Teorie kontaktu człowieka z pozaziemskimi cywilizacjami podsycają od dziesięcioleci wyobraźnię zwolenników teorii spiskowych. W temacie przedstawicieli inteligentnych ras w kosmosie wiele już dyskutowano, miłośnicy tego tematu od dawna sygnalizowali obecność innych pozaziemskich cywilizacji na Ziemi. Niektóre „dowody” domagają się odpowiedzi na pytania, na które czasem trudno jest odpowiedzieć naukowcom.

Dyskusja na temat pozaziemskiej inteligencji rozpaliła się ponownie dzięki unikalnemu obiektowi znalezionemu w Meksyku, który, zdaniem niektórych ekspertów, reprezentuje sceny kontaktu z wyższymi cywilizacjami, które przybyły z kosmosu.

Stworzone przez Majów kamienne i metalowe tarcze leżały w magazynach Narodowego Instytutu Antropologii i Historii (INAH) w Meksyku przez ponad 80 lat od ich odkrycia w okolicach Kalamkula.

Ich zdjęcia zostały po raz pierwszy zaprezentowane publicznie przez archeologów Klausa Dona i dr Nassima dopiero podczas konferencji prasowej w 2011 roku. Tabliczki natychmiast stały się sensacją, omawianą nie tylko w środowisku naukowym. Na artefaktach znajdują się dwa niezwykle wymowne rysunki.

Pierwszy zawiera, według niektórych, schemat Ziemi i obracającego się wokół niej stożkowego statku kosmicznego. W pobliżu jednego z tych obiektów znajduje się figurka, która bardzo przypomina astronautę z niezwykle dokładnie oznaczonym kombinezonem i hełmem.

Drugi dysk przedstawia postać w strumieniu światła „wciągającą” stożkowy przedmiot. Co ciekawe, rysunki te są niezwykle dokładne i dobrze zachowane. Pojawienie się postaci sugeruje żywe skojarzenia z kostiumem kosmonauty z XX wieku. Powstaje pytanie: Skąd starożytni mieli taką fantazję?

Poniżej przedstawiamy prawdopodobne interpretacje poszczególnych elementów znajdujących się w figurach:

  • Te dwa kręgi to prawdopodobnie zarys Ziemi wraz z atmosferą.
  • Asteroida zbliżająca się do Ziemi.
  • Kometa zmierza w kierunku Ziemi.
  • Statek kosmiczny jest najprawdopodobniej jedynym obiektem, który musi uderzyć w kometę, aby ją zniszczyć.
  • Postać astronauty to pilot statku kosmicznego.
  • Kolejny statek kosmiczny.

Luis Augusto García Rosado to najwyższy rangą przedstawiciel rządu meksykańskiego, który wygłosił ciekawe przemówienie na temat cywilizacji pozaziemskich. W swoim wystąpieniu wspomina on w szczególności o „miejscach lądowania” znajdujących się w dżungli, których wiek może wynosić ponad 3 tys. lat. Jest to jedyna informacja o azteckich dowodach dostarczonych przez departamenty rządowe w oficjalnej formie.

Dla wielu, ustalenia te świadczą o długoterminowych kontaktach z cywilizacjami pozaziemskimi, a także o współpracy i opiece innych zaawansowanych ras nad mieszkańcami naszej planety.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat