Wzór na światło: C podniesione do kwadratu – prędkość światła. F to potencjał grawitacyjny wszechświata

W 1985 roku młody radziecki fizyk dokonał szeregu przełomowych odkryć w fizyce, które od dawna nie istniały, ale większość z jego odkryć nie doczekała się jeszcze ani uznania, ani obalenia. Yanchilin, stosując metodę, którą obecnie nazwano by „Halls of Mind”, próbował symulować eksperymenty w nieobecności przestrzeni i materii, zakończyły się one sukcesem i pozwoliły mu wyprowadzić Formułę Światła – opisującą większość procesów zachodzących we wszechświecie.

Z formuły tej okazało się, że można wyciągnąć wiele wniosków, które są bardzo spójne z mitologią oraz niektórymi ideami filozoficznymi i religijnymi:

Tak więc, poza granicami wszechświata, nie ma ani czasu, ani przestrzeni w ogóle. Czas istnieje tylko dla nas, dzięki masom gwiazd i planet, ich ruchowi, powstaje przestrzeń i sam czas. Im bardziej oddalasz się od Ziemi i innych mas, tym wolniej płynie czas. Nawet gdy oddalimy się o 100 metrów od powierzchni Ziemi, to za pomocą zegara atomowego można wykryć niewielkie opóźnienie.

Podobna rzecz jest dobrze opisana w Biblii, która mówi, że jeden dzień Boga jest jak sto lat na ziemi (2 Piotra 3:8).

Czarne dziury nie istnieją – ponieważ im większa masa obiektu, tym większa prędkość światła, zgodnie z powyższym wzorem. Czarne dziury są kulami podtrzymującymi starą błędną teorię. Na poszukiwanie czarnych dziur przeznaczono ogromne pieniądze – a na koniec otrzymaliśmy jedno niewyraźne zdjęcie – które może okazać się tylko zdjęciem gwiazdy z zimniejszym jądrem i gorącą koroną. Nasz świat – nasz wszechświat jest tylko maleńkim fragmentem w otaczającym go chaosie, poza wszechświatem jest chaos, gdzie nie ma mas, a co za tym idzie nie ma czasu z przestrzenią, każdy obiekt, który tam trafi będzie się poruszał i zmieniał chaotycznie, ponieważ nie ma żadnych praw, które wskazywałyby ciału, jak ma się prowadzić.

Taki opis kojarzy się ze światami Rogera Zelaznego. Gdzie w centrum znajduje się uporządkowany Bursztyn – nasz wszechświat, oraz jego odbicia, gdzie wszystko ulega zniekształceniu i w końcu zamienia się w Chaos.

Granica wszechświata od wielu lat stanowi problem logiczny, ponieważ jeśli istnieje granica, to można ją złamać lub ominąć. Yanchilin opisuje to w ten sposób: granica jest tylko z jednej strony, z naszej, jeśli wyjdziesz poza wszechświat – nie będziesz mógł wrócić – nie będzie drzwi ani kierunku, gdzie iść. Nie będzie też czasu i nie będziesz wiedział, kiedy wyszedłeś lub wyjdziesz dopiero w przyszłości. Wygnanie z granic świata jest częstą cechą w mitologii i zawsze mnie dziwiło, dlaczego złoczyńca nie mógł wrócić. Teraz jest jasne, że po prostu nie ma drzwi, które trzeba otworzyć, aby powrócić. Opisanie wszystkiego z punktu widzenia fizyki przez Wasilija Janczilina wywarło na mnie silne wrażenie i okazało się bardzo udane, jako ostateczna zagadka w schemacie porządku świata.

Pomimo tego, że Wasilij Janczilin wydał kilkanaście książek, jego praca nie znalazła szerokiego uznania, czy warto tłumaczyć dlaczego? Setki organizacji naukowych po prostu bazują na „czarnych dziurach” i nie zamierzają ich wytracać. Co to jest jeden zderzacz hadronów, gdzie znaleziono dziesiątki nowych cząstek niewidocznych dla oka – a tak naprawdę to tylko fragmenty jądra. Teraz zamierzają zbudować zderzacz 3 razy większy.

Odkrycia te podważają autorytet ekspertów w dziedzinie grawitacji i negują wszystko, czego dokonali przez ostatnie pół wieku.

To są ogromne pieniądze – uznać teorię Yanchilina to stracić wszystko. Na przykład z jego wniosków wynika, że człowiek na Księżycu może skoczyć nie 6 razy wyżej, ale 11 razy, co już podważa cały program księżycowy. (Nawet w skafandrach kosmicznych o wadze poniżej 60 kg astronauci musieli skakać na wysokość) prawie 2 metrów.

Wasilij Janczilin obala Teorię Względności Einsteina, a w religii zwanej „Nauka” jest to tożsame z odrzuceniem Jezusa i proroka Mahometa, ale ich też nie mogą obalić. Jest więc jasne, że dopóki w nauce akademickiej nie nastąpią fundamentalne reformy, ten obraz porządku świata nigdy nie zostanie zaakceptowany.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
0 Udostępnień
Kategorie: Nauka / Kosmos

jedna odpowiedz jak na razie.

  1. Fabian pisze:

    Czy można wiedzieć skąd wzięło się to info? Albo co to są za książki? Te które wydał?

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat