzmie w Rzymie; przedstawiają ją w sztuce jako szyszkę. Starożytne kultury, takie jak Egipcjanie i Rzymianie, wiedziały o korzyściach z tego płynących i przedstawiały je w swojej rozległej symbolice z symbolem oka.

Odniesienie do szyszynki znajduje się również z tyłu banknotu dolarowego z tym co jest nazywane “wszechwidzącym okiem”, które jest odniesieniem do zdolności jednostki (lub grupy jednostek) do używania tego gruczołu i przechodzenia na drugą stronę (świat duchowy) i ewentualnie kontrolowania myśli i działań ludzi w świecie fizycznym poprzez wiedzę o tym, co myślą przez cały czas w naszym świecie fizycznym.

Różne badania prowadzone do tej pory potwierdzają, że istnieją pewne okresy w nocy, między godziną pierwszą a czwartą rano, kiedy w mózgu uwalniane są substancje chemiczne, które wywołują uczucie połączenia z wyższym źródłem.

Jak zabijają twój gruczoł szyszynki

W późnych latach 90-tych, uczona o nazwisku Jennifer Luke przeprowadza pierwsze badania wpływu fluorku sodu na szyszynkę. Ustaliła, że szyszynka, położona w środku mózgu, była celem dla fluorku. Szyszynka po prostu wchłonęła więcej fluorku niż jakakolwiek inna materia fizyczna w organizmie, nawet kości. Szyszynka jest jak magnes dla fluorku sodu. Powoduje to zwapnienie i sprawia, że nie jest ona już skuteczna w równoważeniu wszystkich procesów hormonalnych w organizmie. Różne badania od tamtego czasu udowodniły, że fluorek sodu trafia do najważniejszego gruczołu w mózgu. Jest to jedyna substancja, która atakuje najważniejszy ośrodek naszego gruczołu w mózgu, który jest powszechny w żywności, napojach oraz w naszej wodzie do kąpieli i picia. Filtry do wody, które kupujesz w supermarketach nie usuwają fluorku. Tylko odwrócona osmoza lub destylacja wody. Najtańszym sposobem jest zakup destylatora wody.

Fluorek sodu jest w naszej wodzie, żywności, paście do zębów, płynach do płukania ust, coca-coli, a wszystko to aby ogłupić masy, dosłownie! Fluor został wprowadzony do wody przez nazistów i Rosjan w ich obozach koncentracyjnych, aby ludność obozu była potulna i nie kwestionowała autorytetu. Jeśli zabierzesz siedzibę duszy, to odłącza naszą jedność z naszym umysłem i mocą naszego źródła, naszą duchowością i zamienia nas w przyziemnego niewolnika.

Nie wierz w nic tylko dlatego, że to usłyszałeś. Nie wierzcie w nic tylko dlatego, że jest to głoszone przez wielu. Nie wierzcie w nic tylko dlatego, że jest to zapisane w waszych religijnych księgach. Nie wierzcie w nic tylko na podstawie autorytetu waszych nauczycieli i starszych. Nie wierzcie w tradycje, ponieważ są one przekazywane przez wiele pokoleń. Ale po obserwacji i analizie, kiedy stwierdzicie, że cokolwiek zgadza się z rozumem i sprzyja dobru i pożytkowi jednego i wszystkich, wtedy zaakceptujcie to i żyjcie zgodnie z tym.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat