Źródło: kadr z YouTube

Olbrzymi czarny trójkątny kształt został zauważony na nagraniu z kamery przemysłowej obserwującej niebo nad Waszyngtonem, w okolicy Pentagonu, czyli budynku Departamentu Obrony USA. Być może jest tam coś, co może być mitycznym trójkątnym pojazdem TR-3B, który Amerykanie rzekomo doskonalili po przejęciu czyjejś technologii.

Wideo przedstawiające trójkątne UFO nad Pentagonem wykonano 19 grudnia 2018 i wywołało ono burzę w amerykańskim Internecie. Niektórzy standardowo uważają, że jest to artefakt obrazu, podczas gdy inni są niemal pewni, że ten czarny trójkąt to pojazd powietrzny zbudowany przy użyciu technologii obcych przejętej przez USA. Pojazdy te są nazywane TR-3B.

Na temat TR-3B, zwanego też Aurora, krążą legendy. Obiekty klasyfikowane, jako “czarne trójkąty” notowano na niebie przynajmniej do połowy lat osiemdziesiątych. Według jednej z teorii miały to być pojazdy rozwijane w ramach tajnego projektu, prowadzonego po tym gdy rząd USA wszedł w posiadanie kilkunastu maszyn tego typu przejętych od Niemców po upadku III Rzeszy. Nie jest jednak jasne czy byłą to niemiecka technologia czy też technologia, którą Niemcy próbowali zastosować do budowy Wunderwaffe.

Niemcy rzeczywiście budowali w czasie wojny trójkątne latające skrzydła takie jak Horten Ho 229. Był to samolot szturmowy zaprojektowany przez braci Waltera i Reimara Hortena.

Wyglądał on łudząco podobnie do dużo późniejszego amerykańskiego niewykrywalny dla radarów superbombowca B2. Ponad wszelką wątpliwość wiadomo, że jeden Ho 229 po wojnie trafił do Stanów Zjednoczonych.

Egzemplarz Ho 229 w Smithsonian Institute

Amerykanie mogli wykorzystać te projekty nie tylko przy B2, ale również przy F117A, poddźwiękowy myśliwiec typu stealth, który również można nazwać “latającym trójkątem” oraz wybitnie trójkątny dron szpiegowski RQ-170 Sentinel, którego egzemplarz został przejęty przez Iran w 2011 roku.

RQ-170 Sentinel przejęty przez irańską armię

Ale w tym wypadku mówimy o latającym skrzydle o napędzie innym niż rakietowy czy odrzutowy. Mówimy o napędzie, który pozwala na operowanie na orbicie okołoziemskiej. Dziwne trójkąty wielokrotnie obserwowano na orbicie okołoziemskiej.

Wykonano też sporo ich zdjęć. Niezwykły trójkątny kształt w żadnym wypadku nie jest skazą fotografii, jak sugerują niektórzy. Ten sam obiekt widać również na drugim zdjęciu i można ocenić zmianę pozycji tego obiektu w stosunku do naszej planety i pojazdu z którego wykonywano to ujęcie.

Można to uznać za dowód na to, że jeszcze w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku istniała technologia umożliwiająca budowę samolotów kosmicznych, która została utajniona.

Zatem czy obiekt widziany 19 grudnia nad Pentagonem może być mitycznym latającym skrzydłem TR-3B? Czy raczej jest to nagranie drona typu RQ-170 Sentinel, który obserwuje budynek amerykańskiego ministerstwa obrony ze względów bezpieczeństwa?

Źródło: www.innemedium.pl

[sg_popup id=”9518″ event=”inherit”][/sg_popup]

 

0 Udostępnień

Zostaw komentarz


*

code


  • Facebook

Szukaj temat