© RICHARD YOUNG/Rex Features/East News

Śmierć Diany zlecili Windsorowie?! Są nowe fakty, że to rodzina królewska zaplanowała wypadek w Paryżu.

Nie od dziś wiadomo, że księżna Diana była czarną owcą w rodzinie Windsorów. Jeszcze przed ślubem, gdy dowiedziała się, że książę Karol ją zdradza, czuła się niekochana i nierozumiana na dworze królewskim. Choć wypełniała swoje obowiązki, jak najlepiej potrafiła, zmagała się z problemami psychicznymi i chorowała na bulimię. Ostatecznie doszło do jej rozwodu z Karolem, a w 1997 roku zginęła w wypadku w Paryżu. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty dotyczące jej śmierci.

Od ponad 20 lat wypadek księżnej Diany budzi wiele kontrowersji. Pytania dotyczące go co chwilę powracają w mediach, zwłaszcza, że pozostało wiele niewyjaśnionych kwestii. Teraz, po śmierci George’a Floyda, ponownie uaktywniła się grupa Anonymous. Ujawnia ona niewygodne fakty dotyczące przeszłości Donalda Trumpa oraz właśnie śmierci Lady Di. Ma to być odpowiedź na zamieszki, które obecnie mają miejsce w Stanach Zjednoczonych.

Według grupy to rodzina królewska zaplanowała śmierć Lady Di. Była już wówczas żona księcia Karola miała bowiem szantażować Windsorów informacjami dotyczącymi ich udziału w przestępczej działalności Jeffreya Epsteina. Te doniesienia nabierają sensu, biorąc pod uwagę, że niedawno młodszy syn królowej Elżbiety, książę Andrzej, został oskarżony o powiązania z mężczyzną.

Diana miała wejść w posiadanie taśmy, na której słychać, że brytyjska rodzina królewska jest zamieszana w handel żywym towarem. ” The Guardian” informował w 2002 roku, że rzekoma taśma istnieje. Wszelkie te informacje są oczywiście nie potwierdzone i zapewne nigdy nie wyjdzie na jaw jak było naprawdę. Tajemnicza śmierć Diany nie została jednak wyjaśniona, choć oficjalnie odpowiadał za nią pijany kierowca.

Drodzy czytelnicy, jeżeli zainteresujemy się bliżej śmiercią księżnej Diany, to szybko będziemy mogli zaobserwować różnego rodzaju dziwne fakty dotyczące tego zdarzenia. Po pierwsze, księżna Diana napisała notatkę, która przez lata była utrzymywana w tajemnicy, sugerując jej ówczesnemu byłemu mężowi księciu Karolowi, że ten ma ponure plany zakładające spowodowanie wypadku w jej samochodzie, który uniemożliwiłby księżniczce funkcjonowanie lub doprowadziłby nawet do jej „nieszczęśliwej” śmierci.

Powyższa notatka została napisana zaledwie dziesięć miesięcy przed śmiercią księżnej Diany. Księżna kontynuowała w nim, że jej śmierć lub niezdolność do funkcjonowania pozwolą mężowi poślubić kogoś innego. List został skierowany do Paula Burrella, jej byłego lokaja. Notatka nie została publicznie udostępniona, dopóki mężczyzna, pan Burrell, nie ujawnił jej istnienia w swojej książce A Royal Duty, gdzie dodał, że owa notatka służyła mu jako polisa ubezpieczeniowa. Zatem w 1996 roku Diana rozwiodła się z księciem Karolem, a już w 1997 roku nie żyła.

W notatce Księżna wyraźnie stwierdziła, że ​​jej zdaniem istnieje plan prowadzący do wypadku samochodowego z jej udziałem. W sierpniu 1997 roku księżna Diana, podróżując Mercedesem wraz z ochroniarzem oraz szoferem prowadzącym samochód, rozbija się w przejściu podziemnym Pont De l’Alma. Księżna Diana i ochroniarz zostali ciężko ranni i niezwłocznie przewiezieni do szpitala. Lekarze stwierdzili, że księżna doznała poważnego zawału serca na miejscu wypadku samochodowego, a później zmarła w szpitalu. Tak przedstawia się historia księżnej Diany.

Jednak na koniec przy tej okazji chcemy wyraźnie napisać, że lekcja z wyżej opisywanej sytuacji jest również i taka: ​​monarchie wciąż istnieją na widoku, ale nie jest łatwo stwierdzić, kto tak naprawdę ma prawdziwą władzę w danym rządzie i de facto o to w tym chodzi. Najpotężniejsi i najbogatsi przedstawiciele prastarych rodów, cechujący się chciwością prawdopodobnie istnieją jeszcze bardziej skryci, niż nam się wydaje. W gruncie rzeczy możemy nawet nie znać imion i twarzy najbardziej zamożnych i potężnych osób na naszej planecie. Jednak dostrzegając a następnie rozumiejąc, że niektóre monarchie chowają się na widoku, możemy wówczas zacząć spoglądać poza poziom kultów celebrytów królewskich, głębiej do zrozumienia tajnych stowarzyszeń i wielowarstwowych klik władzy.


Źródła: www.msn.com , globalne-archiwum.pl

 

2 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat