Tajny program kosmiczny Solar Warden

Napisane przez Amon w Kwiecień - 14 - 2020

Powszechnie wiadomo, że po zakończeniu wojny niemieccy naukowcy i eksperci posiadający bezpośrednią wiedzę na temat nazistowskich projektów rozwoju wojskowego zostali sprowadzeni do USA w celu dokonania tam odpowiednich postępów nad Projektem Paperclip. To, co nie było znane (i w dużej mierze jeszcze nie jest), to istnienie tajnych programów kosmicznych, które powstały w wyniku tego procesu. Totalnie odizolowane od społeczeństwa, zostały użyte do podróży kosmicznych, które doprowadziły do kolonizacji Marsa i do podróży na obce układy słoneczne. Baza istnieje również na Księżycu i istnieje współpraca z cywilizacją pozaziemską.

Dr. Michael Sallaa

Michael Salla jest doktorem nauk politycznych i znanym autorem w dziedzinie UFO i ET. Po raz pierwszy opublikował termin „egzopolityka”, co oznacza rozszerzenie polityki na istoty pozaziemskie. Dr. Salla napisał już kilka książek na temat istot pozaziemskich i trudnych warunków politycznych w Stanach Zjednoczonych dotyczących istot pozaziemskich. W 2003 r. Uruchomił także forum Yahoo Prepare4Contact, które istnieje do dziś, ale teraz zezwala tylko na posty od moderatorów (co poprawia jakość).

Corey Goode i Solar Warden

Dotarły do nas informacje o byłych uczestnikach tajnych programów kosmicznych, którzy zgłosili się po 20 latach służby. Corey Goode zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ dostarczył tak wiele informacji, że nawet David Wilcock był zaskoczony napływem tylu informacji. Wiele z nich jest dostępnych na stronie internetowej Goode, niektóre w tłumaczeniu na niemiecki lub jako wideo na stronie internetowej gaia.com. Corey Goode był zaangażowany przede wszystkim w najstarszy z tajnych projektów kosmicznych o nazwie Solar Warden. Według niego, ta flota została zbudowana w latach 80. i 90., I jest ciągle odnawiana.

Flota Solar Warden składa się głównie ze statków kosmicznych w kształcie cygar, z których niektóre mają znaczną długość. Według Goode Vril-Gesellschaft 4 / Nazi-SS w okresie powojennym przelatywał nad amerykańskimi miastami statkami kosmicznymi w kształcie cygara, co następnie doprowadziło do odtworzenia przez USA tego typu statku kosmicznego w tajnej umowie. Goode mówi o ponad 8 statkach w kształcie cygar, przeważnie o długości 200 m, bądź nawet o długości około 1 mili. Ze względu na swoją wielkość statki te mogły transportować mniejsze statki kosmiczne, takie jak napędzany energią jądrową „latający trójkąt”, TR-3B, chociaż Solar Warden był głównie używany w naszym Układzie Słonecznym, te statki w kształcie cygara odbywały również podróże do innych układów gwiezdnych. Następcy TR-3B (które wyglądają podobnie) są kontrolowane według Goode’a za pomocą „interfejsów neurologicznych”, a nie za pomocą joysticka i przepustnicy.

Solar Warden jest podzielony na flotę zorientowaną naukowo (badania i rozwój) oraz flotę o orientacji ofensywnej / defensywnej. Corey Goode pracował we flocie naukowej. Drugim jego zadaniem było monitorowanie układu słonecznego i „lokalnej gromady gwiazd” oraz śledzenie intruzów i gości, a także usuwanie nieautoryzowanych „gości” na Ziemi i innych planetach. Stąd nazwa „Strażnik”. Jeśli chodzi o personel Strażnika Słonecznego, flota wojskowa składała się głównie z Amerykanów z kilkoma Kanadyjczykami, Brytyjczykami i Australijczykami. Z drugiej strony we flocie naukowej byli Niemcy, Chińczycy i Amerykanie, mówi Corey Goode. 

 

Wreszcie przegląd pozostałych 4 programów i tajnych projektów, o których wspomniał Corey Goode.

 

  1. Międzyplanetarny konglomerat korporacyjny (ICC) – Rozwój i pozyskiwanie technologii wszelkimi środkami. Opracowuje i produkuje technologię handlu z grupami Ziemi i cywilizacjami pozaziemskimi. Bardzo potężny, bardzo tajny program, który zawsze miał najnowszą technologię i „zabawki”.

 

  1. Ciemna flota – działała prawie całkowicie poza Układem Słonecznym, bardzo wojskowa (ofensywna), niezwykle tajna z dużymi flotami (podobnie wyglądające statki, które wyglądają jak statki w kształcie klina w filmach Gwiezdne Wojny). Współpracowali z sojuszem Draco i spekuluje się, że walczyli z nimi w swoich sprawach w innych systemach.

 

  1. „SSP NATO” – ostatnio określany, jako „Globalna Liga Narodów Galaktycznych” na konferencjach Sojuszu. Ludzie z WIELU różnych krajów. Grupa ta działała prawie całkowicie poza Układem Słonecznym i została zaprojektowana, aby umożliwić wszystkim krajom udział w wymianie informacji i technologii oraz zachęcić kraje do milczenia na temat programów SSP.

 

  1. Różne SSP z zadaniami specjalnymi – bardzo małe, zwykle posiadające nowszą technologię, były bardzo tajne i pracowały dla niektórych tajnych rządów świata, dla syndykatów i sił wojskowych (w tej kategorii mogły być różne niezależne grupy).

Źródło: www.spiritgate.de
Tłumaczenie: Amon dla Strefa44.pl

 

 

7 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat