Badacz psychologii Pete A. Sanders Jr. wiedział od samego początku, że zdolności psychiczne są realne, co skłoniło go do podjęcia studiów na MIT w zakresie nauk o mózgu i chemii biomedycznej, mając nadzieję na zrozumienie złożonych relacji między mózgiem, umysłem i układem nerwowym.

Profesor MIT dr Jerome Letvin zainspirował Sandersa, kiedy rozpoczął kurs na temat badania nerwów stwierdzając:

„Nie zamierzam uczyć tego, co wiemy o nerwach. Wszystko, co wiemy, zajęłoby około dwóch sesji zajęć, aby wam to opowiedzieć, i jest stosunkowo nudne. Zamiast tego będę mówił o tym, czego nie wiemy o nerwach.”

Podejście doktora Letvina zmieniło spojrzenie na życie Sandera, skłaniając go do zrobienia kariery badającej zdolności sensoryczne mózgu i ich związek z ESP. Poniżej przedstawiam związek pomiędzy wzorcami energetycznymi Ziemi a naszymi zdolnościami psychicznymi – które, posiadamy wszyscy.

Większa świadomość równa się zwiększeniu bezpieczeństwa

Ucząc się koncentrować na Psychicznych Obszarach Recepcji, otrzymasz silniejsze wrażenia psychiczne, wystarczająco silne, aby odwrócić uwagę od zmysłów fizycznych. Dzięki praktyce, nawet subtelne wzory energetyczne będą zauważalne. Co najlepsze, będziecie mogli rozwijać swoje zdolności pozazmysłowe bezpiecznie i stabilnie. Kiedy jesteś w stanie włączyć je do woli, możesz je również wyłączyć, aby zapobiec możliwości przeciążenia psychicznego. Dodatkowo, będziesz miał zwiększone bezpieczeństwo, które zawsze przynosi większa świadomość i umiejętności.

Wszystkie nasze zmysły, fizyczne i psychiczne, funkcjonują częściowo poprzez przyjmowanie i reagowanie na jakąś formę energii. Fizyczne widzenie zależy od energii fal świetlnych uderzających w oko. Fizyczny słuch wyczuwa energię wibracyjną fal dźwiękowych.

Smak i zapach funkcjonują poprzez chemiczne reakcje energetyczne pomiędzy pewnymi molekułami a komórkami receptora języka i obszarów węchowych. Zmysły psychiczne działają według podobnego schematu, z tą różnicą, że energie, z którymi wchodzą w interakcję, nie mogą być fizycznie rozróżnione ani zmierzone przez obecną technologię.

Zmysły psychiczne są niewidzialne, ale nie oznacza to, że nie istnieją

„To nie powinno powstrzymać cię przed badaniem twoich zdolności psychicznych”. Wiele form energii wpływa na twoje życie, czy je rozumiesz czy nie. Dwieście lat temu niewiele rozumiano o elektryczności, ale energia elektryczna istniała.
Nawet dziś możecie nie do końca zrozumieć, jak działa elektryczność, choć używacie jej rutynowo. Zastanówcie się, co się dzieje, gdy włączycie światło. Nie musisz rozumieć, jak elektrony przemieszczają się tam i z powrotem w przewodach. Rozważ, co się dzieje, gdy włączasz światło. Nie musicie też być świadomi, że dla każdej z waszych myśli i ruchów energia elektryczna, która jest waszym mózgiem i systemem nerwowym, przetworzyła miliony wiadomości.

Nie musicie wiedzieć, że każde z tych przesłań mózgowych wiąże się z miliardami złożonych wymian energii chemicznej na energię elektryczną. Zamiast tego nauczyliście się z doświadczenia, jak sprawić, by te formy energii działały dla was w praktyczny sposób, mimo że możecie nie wiedzieć, jak one działają. Po prostu podnosisz rękę, przerzucasz przełącznik i zapala się światło.

Musisz przyjąć takie samo podejście do korzystania ze swoich zmysłów psychicznych. Otrzymują one energię psychiczną, która jest emitowana przez wszystkie osoby, miejsca i przedmioty. Ponieważ jesteście energią, możecie odbierać i rozpoznawać te pozazmysłowe wibracje.

Wiele na temat ludzkiego mózgu jest nadal niezrozumiałe, a my używamy słowa „umysł” jako pewnego rodzaju skrótu, aby opisać zdolności umysłowe, które wykraczają poza to, co wiemy o fizycznym układzie nerwów kory mózgowej.

„Naukowcy zajmujący się mózgiem nie potrafią jeszcze dokładnie wyjaśnić, dlaczego i jak śnimy, jak zbudowana jest pamięć, ani jak tworzymy twórczą myśl”.

Ludzie, miejsca i przedmioty emitują fale energii, które mogą być odebrane przez twoje zmysły psychiczne

Rozważmy tajemnicę hipnozy, jest ona badana i stosowana z powodzeniem od ponad wieku w celu zmniejszenia lub wyeliminowania bólu (stosowano ją nawet w chirurgii zamiast znieczulenia), aby pomóc nam kontrolować uzależnienia, odkryć wyparte wspomnienia, a jednak nadal nie mamy dokładnego pojęcia, jak i dlaczego hipnoza działa.

„Faktem jest, że nauka pojmuje dziś prawdopodobnie mniej niż jedną dziesiątą tego, co nasz mózg i umysł potrafią zrobić”.

W świecie, w którym wielu naukowców uważa obecnie, że niegdyś niewiarygodne rzeczy, na przykład, że cała materia istnieje w dziesięciu wymiarach; że czas zwalnia, gdy podróżuje się szybciej; że cząsteczki zwane tachionami, które mogą dotrzeć do miejsca przeznaczenia, zanim opuszczą swój punkt pochodzenia, mogą rzeczywiście istnieć; że wszechświat jest dosłownie morzem wymiennych i wzajemnie oddziałujących energii. W takim świecie pojęcie wrażliwości psychicznej, ESP, nie jest już żadną fantazją.

Dlatego nie musimy oczekiwać, aż jakiś badacz ogłosi: Odkryliśmy teraz dokładnie, jak działa postrzeganie pozazmysłowe. Macie teraz możliwość korzystania z waszych zmysłów psychicznych. Nawet jeśli nauka nie rozumie jeszcze, w jaki sposób przetwarzane są przekazy psychiczne, możecie doświadczać i wykorzystywać je w swoim codziennym życiu.


Opracował: Amon
www.strefa44.pl

Zostaw komentarz


Aby zatwierdzić komentarz skorzystaj z dolnego suwaka *


  • Facebook

Szukaj temat