Optyczny obraz grafenu w fiolce szczepionki Astrazeneca, po lewej; obraz grafenu.

Zwracam Państwa uwagę na ten ważny wywiad z Ricardo Delgado Martin, założycielem i dyrektorem Quinta Columna. Ricardo jest odpowiedzialny za koordynację analiz hiszpańskiego zespołu badawczego dotyczących wpływu nanocząsteczek tlenku grafenu zawartych w fiolce ze szczepionką mRNA. Wyniki ich analizy za pomocą mikroskopii elektronowej i spektroskopii są dalekosiężne. Tlenek grafenu jest toksyną, która wyzwala zakrzepy i krzepnięcie krwi. Ma również wpływ na układ odpornościowy. Tlenek grafenu nagromadzony w płucach może mieć katastrofalne skutki.

Wyniki hiszpańskiego badania sugerują, jeszcze nie w pełni potwierdzone, że odnotowane zgony i „zdarzenia niepożądane” związane ze szczepionkami (np. opublikowane w USA przez CDC i w UE) można przypisać obecności nanocząsteczek tlenku grafenu zawartych w fiolce szczepionki Covid.

Co istotne (potwierdzone przez krajowe władze sanitarne), tlenek grafenu zawarty jest również w masce na twarz.

Grafen posiada właściwości elektromagnetyczne, które zostały wykryte u osób zaszczepionych. Efekty te są obszernie udokumentowane i potwierdzone. Zobacz badania przeprowadzone przez Europejskie Forum na rzecz Czujności Szczepień. Ricardo Delgado Martin jest specjalistą w dziedzinie biostatystyki, mikrobiologii klinicznej, genetyki klinicznej i immunologii.

Pablo Campra Madrid, specjalista w dziedzinie chemii i biologii, Escuela Superior de Ingenería, Uniwersytet w Almerii. Zobacz streszczenie ich raportu zatytułowanego Graphene Oxide Detection in Aqueous Suspension, Observational study in Optical and Electron Microscopy.

Pełne opracowanie (język angielski)

Przemawiając w imieniu hiszpańskiego zespołu badawczego, Ricardo Delgado Martin zaleca, aby eksperymentalna szczepionka mRNA Covid-19 została natychmiast wycofana i przerwana.

La Quinta Columna: „98% do 99% fiolki ze szczepionką to tlenek grafenu”.

El Gato al Agua, hiszpański narodowy talk show o polityce i sprawach bieżących prowadzony przez José Javiera Esparzę, poświęcił miejsce w swoim programie biostatystykowi i założycielowi La Quinta Columna, aby skomentował oficjalny raport okresowy z analizy pierwszej otrzymanej fiolki szczepionki. Według Delgado, La Quinta Columna otrzymała kilkanaście kolejnych z różnych laboratoriów i będzie je bez przerwy analizować wspólnie z Uniwersytetem w Almerii.

Przez cały czas trwania programu wszystkich zadziwiał fakt, że od 98% do 99% zawartości fiolek szczepionkowych stanowi tlenek grafenu. Jak mówi hiszpański zespół, to nie jest szczepionka, ale dawka czystego tlenku grafenu do żyły:

Jest to kontrowersyjne badanie. Istnieją naukowcy i lekarze, którzy nie zgadzają się z wynikami hiszpańskiego badania. Dowody muszą być ustalone i potwierdzone. Konieczne jest, aby niezależni naukowcy i pracownicy służby zdrowia przeprowadzili własną analizę laboratoryjną zawartości fiolki ze szczepionką.

Podobnie wzywamy krajowe władze sanitarne 193 państw członkowskich ONZ, które obecnie szczepią swoich obywateli, do przeprowadzenia własnych badań i analiz fiolki ze szczepionką. A w przypadku wykrycia tlenku grafenu, program szczepień powinien być natychmiast przerwany.

Jeśli rozumiecie angielski obejrzyjcie poniższy film:


Opracował: Amon
www.strefa44.pl
 
0 Udostępnień

Zostaw komentarz  • Facebook

Szukaj temat